ارزهای دیجیتال

فایل های کریپتو وام دهنده BlockFi برای ورشکستگی

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

طبق یک بیانیه مطبوعاتی، BlockFi برای فصل 11 ورشکستگی اعلام کرده است.

پلتفرم وام دهی آخرین قربانی سرایت در صنعت است که با فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال FTX آغاز شد.

طبق این پرونده، BlockFi بیش از 100000 طلبکار تخمینی دارد و حدود 1-10 میلیارد دلار بدهی دارد. این پرونده تأیید می کند که شرکت 256.9 میلیون دلار پول نقد در دست دارد.

بیانیه منتشر شده در توییتر BlockFi توضیح داد: «به عنوان بخشی از تلاش‌های بازسازی‌مان، ما بر بازپرداخت کلیه تعهدات طرف مقابل از جمله FTX به BlockFi تمرکز خواهیم کرد.

اقدام به نفع مشتریان ما تمرکز اصلی ما است و همچنان مسیر ما را به جلو هدایت می کند. فصل 11 یک فرآیند شفاف است و ما به برقراری ارتباط با مشتریان خود ادامه خواهیم داد تا اطمینان حاصل کنیم که آنها مستقیماً از ما می شنوند.”

این پرونده نمونه دیگری از وام دهندگانی است که در ماه های اخیر در پی سقوط گسترده صنعت با ورشکستگی مواجه شده اند. در ژوئیه سال جاری، سلسیوس اعلام ورشکستگی کرد، و به تازگی، جنسیس برداشت ها را متوقف کرد و جمینی اورن را نیز مجبور کرد.

به گفته منبعی که با Decrypt صحبت کرده است، در کنار روند ورشکستگی، BlockFi همچنین “بخش بزرگی” از کارکنان خود را اخراج خواهد کرد.

BlockFi در ژوئن 2022 توسط FTX در نتیجه سرایت ناشی از سقوط صندوق تامینی ارزهای دیجیتال Three Arrows Capital نجات یافت و به زودی توسط FTX خریداری شد.

با انفجار اخیر FTX و صندوق پوشش ریسک Alameda Research، سوالاتی در مورد توانایی BlockFi برای پوشش دارایی های مشتریان شروع شد. اینها فقط بعد از آن افزایش یافت BlockFi تایید شد آنها وضوح بیشتری در مورد وضعیت FTX نداشتند و شروع به محدود کردن مشتریان در پلتفرم خود کردند، از جمله توقف برداشت.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا