ارزهای دیجیتال

فایل های Crypto Exchange FTX برای ورشکستگی، مدیر عامل شرکت استعفا می دهد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

FTX برای فصل 11 ورشکستگی اعلام کرده است.

این حرکت شامل FTX US، زیرمجموعه آمریکایی این گروه می‌شود که تا دیروز تصور می‌شد با وجود مشکلات بازوهای بین‌المللی، قادر به ادامه فعالیت است.

اکانت رسمی توییتر این شرکت ارسال شده یک بیانیه مطبوعاتی در صبح جمعه با جزئیات این تصمیم، که شامل استعفای مدیر عامل شرکت سام بنکمن-فرید نیز می شود.

SBF چند سالی بود که در کانون توجه قرار داشت و پوشش رسانه‌ای زیادی را به عنوان رهبری امپراتوری FTX به دست آورد. این نام به بسیاری از شرکت‌های زیر چتر FTX، از جمله Alameda Research، یک شرکت تجاری کمی که توسط SBF تأسیس شده است، اشاره دارد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا