ارزهای دیجیتال

فروش گسترده در Avalanche (AVAX) و Cosmos (ATOM) سرمایه گذاران را به سمت مخفیگاه ها (HDWY) هدایت می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

فروش گسترده در Avalanche (AVAX) و Cosmos (ATOM) سرمایه گذاران را به سمت مخفیگاه ها (HDWY) هدایت می کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

بهمن (AVAX) و Cosmos (ATOM) به دنبال عملکرد مثبت هفته گذشته در آستانه شکست دو رقمی هستند.

فروش گسترده سرمایه گذاران را به پروژه جدید رمزنگاری The Hideaways (HDWY) علاقه مند کرد که اخیراً در سرفصل اخبار قرار گرفته است. بازار دوست دارد که در The Hideaways (HDWY) به همان سطح ثباتی که در بازارهای ارزهای دیجیتال وجود دارد، اما با قیمت تنها 0.08 دلار، که این هفته افزایش می‌یابد، دست پیدا کنند.

اکنون خرید کنید تا از پیشنهاد پاداش 100٪ عظیم در همه سرمایه گذاری ها برای جمعه سیاه استفاده کنید!

نمودارهای بهمن (AVAX) با رنگ قرمز

بهمن (AVAX) در تمام بازه‌های زمانی کاهش می‌یابد و سرمایه‌گذاران نگران هستند که در آینده چه اتفاقی می‌افتد.

AVAX پس از افت 6.29 درصدی خود در روز گذشته، 7.34 درصد در نمودارهای ساعتی کاهش یافته است. علاوه بر این، قیمت فعلی 15.56 دلار آن در 30 روز گذشته 3.84 درصد پایین‌تر است و ROI -45 درصد را از نمودارهای سه ماهه افزایش می‌دهد.

Avalanche (AVAX) یکی از ضعیف‌ترین ارزهای دیجیتال برتر در سال 2022 است. تحلیلگران خاطرنشان کردند که The Hideaways (HDWY) در صورتی که به سرعت فعلی خود تا پایان سال ادامه دهد، می‌تواند عملکرد بهتری از سکه داشته باشد.

Avalanche (AVAX) اخیراً با GMX.io برای برنامه تشویقی استخراج نقدینگی خود شریک شده است. با این حال، حتی این به روز رسانی برای بالا بردن قیمت به بازیابی کافی نیست.

Stall فعلی Cosmos (ATOM) بر عملکرد آینده آن تأثیر خواهد گذاشت

تحلیلگران پیش بینی کردند که Cosmos (ATOM) در سال آینده 30 برابر رشد کند. این یکی از معدود ارزهای دیجیتالی است که پیش بینی خوش بینانه ای به آن داده شده است، یکی دیگر از آنها The Hideaways (HDWY) است که پیش بینی افزایش قیمت 50 برابری را برای سال 2023 تضمین کرد.

با این حال، تحلیلگران پس از مشاهده افت 9.08 درصدی Cosmos (ATOM) به 12.00 دلار در آخرین نمودارها، در حال تجدید نظر در موضع قبلی خود هستند. فشار فروش در این سطح بالا می رود و امکان افت بیشتر تا 10.00 دلار را باز می کند.

اگر Cosmos (ATOM) به کمتر از 10 دلار برسد، کارشناسان نگران هستند که در سال 2023 در منطقه نزولی باقی بماند. این سیگنالی است برای دارندگان که اگر می‌خواهند امید خود را به Cosmos (ATOM) حفظ کنند، اهداف بازگشت سرمایه خود را برای سال آینده بازبینی کنند.

The Hideaways (HDWY) پاداش 100٪ زیادی را برای سرمایه گذاری قبل از افزایش قیمت ارائه می دهد

برای دارندگان Avalanche (AVAX) و Cosmos (ATOM) که به دنبال راهی مطمئن هستند، The Hideaways (HDWY) بهترین راه پیش رو است.

Hideaways (HDWY) جدیدترین پروژه در بازار ارزهای دیجیتال در تجارت املاک لوکس و NFT است. اینها دو مورد از سودآورترین سرمایه گذاری هایی هستند که می توانید در میانه این زمستان ارز دیجیتال انجام دهید.

Hideaways (HDWY) به سرمایه گذاران راه های زیادی برای کسب درآمد از دارایی های خود می دهد. یکی از طریق افزایش ارزش سرمایه است که پیش بینی می شود این توکن تا پایان سال 2022 16000 درصد افزایش یابد.

دیگری درآمد منفعل ثابت است. Hideaways (HDWY) به سرمایه‌گذاران NFT با بازده اجاره پاداش می‌دهد، که به‌طور خودکار در USDT و ETH هر ماه توزیع می‌شود.

شانس خود را برای خرید توکنی که فرصت سود بهتری نسبت به سایر ارزهای دیجیتال ارائه می دهد، از دست ندهید.

وب سایت: https://www.thehideaways.io

پیش فروش: https://ticket.thehideaways.io/register

تلگرام: https://t.me/thehideawayscrypto

توییتر: https://twitter.com/hdwycrypto

سلب مسئولیت: این یک مقاله حمایت شده است. دیدگاه ها و نظرات ارائه شده در این مقاله لزوماً منعکس کننده دیدگاه های CoinChecup نیستند. محتوای این مقاله نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. همیشه قبل از تصمیم به خرید، فروش یا انتقال هر گونه دارایی رمزنگاری شده، تحقیق خود را انجام دهید.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا