ارزهای دیجیتال

طبق این شاخص، گاوهای چند ضلعی در کنترل هستند، زیرا بیت کوین در یک محدوده ادامه می یابد

  • قیمت MATIC علیرغم رد شدن قیمت از بالای 0.8 دلار، قوی باقی می ماند، زیرا قیمت بالاتر از منطقه پشتیبانی کلیدی است.
  • MATIC از یک مثلث نزولی خارج می‌شود، زیرا با وجود اینکه بیت‌کوین (BTC) قیمت‌های بازار را پایین می‌آورد، قیمت قوی به نظر می‌رسد.
  • قیمت MATIC بالاتر از حمایت کلیدی 0.77 دلار معامله می‌شود، زیرا قیمت در بازه زمانی روزانه به معاملات بالای 50 و 200 میانگین متحرک نمایی (EMA) ادامه می‌دهد.

قیمت چند ضلعی (MATIC) پس از خارج شدن از مثلث نزولی خود و فرض یک حرکت صعودی قیمت در برابر تتر (USDT) در بالای ناحیه پشتیبانی کلیدی قوی باقی مانده است زیرا قیمت BTC در محدوده خود باقی می‌ماند و اکثر دارایی‌های کریپتو را به پایین می‌کشاند. بازار کریپتو آن‌قدری که خیلی‌ها انتظار داشتند را نداشته است، زیرا بازار علیرغم نشان دادن برخی نشانه‌های افزایش رشد در اوایل ماه، همچنان به دامنه خود ادامه داده است. به جز چند سکه استثنایی، مانند Polygon (MATIC)، بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و سایر دارایی های رمزنگاری غیر فعال باقی مانده اند. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی (MATIC) در نمودار هفتگی

اکثر پروژه‌ها در بازار نزولی عملکرد ضعیفی داشته‌اند و بسیاری از آنها بیش از 50 درصد کاهش قیمت را تجربه کرده‌اند که باعث دلسردی بیشتر معامله‌گران و سرمایه‌گذاران از ذخیره این دارایی‌ها شده است.

با افزایش تسلط بیت کوین (BTC.D) و حرکت قیمت بیت کوین در محدوده ای، این امر بر اکثر پروژه های رمزنگاری از جمله قیمت MATIC تأثیر گذاشته است، زیرا قیمت پس از خارج شدن از مثلث نزولی خود، تهاجم کمتری نشان داده است. با تلاش BTC.D برای از سرگیری صعود خود به بالای مرز 43 درصد، این بدان معناست که آلت کوین ها در صورت کاهش قیمت بیت کوین صدمه خواهند دید و از افزایش سکه های دیگر مانند MATIC جلوگیری می کنند.

پس از صعود به 1 دلار، قیمت MATIC با مقاومت در برابر روند بالاتر به 1.5 دلار مواجه شد، زیرا قیمت با وجود صعود از پایین ترین سطح هفتگی 0.3 دلار تلاش می کرد تا از مقاومت 1 دلار عبور کند.

قیمت MATIC به منطقه 0.77 دلار بازگشت، جایی که قیمت حمایت قوی را برای صعود به بالای 1 دلار تشکیل داد زیرا گاوها همچنان کنترل قیمت را در دست دارند. اگر قیمت MATIC بالاتر از حمایت 0.77 باشد، می‌توانیم شاهد افزایش‌های بیشتری از MATIC باشیم.

مقاومت هفتگی برای قیمت MATIC – 1 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت MATIC – 0.77 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت MATIC در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه MATIC | منبع: MATICUSDT در Tradingview.com

بازه زمانی روزانه قیمت MATIC انعطاف پذیری را نشان داده است زیرا قیمت پس از شکست موفق از یک مثلث نزولی همچنان به حفظ و حفظ قدرت صعودی خود ادامه می دهد.

قیمت MATIC نتوانست به بالای 1 دلار برسد، اما قدرت خود را نشان داده و بالاتر از حمایت کلیدی خود نگه داشته است زیرا این امر مبنایی برای رالی های بیشتر خواهد بود.

اگر قیمت MATIC به کمتر از 0.77 دلار برسد، می‌توانیم شاهد باشیم که خرس‌ها قیمت MATIC را تصاحب کنند.

مقاومت روزانه برای قیمت MATIC – 1 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت MATIC – 0.77-0.7 دلار.

Featured Image From CPO Magazine, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا