ارزهای دیجیتال

عملکرد ApeCoin از سایر آلتکوین ها عقب مانده است – در اینجا چه اتفاقی برای APE افتاد

ApeCoin (APE)، سکه بومی مجموعه Bored Ape Yacht Club، از زمان رکود ژوئن به طور مداوم در حال سقوط بوده و به پایین ترین سطح 3.05 دلار رسیده است.

اگرچه APE اکنون با 6.5 درصد از قیمت اولیه خود در روز جمعه معامله می‌کند، عملکرد آن در مقایسه با سایر آلت‌کوین‌ها کم‌رنگ است.

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط Coingecko در روز جمعه، APE با 4.69 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 3.5 درصد کاهش داشته است.

APE پس از رسیدن به 3.06 دلار در ماه قبل، روند نزولی نمودار 4 ساعته را معکوس کرد. با این وجود، قیمت در سطوح 5.3 و 5.5 دلاری با موانع متعددی روبرو شد و از آنجا کاهش یافت. APE اکنون در حال ارزیابی مجدد پشتیبانی 4 دلاری است.

مطلب پیشنهادی | بهمن جهش جامد در اواسط هفته – آیا AVAX می تواند نویز مثبت را حفظ کند؟

رکود بیشتر در آینده برای ApeCoin؟

ApeCoin در حال نزدیک شدن به یک توقف است که می تواند شروع به معکوس کند. با توجه به احتمال کاهش بیشتر در ارزش بازار APE، سرمایه گذاران باید مراقب رکود باشند که توانایی مختل کردن سود و ایجاد تضعیف بیشتر را دارد.

از اواسط ژوئن، قیمت ApeCoin به صورت جانبی در نوسان بوده است. اگر مانع 4.00 دلار به عنوان حمایت حفظ شود، احتمال افزایش تا 6.00 دلار وجود دارد. شکستن آستانه 4.00 دلار ممکن است منجر به کاهش 33 درصدی اضافی به 3.00 دلار شود.

بازار NFT یکی از جذابیت های ApeCoin است، اگرچه بازار در حال حاضر اعداد بسیار بدی را نشان می دهد.

پس از رسیدن به 42.1 میلیون دلار فروش در ماه می، NFT های BAYC در دو ماه گذشته حجم قابل توجهی تولید نکرده اند. در این دوره زمانی، میانگین حجم BAYC 2.1 میلیون دلار بود.

ارزش کل بازار APE 1.4 میلیارد دلار در نمودار روزانه | منبع: TradingView.com

APE بیش از 80٪ از ATH حذف می شود

از زمان نوسان پایین 4.20 دلاری در 30 ژوئن، قیمت ApeCoin حدود یک چهارم افزایش یافته است. این سود برای مدت کوتاهی از سد 5.02 دلار فراتر رفت، اما خریداران نتوانستند این چرخش اخیر را حفظ کنند. در نتیجه، APE به زیر سطح ذکر شده حرکت کرد که نشان دهنده روند نزولی قریب الوقوع است.

مطلب پیشنهادی | قیمت توکن CEL با ورشکستگی درجه سانتیگراد 50 درصد کاهش یافت

علاوه بر این، مهم است که به یاد داشته باشید که فروش NFT در ماه ژوئن به سختی از 1.3 میلیارد دلار فراتر رفت. قبل از آن ماه، OpenSea حدود 3.1 میلیارد دلار تراکنش انجام داده بود.

به عبارت دیگر، اگر سناریوی مربوط به این جنبه ها تغییر نکند، APE به مسیر فعلی خود ادامه خواهد داد.

قبل از فروش ماه آوریل زمین Otherdeed توسط آزمایشگاه‌های YUGA، قیمت Apecoin از یک روند سهموی پیروی می‌کرد. با این حال، از آن زمان به بعد، سکه با کاهش بیش از 80 درصدی از بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی 26.7 دلار مواجه شده است.

Featured image from CoinChapter, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا