ارزهای دیجیتال

فعالیت اجتماعی Algorand به 13 میلیون رسید – زمان خرید ALGO؟

Algorand اخیراً به لطف سرمایه گذاری ۲۵ میلیون دلاری Hivemind Capital در زنجیره مالی غیرمتمرکز (DeFi) Layer 1، رونق بزرگی برای اکوسیستم بلاک چین خود دریافت کرده است.

  • اکوسیستم Algorand DeFi اخیراً به بالاترین حد خود در کل ارزش قفل شده دست یافته است
  • ALGO قبل از اینکه بار دیگر اصلاح قیمت جزئی را تجربه کند، افزایش قیمت 3.23 درصدی را ثبت کرد
  • پیش بینی می شود که آلت کوین در چند روز آینده به شدت نوسان کند

این شرکت سرمایه گذاری متمرکز بر رمزارز سه روز پیش اعلام کرد که 80 میلیون توکن ALGO را در برنامه های مختلف حاکمیتی و DeFi تحت چتر اکوسیستم Algorand مستقر کرده است.

در این مدت، ALGO با 0.31 دلار معامله می‌شد که ارزش کل توکن‌های مستقر شده را به 25 میلیون دلار می‌رساند.

ورودی Hivemind Capital کل ارزش قفل شده (TLV) را در Algorand به بالاترین رکورد جدید 270 میلیون دلار رساند. بر اساس هفته تا به امروز، در آن زمان، TLV بلاک چین تا 53.95٪ افزایش یافت.

معلوم شد که جریان نقدی انبوه به شبکه کمکی نکرده است، زیرا تسلط اجتماعی Algorand و قیمت ALGO نیز افزایش یافته است.

افزایش مشارکت اجتماعی Algorand بیش از 1000٪

طبق داده های به اشتراک گذاشته شده توسط LunarCrush، مشارکت اجتماعی Algorand در هفت روز گذشته 1220٪ افزایش یافته است و در زمان نگارش این مقاله به 12.78 میلیون رسیده است.

شرکت اطلاعات اجتماعی ارزهای دیجیتال استنباط کرد که این بدان معناست که ALGO علاقه بخش بزرگی از جامعه رمزنگاری را به خود جلب کرده است.

علاوه بر این، جام جهانی آینده فیفا ممکن است علاقه به شبکه بلاک چین و رمزارز را برانگیزد زیرا پنج ماه پیش Algorand اعلام کرد که یکی از حامیان مالی رویداد ورزشی مورد انتظار خواهد بود.

افزایش عظیم موقعیت اجتماعی محرک خوبی برای Algorand بود زیرا به پمپ قیمت آلتکوین نیز تبدیل شد.

ALGO طی یک دوره 24 ساعته 3.23 درصد افزایش یافت زیرا 0.32 دلار معامله شد. با این حال، در زمان انتشار، دارایی دیجیتالی به عنوان داده‌هایی که از آن منتشر شد، تصحیح قیمت را تجربه کرد کوینگککو نشان داد که در 0.319 دلار در حال تغییر است.

زمان دوبرابر کردن ALGO

شاخص‌های متفاوت از نمودار معاملاتی Algorand نشان می‌دهد که ممکن است زمان آن رسیده که ریسک‌های بیشتری را در دارایی‌های ALGO بپذیریم زیرا پاداش‌های بزرگ‌تری انتظار می‌رود.

باندهای بولینگر نشان می‌دهند که ALGO در چند روز آینده بسیار نوسان خواهد داشت که ممکن است به افزایش قیمت آلت‌کوین کمک کند.

در همین حال، واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) نشان داد که خریداران الگوورند (به نمایندگی از خط آبی) همچنان بر فروشندگان تسلط دارند (خط نارنجی).

Source: TradingView

از آنجایی که خریداران همچنان بر فروشندگان غلبه دارند، یک رگه صعودی کوتاه مدت ممکن است به زودی برای دارایی دیجیتال رخ دهد.

شاید سرمایه‌گذاران رمزارز قبلاً این روند را برای Algorand پیش‌بینی کرده باشند، زیرا آدرس‌های ALGO افزایش قابل توجهی داشته است.

تا پایان سپتامبر، آدرس های فعال به 15 میلیون رسید. با این حال، داده های اخیر نشان می دهد که این تعداد 200000 افزایش یافته است.

8t3YsjL2

ALGO market cap at $2.9 billion on the weekend chart | Featured image from Forkast News, Chart: TradingView.com

Disclaimer: The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا