ارزهای دیجیتال

فرصت سرمایه گذاری با ماینرهای جدید ارزهای دیجیتال

اگر شما یک سرمایه‌گذار مشتاق ارزهای دیجیتال هستید، Bitramo اکنون یک سری فرصت‌های سرمایه‌گذاری هیجان‌انگیز را برای شما ارائه می‌دهد. این استارت‌آپ کریپتو اوایل سال جاری با سه ریگ ماینینگ وارد بازار شد که قبلاً سهم خود را به عنوان سودآورترین سخت‌افزار ماینینگی که تا کنون ایجاد شده است، ادعا کرده‌اند. برای بهتر کردن همه چیز، نیازی نیست که برای کسب سود با استفاده از ماینرهای Bitramo، یک متخصص فناوری باشید.

طیف محصولات Bitramo در حال حاضر شامل Ramo1، Ramo 2 و Ramo X، سه ماینر پیشرفته 3 نانومتری ASIC است. بسیاری از کارشناسان صنعت احساس می کنند که این سه سکو قدرتمندترین و مقرون به صرفه ترین سکوهای معدنی هستند که تا به حال به بازار آمده اند. توانایی‌های خارق‌العاده این ماینرها به دلیل نرخ هش بی‌رقیب و مصرف انرژی کمتر است، دو عاملی که مستقیماً مسئول پتانسیل سودآوری یک ماینر هستند.

نرخ هش Bitramo

بیت کوین لایت کوین اتریوم مونرو

Ramo 1: 360 TH/s 30 GH/s 2 GH/s 2MH/s

Ramo 2: 750 TH/s 70 GH/s 5 GH/s 5 MH/s

Ramo X: 2250 TH/s 210 GH/s 15 GH/s 15 MH/s

افرادی که به خوبی با حوزه کریپتو آشنایی دارند، مطمئناً ارزش این نرخ های هش را درک خواهند کرد. در نتیجه این نرخ های هش، در مقایسه با سایر محصولات، استخراج کنندگان Bitramo می توانند داده های بسیار بیشتری را در یک زمان معین پردازش کنند. برخی از کاربران خوشحال این ماینرها ادعا می کنند که آنها 100٪ بازده سرمایه خود را در عرض تنها یک ماه بازیابی کرده اند. برخی از ارقام سودآوری که توسط این کاربران فاش شده است به سادگی گیج کننده است.

سود ماهانه

بیت کوین لایت کوین اتریوم مونرو

رامو 1: 1900 دلار 1400 دلار 2200 دلار 2500 دلار

رامو 2: 4000 دلار 3500 دلار 5700 دلار 6600 دلار

Ramo X: 12,300 دلار 10,500 دلار 17,000 دلار 20,000 دلار

اگر فکر می‌کنید که اکنون همه چیزهای عالی در مورد ماینرهای Bitramo را می‌دانید، در اشتباهید زیرا چیزهای بیشتری در انبار وجود دارد. اولاً، بر خلاف هر شرکت دیگری در بازار کریپتو، Bitramo نیازهای همه انواع کاربران را در هنگام ایجاد محصولات خود در نظر می گیرد. ماموریت این شرکت ایجاد فضایی برای بهره مندی همه از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال است. تمامی ریگ های ماینینگ آن ها دستگاه های پلاگین و بازی هستند که می توانند بدون دانش تخصصی در مورد کریپتو مورد استفاده قرار گیرند. این ماینرها نیازمندی های سیستم ساده ای هستند و می توان آنها را با سرعت اسمی اینترنت تنها 10 کیلوبایت بر ثانیه کار کرد. اغلب اوقات، پیدا کردن یک استخر معدن قابل اعتماد می تواند برای تازه کارها مشکل ساز باشد. Bitramo این مشکل را با ارائه استخر ماینینگ اختصاصی خود که به صورت رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می دهد، حل می کند.

Bitramo برای سودآوری بیشتر در سرمایه گذاری در کریپتو برای مشتریان خود، هزینه های تحویل و سفارشی را برای همه مشتریان خود پوشش می دهد. این شرکت همچنین پوشش بیمه ای کامل در حین حمل و نقل و گارانتی انواع مسائل نرم افزاری یا سخت افزاری ارائه می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا