ارزهای دیجیتال

طلای PAX (PAXG) در میان سکه های برتر، سود هفتگی را به خود اختصاص می دهد

از آنجایی که بازار از بحران نقدینگی FTX رنج می‌برد، PAX Gold (PAXG)، یک ارز دیجیتال با پشتوانه کالا، همچنان به سود هفتگی ادامه می‌دهد. شصت و پنجمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار با حفظ یک ارز دیجیتال مشاهده شد افزایش هفته به هفته 5.26٪ و افزایش روزانه 1.12٪. بر اساس حرکت فعلی بازار، PAX Gold بالاترین سود هفته است. در واقع، هیچ آلتکوین دیگری نمی توانست از هیچ دستاوردی برخوردار باشد، زیرا کل صفحه قرمز رنگ شده بود.

قابل ذکر است که PAX Gold طی چند روز اخیر در رسانه های اجتماعی مورد اشاره قرار گرفته است. کاتالیزور همچنین به کیس FTX گره خورده است، زیرا صرافی مورد نظر مقداری از توکن را در اختیار دارد. به علاوه، شرکت مادر PAXG، Paxos، به دنبال توسعه نیروی کار خود در سنگاپور پس از دریافت مجوز عملیات است.

PAXG، دیگران بخشی از هلدینگ های FTX

از آنجایی که FTX با ورشکستگی مواجه است، داده های اخیر دارایی کیف پول اتریوم فعلی آن نشان می دهد که بخشی از ثروت خود را در PAXG نگه می دارد. دارایی های کیف پول FTX در هفته گذشته به دلیل نگرانی های نقدینگی، وام های نامشروع، برداشت مشتری و رکود بازار کاهش یافته است. داده های توکن مبتنی بر اتریوم در Dune Analytics وضعیت موجود کیف پول متعلق به شرکت را نمایش می دهد. این داده ها مربوط به لیستی است که در ابتدا توسط The Block تهیه شده بود.

این گزارش ادعا می کند که در میان دارایی های FTX، طلای Paxos (PAXG) به ارزش 61 میلیون دلار است. همچنین دارای 69 میلیون دلار سکه USD (USDC) و 50 میلیون دلار DAI، یک استیبل کوین غیرمتمرکز است. علاوه بر این، بیش از 40 میلیون دلار اتر (ETH) و اتر سهام (stETH) در کیف پول آن وجود دارد.

با توجه به 21Shares، یک سرویس سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، اطلاعات در حال حاضر تنها «حداقل مطلق» موجودی کیف پول را نشان می دهد. این به سادگی به این معنی است که داده ها تنها شامل بخش کوچکی از دارایی های متعلق به شرکت ها می شود.

قیمت PAXG در حال حاضر 1756 دلار معامله می شود. | منبع: نمودار قیمت PAXGUSD از TradingView.com

Paxos تیم خود را با وجود رکود کریپتو گسترش می دهد

Paxos، شرکت پشتیبان PAXG، در حال افزایش نیروی کار خود در سنگاپور با حداقل 130 کارگر است. بلومبرگ گزارش داد این شرکت مجوزی از بانک مرکزی سنگاپور برای بازاریابی کالاها و خدمات رمزنگاری دریافت کرده است.

در مصاحبه ای، ریچ تئو، یکی از بنیانگذاران، اظهار داشت که این شرکت در حال پیش بینی یک برنامه توسعه سه ساله است. وی خاطرنشان کرد که سنگاپور به عنوان مرکز رشد منطقه خارج از ایالات متحده خواهد بود. این شرکت در حال حاضر 20 کارمند در سنگاپور و 350 کارمند در سراسر جهان دارد. Paxos به عنوان یکی از 20 شرکت دارای مجوز MAS سنگاپور برای انجام عملیات توکن دیجیتال تحت قانون خدمات پرداخت است.

با این تلاش برای استخدام در سنگاپور، به نظر می رسد Paxos در مقابل بخش دارایی دیجیتال فعلی به عنوان یک کل حرکت می کند. به یاد بیاورید که بسیاری از مبادلات طی چند ماه گذشته تعداد کارکنان خود را کاهش داده اند. بر اساس گزارش‌های خبری و بیانیه‌های رسمی، از ابتدای ماه آوریل، تقریباً 11700 شغل مرتبط با رمزنگاری از بین رفته است.

تجزیه و تحلیل قیمت PAXG

PAXG در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 1760 دلار معامله می شد. با پیدا کردن حمایت های متعدد در 1725 دلار، گاوها افزایش یافتند تا قیمت آن را به بالاترین سطح هفتگی 1780 دلار برسانند.

برای ادامه این رالی، دارایی باید از مرز 1792 دلار عبور کرده و بسته شود. این نقطه در حال شکل گیری به عنوان یک سطح مقاومت کلیدی است.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا