ارزهای دیجیتال

فروشندگان Uniswap متوقف می شوند اما RSI واگرایی نزولی را توسعه می دهد

از زمانی که خرس کنترل را در دست گرفت، ارزهای دیجیتال از نوسانات بیشتری رنج می بردند. به عنوان مثال، قیمت بیت کوین نوپای کریپتو کوین در 13 اکتبر به 18363 دلار کاهش یافت و امروز به 19354 دلار برگشت. برخلاف دیگر سکه‌های برتر، توکن بومی Uniswap، UNI، سود بیشتری را نشان می‌دهد. اگرچه قیمت آن در زمان سقوط BTC در روز پنجشنبه به 5.50 دلار رسید، UNI پس از آن روز بیش از 14 درصد افزایش یافت و به 6.49 دلار رسید.

در زمان نگارش این مقاله، ارزش توکن در حدود 6.20 دلار است که 0.96 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است. ارزش بازار Uniswap نیز نشان دهنده یک روند صعودی است که به این معنی است که زمستان کریپتو شروع به نادیده گرفتن پروژه کرد. سرمایه آن به 4.70 میلیارد دلار افزایش یافته است که نشان دهنده افزایش 0.24 درصدی است.

شاخص های مالی MACD Line و RSI واگرایی نزولی را پیشنهاد می کنند

مطابق با تجزیه و تحلیل قیمت روزانه، UNI در برابر USD روند صعودی پیش رو را نشان می دهد. اقدامات قیمت یک الگوی بالا-پایین را تشکیل می دهند که نشانه روند صعودی توکن است. همانطور که حرکت‌های اخیر قیمت نشان می‌دهد، سرمایه‌گذاران هیچ فرصتی را از دست ندادند و با تمام نوسان‌های پایین ارتباط برقرار کردند. به همین ترتیب، Uniswap فاز اصلاحی خود را به زیر 5 دلار در هفته گذشته به پایان رساند و اکنون به نظر می رسد مقاومت بالاتر از این را پیدا کند. محدوده قیمت مورد انتظار برای توکن در ماه اکتبر بین 5.3 تا 7 دلار باقی می ماند.

برخلاف اتفاقات مثبت در شبکه UNI، خط میانگین متحرک همگرایی/واگرایی (MACD)، یک نوسانگر که برای نشان دادن روندهای بازار استفاده می شود، در حال حاضر به سمت سیگنال نزولی برای توکن اشاره می کند و از خط عبور می کند. به همین ترتیب، شاخص قدرت نسبی (RSI) یک واگرایی نزولی را نشان می دهد زیرا اوج آن به سمت منطقه 50 سقوط می کند.

قیمت UNI در حال حاضر 6.15 دلار معامله می شود. | منبع: نمودار قیمت UNUSD از TradingView.com

Uniswap برای استقرار در zkSync برای هزینه ارزان تر و امنیت پیشرفته

UNI نشانه حاکمیتی صرافی غیرمتمرکز Uniswap است که به کاربران امکان داد و ستد و فروش ارزهای دیجیتال را با استفاده از قراردادهای هوشمند می دهد. به نظر می‌رسد که کاربران و سازمان‌ها برای حفظ حریم خصوصی در این بخش فشار می‌آورند، این امر باعث پذیرش و تاثیر مثبت بر قیمت‌ها می‌شود. به عنوان مثال، در چهارشنبه، 12 اکتبر 2022، Coin Center، یک اندیشکده در مورد ارزهای دیجیتال، شکایتی را علیه OFAC به دلیل محدودیت‌ها علیه Tornado Cash، یک مخلوط‌کننده حریم خصوصی (قابلیت غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال) تنظیم کرد. در مقابل، تقریباً کل بازار با انتشار این خبر با سبز شدن واکنش نشان داد.

قابل ذکر است، اعلام امروز پلتفرم Uniswap ممکن است کاتالیزوری برای افزایش بیشتر قیمت توکن باشد. صرافی Uniswap اعلام کرده است که از zkSync برای افزایش حریم خصوصی و امنیت استفاده می کند.

zkSync از فناوری جدید، که به نام ZK Rollups نیز شناخته می‌شود، برای فعال کردن تراکنش‌های سریع‌تر با حداقل هزینه گاز استفاده می‌کند. این شرکت تصمیم گرفت پس از تکمیل یک رأی گیری حاکمیتی، لایه دو متمرکز بر حریم خصوصی را مستقر کند. ارائه حداقل هزینه بدون به خطر انداختن امنیت باعث جذب کاربران بیشتر و تسریع فعالیت شبکه می شود.

شرکت مادر zkSync، Matter Labs، اظهار داشت که این حرکت کاربران جدید را وارد می کند. علاوه بر این، هزینه پایین شبکه نسبت به اتریوم، پلتفرم را جذاب‌تر می‌کند. این شرکت در بیانیه ای اشاره کرد؛

ارزش قابل توجهی در Uniswap وجود دارد که در یک مجموعه ZK سازگار با EVM در دسترس است. استقرار زودهنگام zkSync به تثبیت جایگاه Uniswap به عنوان DEX شماره یک و یک رهبر فکری کمک می کند.

بنابراین، با راه اندازی zkSynce در شبکه اصلی ظرف شش هفته آینده، کیف پول سرمایه گذاران ممکن است از رشد پروژه سود ببرند. علاوه بر این، توکن ممکن است در روزهای آینده از مقاومت بالای 7 دلار برخوردار شود که مدیریت آن برای سرمایه گذاران دشوار است.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا