ارزهای دیجیتال

طبق این نظرسنجی، اتریوم به 1700 دلار می رسد اما در پایان سال 2022

اتریوم به روند صعودی خود ادامه می دهد و به نظر می رسد در کوتاه مدت به بالای 1600 دلار برسد. این باعث می‌شود دومین کریپتو با ارزش بازار در مسیر صعود به سمت شمال به 1700 دلار قرار گیرد و سطوح اولیه سال 2022 خود را پس بگیرد.

قیمت ETH سودهای مهمی را در نمودار 4 ساعته ثبت می کند. منبع: ETHUSDT Tradingview

مطالب مرتبط | جریان های ورودی مبادلات نهنگ بیت کوین هنوز در بالاترین سطح خود قرار دارد، آیا بازیابی تا 22 هزار دلار از بین می رود؟

با این حال، نظرسنجی اخیر منتشر شده توسط Finder ادعا می کند که قیمت ETH تا رسیدن به آن هدف فاصله دارد. طبق گفته 54 کارشناس صنعت که برای این نظرسنجی مصاحبه کردند، دومین ارز دیجیتال با ارزش بازار تا پایان سال 2022، 1700 دلار را هدف قرار خواهد داد.

این نشان می دهد که اقدام قیمت فعلی اتریوم یک “جعلی” است، یک روند صعودی برای به دام انداختن سرمایه گذاران صعودی برای گرفتن موقعیت های خرید قبل از آزمایش مجدد سطوح پایین تر. این نظرسنجی ادعا می کند که قیمت ETH پس از تجربه یک سقوط عظیم دیگر می تواند پایین بیاید.

این ارز دیجیتال در حدود 950 دلار پایین ترین سطح سالانه خود را ثبت کرد، اما کارشناسان Finder انتظار دارند که ETH به پایین ترین سطح خود در 674 دلار برسد. همانطور که در زیر مشاهده می‌کنید، بخش بزرگی از پنل Finder انتظار دارند ETH به حدود 500 تا 800 دلار کاهش یابد و اقلیتی پیش‌بینی می‌کنند که پایین‌ترین قیمت سال 2020 به زیر 499 دلار آزمایش شود.

!function(){“use strict”;window.addEventListener(“message”,(function(e){if(void 0!==e.data[“datawrapper-height”]){var t=document.querySelectorAll(“iframe”);for(var a در e.data[“datawrapper-height”])for(var r=0;r[r].contentWindow===e.source)t[r].style.height=e.data[“datawrapper-height”][a]+”px”}}}))}();
برخی از شرکت کنندگان در نظرسنجی معتقدند “ادغام” کاتالیزور اصلی صعودی قیمت ETH خواهد بود. این رویداد انتقال اتریوم به پروتکل توافقی Proof-of-Stake (PoS) را تکمیل می‌کند و ظاهراً دری را برای بهبود شبکه و مقیاس‌پذیری بیشتر باز می‌کند.

از این نظر، جوزف راچینسکی، فن‌شناس و آینده‌پژوه تامسون رویترز

ETH هنوز به عنوان بهترین برای موفقیت در جایگاه قرار دارد. ادغام در آن قیمت گذاری نشده است. پلتفرمی که ایجاد کرد هنوز از صدها میلیارد دلار تراکنش و ارزش با هزاران توکن پشتیبانی می کند. در این مرحله، اتریوم هنوز خون آبی دنیای ارزهای دیجیتال است.

پیش بینی قیمت اتریوم برای بلند مدت

در درازمدت، کارشناسان Finder معتقدند که قیمت اتریوم می‌تواند به 20000 دلار برسد و اکثریت انتظار دارند که این ارز دیجیتال در دو سال آینده به بالای 10000 دلار برسد. اجرای موفقیت آمیز «ادغام» در شبکه اصلی اتریوم در توسعه قیمت آتی آن بسیار مهم خواهد بود.

!function(){“use strict”;window.addEventListener(“message”,(function(e){if(void 0!==e.data[“datawrapper-height”]){var t=document.querySelectorAll(“iframe”);for(var a در e.data[“datawrapper-height”])for(var r=0;r[r].contentWindow===e.source)t[r].style.height=e.data[“datawrapper-height”][a]+”px”}}}))}();

مطالب مرتبط | Ethereum Classic (ETC) ارزش بازار 3 میلیارد دلاری را پس می‌گیرد، که باید دنبال شود؟

بن ریچی، مدیر عامل مدیریت سرمایه دیجیتال معتقد است که قیمت اتریوم همگام با عوامل کلان اقتصادی فعلی به تجارت ادامه خواهد داد. اینها می توانند به عنوان موانع میان مدت اتریوم برای بازپس گیری قلمروهای از دست رفته قبلی عمل کنند. ریچی گفت:

از آنجایی که همبستگی اتریوم با بیت کوین هنوز بالاست، می توان حدس زد که اگر ادغام قبل از پایان سال اتفاق بیفتد، ممکن است قیمت آن از هم جدا شود. با این حال، عامل اقتصادی بیرونی حیاتی است و موانعی را برای اقدام کوتاه مدت قیمت ایجاد می کند. همچنین تخمین می زنیم که قیمت اتریوم در سال 2030 به 15000 دلار خواهد رسید که دلیل آن ارتقای توکنومیک اتریوم در آینده است، مانند انتشارات کاهش دهنده تورم و مقیاس پذیری.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا