ارزهای دیجیتال

علیرغم روند صعودی Polygon، خریداران نزدیک به مقاومت 1.0 دلاری مبارزه می کنند

چند ضلعی (MATIC) در چند روز گذشته یک گاو نر قابل توجه داشته است. همانطور که در نمودار قیمت روزانه مشاهده می شود، سکه بالاتر از خطوط قرمز EMA حرکت می کند. از سوی دیگر، حجم معاملات MATIC یک شبه تا 42 درصد یا 1.1 میلیارد دلار کاهش یافته است.

قیمت MATIC بلافاصله پس از شکستن الگوی مثلث متقارن که در رو به بالا بود، برای یک روند صعودی حرکت کرد. همانطور که به نظر می رسد، 1.0 دلار برای مدت طولانی یک سطح حیاتی برای شکستن بود که چالشی سخت برای MATIC بود.

MATIC/USDT در حال حاضر 0.93 دلار است

جفت MATIC/USDT در حال حاضر با قیمت 0.93 دلار معامله می شود. خرس ها برای حفظ قیمت سکه زیر 1.0 دلار مشکل دارند. علاوه بر این، قیمت Polygon برای خط 200 DMA بالا است.

در همین حال، ارزش کل بازار Polygon 2.5٪ کاهش یافته است یا در 24 ساعت گذشته در حال حاضر 7.4 میلیارد دلار است. حجم معاملات برای MATIC نیز 42 درصد یا به 1.1 میلیارد دلار کاهش یافته است. RSI همچنین صعودی به نظر می رسد زیرا توانست با موفقیت از پایین ترین نقطه خود بازگردد.

علیرغم روند صعودی، Polygon برای شکستن سطح مقاومت 1.0 دلار تلاش کرده است. با این حال، شکست مقاومت برای هفته آینده در انتظار است.

والدرین طاهری، کارشناس ارشد ارزهای دیجیتال، گفت که Polygon توانست از حمایت بحرانی 0.74 دلار خارج شود و توانست از خط مقاومت عبور کند. علاوه بر این، MATIC قصد دارد مقاومت 0.74 دلار را آزمایش کرده و به خط حمایت تغییر دهد.

افزایش 20 برابری به 60 برابری چند ضلعی در اجرای بعدی گاو نر

طاهری می‌گوید که MATIC در تلاش است تا چهارمین توالی پنج موجی حرکت‌های نزولی را با پایین آمدن سکه تکمیل کند. MATIC اکنون آماده است تا پس از تکمیل آخرین مرحله از پنج موج و هدف گذاری 1.40 دلار، روند صعودی را بشکند.

CryptoFaibik، یک متخصص محبوب ارزهای دیجیتال و یوتیوبر، توانست یک رگه صعودی را در نمودار قیمت MATIC به نام Descending Broadening Wedge Breakout مشاهده کند که نشان دهنده معکوس شدن صعودی سکه است. این متخصص ارزهای دیجیتال 1.97 دلار یا افزایش 217 درصدی قیمت MATIC را در نظر گرفته است.

به گفته Michäel van de Poppe، متخصص و مدرس محبوب رمزارزها، قیمت MATIC قرار است در روند صعودی یا صعودی بعدی حدود 20 برابر تا 60 برابر افزایش یابد. علاوه بر این، تحلیلگران همچنین شاهد یک رگه صعودی در نمودار قیمت Polygon بوده اند که امکان افزایش استثنایی را فراهم می کند.

معامله گران و دارندگان MATIC از مزایای مشارکت و پروژه های توسعه ای که در یک ماه گذشته اعلام شده است، بهره مند می شوند.

MATIC total market cap at $7.20 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Analytics Insight, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا