ارزهای دیجیتال

طلای PAX (PAXG) با رنگ سبز معامله می شود در حالی که سایر سکه ها در حال رکود هستند

جنجال FTX کل بازار کریپتو را به پایین کشیده است و توکن های برتر در تلاش برای سرپا ماندن هستند. علیرغم احساس نزولی، PAX Gold (PAXG) به تجارت در منطقه سبز ادامه داد و سود قابل توجهی را در روز و یک هفته حفظ کرد. کریپتو با پشتوانه طلا با قیمت 1762 دلار معامله شد که 2.17 درصد افزایش روزانه و 5.80 درصد افزایش هفته به هفته در زمان انتشار داشت.

با این حال، فعالیت معاملاتی PAX Gold در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است. به طور خاص، کریپتو با قیمت طلا در 24 ساعت شاهد کاهش 16 درصدی حجم معاملات بود. در همان زمان، PAXG به ترتیب 1.78٪ و 1.90 در برابر BTC و ETH افزایش یافت. با این حال، PAXG در موقعیتی قرار دارد که دستاوردهای خود را برای مدتی طولانی حفظ کند.

PAX Gold بیش از 2600 کیف پول جدید در شش ماه گذشته اضافه کرده است

اگرچه اکثر ارزهای دیجیتال اخیراً رکود داشته اند، پکس گلد رشد هفتگی و ماهانه ثابتی را حفظ کرده است. علاوه بر این، شبکه آن طی چند ماه گذشته رشد سریعی را تجربه کرده است. به طور خاص، بیش از 2600 آدرس کیف پول اضافی در طول سه ماه گذشته به شبکه معرفی شده است. این اعداد از پلتفرم آمار بازار ارزهای دیجیتال آمده است CoinMarketCap.

این افزایش قابل توجهی نسبت به ماه می بود، زمانی که فقط 18000 آدرس کیف پول مجزا در اکوسیستم PAX Gold وجود داشت. در ابتدای سال حدود 13000 آدرس منحصر به فرد داشت. همانطور که داده‌ها نشان می‌دهند، ارز دیجیتال با پشتوانه طلا در آن دوره بیش از 13 درصد رشد داشته است.

قیمت PAXG در حال حاضر بالای 17.50 دلار معامله می شود. | منبع: نمودار قیمت PAXGUSD از TradingView.com

نمودارها درباره PAX Gold چه می گویند

اگرچه اقدام قیمت کوتاه مدت برای PAX GOLD – PAXG/USD اصلاحی است، روند اساسی مثبت است. روند اساسی در حال حاضر بی‌تأثیر است. این فقط یک اصلاح فنی است. اگر قیمت‌ها به کمتر از 1676.61 دلار کاهش یابد، هرگونه برگشت اعتبار تأیید می‌شود. سپس، پشتیبانی بعدی 1658.52 دلار خواهد بود که در آن فروش تشویق می شود. اگر خرس‌ها بتوانند از آن فراتر بروند، ممکن است 1618.80 دلار را هدف بگیرند.

اما در زمان نگارش، حرکت صعودی همچنان قوی است زیرا سکه بالای 1740 دلار معامله می شود. اهداف بعدی برای گاوها 1790.27 دلار و دورتر از آن 1804.42 دلار است. نمودار 1H برای PAX GOLD/USD چشم انداز فنی مثبتی را نشان می دهد. نشانه های صعودی از میانگین متحرک 67.86٪ از همه سیگنال ها را تشکیل می دهند. این روند صعودی ممکن است سرعت خود را از دست بدهد زیرا میانگین‌های متحرک کوتاه‌مدت نشانه‌های منفی تا حدودی چشمک می‌زند.

نه قیمت و نه هیچ یک از میانگین های متحرک بر روی یکدیگر یا هیچ یک از میانگین های متحرک دیگر تلاقی نمی کنند. با توجه به خط سیر فعلی شاخص های فنی، رشد قیمت اضافی محتمل است اما هنوز باید مشخص شود.

آنچه درباره PAX Gold باید بدانید

PAX Gold پلی بین رمزنگاری و طلا است که بهترین ویژگی های هر دو را متحد می کند. هر توکن PAXG دارای حداقل یک اونس تروی (t oz) شمش طلای 400 اونسی London Good Supply است که در انبارهای ایمنی Brinks در لندن ذخیره می شود. PAXG به قیمت طلا وابسته است و توسط شمش ​​های طلا تایید شده توسط انجمن بازار شمش لندن (LBMA) پشتیبانی می شود.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا