ارزهای دیجیتال

طرف دیگر داستان دو کوون: مرد چاق ترا از لورا شین بازدید می کند

وقت آن است که به حرف طرف مقابل گوش کنیم. Fat Man Terra قبلاً یک چرخ دنده در ماشین Terra بود، اما امروزه او بزرگترین منتقد پروتکل است. او همچنین یک محقق است و تحقیقاتش او را به این باور رساند که ترا از همان ابتدا کلاهبرداری بوده است. البته، مصاحبه دو کوون لورا شین به روش اشتباه مرد Fat Man Terra را مالیده است. بنابراین با استفاده از حق پاسخگویی، به همان سکو رفت و طرف ماجرا را گفت.

اگر آنچه مرد چاق ترا می گوید درست باشد، داستان Terra/Luna یک فیلم ترسناک است.

با این حال، دادگاه احتمالاً تصمیم خواهد گرفت که آیا او درست می گوید یا اشتباه. بیایید ادعاهای او را بررسی کنیم، با در نظر گرفتن اینکه این فقط تفسیر بازپرس از حقایق است. با این حال، او ممکن است بیشتر از همه افراد روی زمین درباره پرونده Terra/Luna بداند.

این مقدمه اپیزود با عنوان “مرد چاق ترا صحبت می‌کند: دو کوون یک «جامعه‌شناس» و «دستکاری کاریزماتیک» است”:

«مرد چاق ترا، اکانت توئیتر ناشناس اختصاص داده شده به محاکمه دو کوون، به مصاحبه اخیر من با دو کوون واکنش نشان می‌دهد و می‌گوید که فکر می‌کند درباره شخصیت او چه چیزی فاش شده است.»

اینم ویدیو:

مرد چاق ترا پرونده را ارائه می کند

 • به گفته این محقق با نام مستعار، سازندگان Terra “به طور غیرمنصفانه خود را غنی می کردند” و نتوانستند اطلاعات مهم را برای سرمایه گذاران افشا کنند. از قصد.
 • در مورد مصاحبه اش با شین، Fat Man Terra فکر می کند که Do Kwon در حال “رقصیدن حول سوالات” بود و به طور مستقیم به چندین مورد از آنها پاسخ نداد.
 • او فکر می‌کند که دو کوون درباره جدایی ترا از چای «عمداً دروغ می‌گفت». چه زمانی که این اتفاق افتاد و چه در طول مصاحبه. در بهترین حالت وضعیت “به شدت نادرست مدیریت شد.”
 • Fat Man Terra ادعا می کند که داده های زنجیره ای نشان می دهد که آزمایشگاه TerraForm میلیاردها دلار پول نقد کرده است. آنها همیشه پول نقد می کردند.
 • او همچنین فکر می‌کند که شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد سازمان «صدها میلیون نفر را مخفی کرده است».
 • به گفته بازپرس مستعار، در آن زمان Terra ادعا کرد که پروتکل مورد حمله قرار گرفته است، اما نتوانست “اثباتی دال بر تقلب” پیدا کند.

بازپرس همچنین فکر می‌کند که دو کوون «نمی‌تواند به یک داستان پایبند باشد». این مشخصه ای است که کلاهبرداران اغلب از خود نشان می دهند. و او ادعا می کند که دلیلی وجود دارد که تنظیم کننده ها در سراسر جهان به طور خاص به Terra نگاه می کنند. بعضی چیزها با هم جمع نمی شوند و این مورد هنوز به پایان نرسیده است.

LUNA price chart on Eightcap | Source: LUNA/USD on TradingView.com

نظرات درباره شخصیت دو کوون

با احترام، مرد چاق ترا برای گلو می رود. او در حال مطالعه دو کوون است و تشخیصش این است که مرد:

 • یک “اجتماعی با توجه کمی به احساسات مردم”.
 • «اجتناب از اجرای قانون» و «قطعاً در حال فرار».
 • یک دیوانه. ظاهراً Do Kwon تمام ذخایر بیت کوین شرکت را در یک کیف پول نگهداری می کرد.
 • دروغگو. او باید می دانست که مشارکت او در استیبل کوین الگوریتمی شکست خورده Basis Cash مرتبط بوده و باید آن را فاش می کرد.
 • یک دزد. Do Kwon تظاهر می کرد که به Terra بیش از همه چیز اعتقاد دارد و آن را به عنوان چنین به خرده فروشی تبلیغ می کرد. در واقع، او “همزمان” صدها میلیون نفر را بیرون می کشید.

به گفته Fat Man Terra، همه چیز به همین موضوع برمی گردد. او از دو کوون می‌پرسد: «اگر واقعاً به UST اعتقاد دارید، چرا اینقدر پول نقد کرده‌اید. درضمن چرا آمارسازی کرد و اعداد شبکه را باد کرد؟

زمانی که دو کوون شروع به کامل کردن سرمایه‌گذاران تحت تأثیر Terra از جیب خود کند، بازپرس «شروع به این خواهد کرد که متاسف است».

مرد چاق ترا هنوز خوشبین است

انگل ها همیشه آنجا خواهند بود و فضای کریپتو را احاطه می کنند. به گفته Fat Man Terra، اگر این صنعت می‌خواهد زنده بماند، باید شروع به “فرستادن کلاهبرداران” و “فشار برای عدالت” کنیم. او معتقد است که صنعت «مکانیسم‌های ایمن» را برای فیلتر کردن بازیگران بد ایجاد خواهد کرد و به طور کلی، او «به آینده فضا خوش‌بین است». هر چند اشتباه نکنید. علیرغم خوش بینی، بازپرس ادعا می کند که “Terra در هر سطحی کلاهبرداری بود.”

به گفته لورا شین، دو کوون برای پاسخگویی به اتهامات در آینده بازخواهد گشت.

Featured Image: Screenshot from the interview | Charts by TradingView

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا