ارزهای دیجیتال

صندوق توسعه بیت کوین HRF 325000 دلار به صورت کمک های مالی جدید اهدا می کند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

صندوق توسعه بیت کوین بنیاد حقوق بشر مجموعه جدیدی از کمک های مالی را برای حمایت از سازندگان در این صنعت در سراسر جهان اعلام کرده است.

با توجه به اعلامیه ارسال شده به مجله بیت کوین، “مناطق تمرکز شامل آمریکای لاتین، آفریقا، خاورمیانه، اروپای شرقی و آسیای جنوبی است.” کمک های مالی شامل:

 • 50000 دلار به گلب نائومنکو برای کارش بر روی Bitcoin Core، انتشار Coinpool، مفهومی برای مقیاس گذاری بیت کوین و برای انجام تحقیقات در مورد SIGHASH_ANYPREVOUT و Eltoo به عنوان راه حل های بالقوه مقیاس بیت کوین.
 • 50000 دلار به Furzy برای کارش روی Bitcoin Core که عمدتاً به ویژگی‌های ثبات، امنیت و عملکرد می‌پردازد.
 • 25000 دلار به بیت کوین 4 هند برای حمایت از طرح های اجتماعی و جلسات محلی، آموزش، پروژه های ترجمه و حمایت از صنعتگران محلی.
 • 25000 دلار به کوه بیت کوین برای ساختن اقتصادهای دایره ای، جلسات، کنفرانس ها و آموزش در کامرون.
 • 25000 دلار به پروژه ما همه ساتوشی هستیم، “یک سازمان مستقر در آفریقا که هدف آن شناسایی زنان و مردان نوجوان از همه پیشینه های مذهبی علاقه مند به فناوری و کمک به آنها برای کمک به بیت کوین است”، که به آنها در توسعه برنامه درسی و سازماندهی کمک می کند. شبکه های پشتیبانی و حمایت از پروژه ها.
 • 25000 دلار به انجمن های اپراتور رله Tor برای حمایت از افزایش قابلیت اطمینان و عملکرد شبکه، همانطور که توسط پروژه Tor توصیه شده است. هدف کمک به افزایش قابلیت اطمینان و عملکرد شبکه است، به ویژه با توجه به حملات اخیر DOS، به عنوان یک ابزار کلیدی حفظ حریم خصوصی که توسط مردم در سراسر جهان استفاده می شود.
 • 25,000 دلار به مجله بیت کوین اوکراین برای حمایت از جلسات منظم بیت کوین در کیف، که حتی در بحبوحه جنگ ادامه می یابد – بودجه همچنین به حمایت از انتشار اولین نسخه چاپی مجله بیت کوین اوکراین کمک خواهد کرد.
 • 25000 دلار به گرد و غبار برای کار او روی Lightning Splicing، که به گره‌ها اجازه می‌دهد اندازه کانال‌های لایتنینگ را تغییر دهند و به کیف پول‌های بیت‌کوین اجازه می‌دهد «یک موجودی» داشته باشند که در آن کیف پول می‌تواند به مقصدهای زنجیره‌ای قدیمی و همچنین پرداخت در لایتنینگ پرداخت کند. Lightning Splicing این پتانسیل را دارد که تجربه کاربر را در شبکه لایتنینگ به طور چشمگیری بهبود بخشد.
 • 25000 دلار به Raseef 22، رسانه پان عرب مستقل برجسته که 22 کشور عربی را پوشش می دهد. 40 روزنامه نگار آن که از سال 2013 در بیروت منتشر می شود، از 4 گوشه جهان کار می کنند تا پوشش مناسبی از زندگی در جهان عرب زبان، با تمرکز بر آزادی ها، دموکراسی و حقوق بشر، از جمله تأثیرات اجتماعی بیت کوین، ارائه دهند.
 • 25000 دلار به New Belarus، یک پلتفرم دموکراسی دیجیتال که هدف آن ارائه چارچوبی برای فعال کردن دموکراسی مستقیم و نمایندگی و آماده سازی نسل جدیدی از سیاستمداران و شهروندان دموکراسی است، از جمله برنامه‌نویسی که بر ایجاد یک زیرساخت مالی مبتنی بر بیت کوین تمرکز می‌کند.
 • 15000 دلار کمک هزینه سفر برای حمایت از دانشجویان، فعالان و توسعه دهندگان در کنفرانس بیت کوین آفریقا، با اقامتگاه ها و پروازهای مسافرتی، به زنان و مردان از سراسر آفریقا اجازه می دهد در این قاره شرکت کنند و بر اساس پذیرش در این قاره پیشرفت کنند.
 • و 10000 دلار برای حمایت از بیت کوین ++، کنفرانس توسعه دهندگان بیت کوین مبتنی بر مکزیکو سیتی که تمرکز خاصی بر حفظ حریم خصوصی دارد، با سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا