ارزهای دیجیتال

غول خفته بیدار می شود، بیت کوین شاهد افزایش تراکنش های بالای 1 میلیون دلار است

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

بیت کوین در جلسه معاملاتی امروز از شتاب صعودی خود کند شده است، اما بازار ارزهای دیجیتال همچنان به صعود خود ادامه می دهد. قیمت BTC همچنان در 24 ساعت و 7 روز گذشته به ترتیب با 3% و 3.3% سود ثبت می کند.

مطالب مرتبط | بیت کوین دوباره از قیمت واقعی شکسته شد، در نهایت به پایین رسید؟

احتمالاً ارز دیجیتال تحت تأثیر کاهش در بازار میراث قرار گرفته است. در ماه های گذشته، بیت کوین همبستگی بالایی با S&P 500 و Nasdaq 100 نشان داده است.

S&P 500 از ابتدای ژوئیه 2022 پس از یک اقدام نزولی عمده قیمت، آن را از حدود 4800 به سطوح فعلی خود در حدود 3800 رساند. در هفته گذشته، شاخص چرخشی نزولی داشت که به نظر می‌رسد به ناتوانی قیمت BTC برای شکستن مقاومت در سطح 22000 دلار کمک می‌کند.

قیمت بیت کوین با افزایش جزئی در نمودار 4 ساعته. منبع: BTCUSDT Tradingview

از سوی دیگر، بازار کریپتو شاهد تحولات مثبتی بوده است. دومین کریپتو با ارزش بازار، اتریوم، تاریخ رویداد مورد انتظار خود، «ادغام» را دارد، سرمایه‌گذاران فشار فروش را بدون از دست دادن قیمت بیت‌کوین در بازه‌های زمانی بالا جذب کرده‌اند. .

علاوه بر این، شرکت تحقیقاتی Santiment افزایش فعالیت نهنگ های بیت کوین را ثبت کرده است. این سرمایه گذاران بزرگ فعالیت شبکه را آغاز کرده اند زیرا به نظر می رسد بیت کوین را در سطوح فعلی انباشته می کنند. در مورد قیمت امروز، Santiment ضمن به اشتراک گذاشتن قیمت، موارد زیر را بیان کرد چارت سازمانی زیر:

حدود سه ساعت پیش، مقدار تراکنش های #بیت کوین به ارزش بیش از یک میلیون دلار به بالاترین ارزش خود در بیش از یک ماه گذشته رسید. حرکت نهنگ‌ها امروزه شلوغ است و میخ‌هایی مانند این اغلب می‌توانند پیشروی برای تغییر جهت قیمت باشند.

بیت کوین BTC BTCUSD Santiment
منبع: Santiment از طریق توییتر

همانطور که NewsBTC گزارش کرد، نهنگ های BTC فعال تر شده اند به نظر می رسد BTC به سطح فعلی خود کاهش یافته است. مخاطبین با بیش از 10000 بیت کوین 30000 بیت کوین به دارایی های خود اضافه کردند.

فعالیت شبکه بیت کوین به سوخت بیشتری نیاز دارد

داده‌های Mempool.Space نشان می‌دهد که افزایش فعالیت شبکه بیت‌کوین به افزایش‌های بزرگی منجر شده است. این فعالیت با کارمزد تراکنش و میزان پرداختی کاربران برای ارسال تراکنش بیت کوین اندازه گیری می شود.

این معیار از اواسط سال 2021 روند نزولی داشت، اما در ماه گذشته علائم بالقوه بهبودی را نشان داد. کارمزد تراکنش های بیت کوین در 30 روز گذشته در حال افزایش بوده است که به طور بالقوه به فعالیت بیشتر شبکه و افزایش تغییر ارزش آتی اشاره دارد.

مطالب مرتبط | Liquidations از 230 میلیون دلار به عنوان بشکه اتریوم از 1400 دلار عبور کرد

با این حال، فعالیت شبکه در بازه های زمانی بالاتر همچنان کم است. داده های اضافی از تحلیلگر علی مارتینز، کاهش تعداد آدرس های جدید BTC را ثبت می کند. این معیار با افزایش شدید عرضه بیت کوین ارسالی به صرافی های ارز دیجیتال به پایین ترین حد خود در 11 ماه گذشته می رسد. این اغلب به فشار فروش ترجمه می شود. تحلیلگر گفت:

به طور کلی، کاهش مداوم تعداد آدرس‌های جدید ایجاد شده در یک بلاک چین منجر به کاهش قیمت‌ها در طول زمان می‌شود.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا