ارزهای دیجیتال

صعودی در نمودار با کاهش قیمت Chainlink به پایین چند ماهه

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

با کاهش سکه از سطح قیمت 6.30 دلار، قیمت Chainlink به کمترین میزان در 8 ماه گذشته رسیده است. از آنجایی که قیمت Chainlink به پایین ترین حد چند ماهه رسیده است، احتمال چرخش قیمت بسیار محتمل است. همانطور که بیت کوین در نمودار خود نیز سقوط کرد، اکثر آلت کوین ها در نمودارهای مربوطه خود نیز کاهش یافته اند.

با کاهش انباشت به دلیل افزایش انحلال، چشم انداز فنی سکه نزولی بود. پشتیبانی بازار گسترده تر برای LINK ضروری است تا قیمت خود را به سطح بالاتری برساند. به عنوان مثال، بیت کوین بین سطوح قیمتی 17400 دلار و 18000 دلار گیر کرده است.

اگر بیت کوین بالاتر از سطح 17400 دلار معامله شود، چندین آلتکوین به طور بالقوه می توانند افزایش یابند. اگرچه روند کلی قیمت Chainlink به وضوح نشان دهنده یک شکست صعودی نیست، سکه در حال حاضر نزدیک به سطحی معامله می شود که قبلا چندین رالی برای سکه ایجاد کرده بود. حجم معاملات Chainlink کاهش یافته است که نشان می دهد خرس ها کنترل بازار را در دست گرفته اند.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: نمودار یک روزه

Chainlink در نمودار یک روزه 5.99 دلار قیمت داشت منبع: LINKUSD در TradingView

LINK در زمان نگارش این مقاله با قیمت 5.99 دلار معامله می شد. از زمانی که Chainlink از سطح قیمت 6.30 دلار سقوط کرد، آلتکوین به زیر چندین خط حمایت شکست. در حال حاضر، آلتکوین خط حمایت 5.70 دلاری را به عنوان کف قیمت محلی خود تضمین کرده است.

اگر تقاضا برای آلتکوین افزایش قابل توجهی داشته باشد، اولین مانع برای LINK 6.30 دلار بود که نشان دهنده افزایش 40 درصدی قیمت دارایی به تنهایی است.

حرکت به بالای علامت 6.30 دلار می تواند LINK را به منطقه 7 دلار فشار دهد. از سوی دیگر، از دست دادن خط حمایت 5.70 دلاری، Chainlink را به 5.40 دلار می کشاند. مقدار LINK معامله شده در جلسه گذشته کاهش یافته است که نشان می دهد فروشندگان در بازار مسلط بودند.

تحلیل فنی

قیمت لینک زنجیر
Chainlink قدرت خرید پایینی را در نمودار یک روزه ثبت کرد | منبع: LINKUSD در TradingView

آلتکوین از ابتدای این ماه کاهش قابل توجهی در تقاضا ثبت کرده است. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در زمان نگارش این مقاله به پایین ترین سطح چند ماهه خود اشاره کرد. RSI زیر 40 بود و نزولی را ثبت کرد. این می تواند به معنای کاهش بیشتر قیمت قبل از بازگشت LINK باشد.

مطالب مرتبط: شکست: یکی از بزرگترین صرافی های رمزنگاری P2P اتریوم را به دلیل “یکپارچگی” حذف می کند

قیمت Chainlink نیز به زیر میانگین متحرک 20 ساده (SMA) رسید که نشان دهنده این است که فروشندگان در حال حرکت قیمت در بازار هستند. با این حال، SMA یک صلیب طلایی ثبت کرد، که زمانی است که 20-SMA از خط 50-SMA عبور کرد. این علامت یک سیگنال صعودی برای سکه است.

قیمت لینک زنجیر
Chainlink سیگنال فروش را در نمودار یک روزه نمایش داد | منبع: LINKUSD در TradingView

LINK همچنین سیگنال فروش را در نمودار روزانه ثبت کرد. این نشانه ای بود برای مالکان برای فروش دارایی و خرید بعداً، زیرا قیمت آلتکوین ممکن است بیشتر کاهش یابد. واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) نوارهای سیگنال قرمز رنگی را نشان می دهد که به سیگنال فروش دارایی گره خورده است. باندهای بولینگر نوسان و نوسان قیمت را به تصویر می کشند. گروه‌ها به هم نزدیک‌تر شدند و این نشان می‌دهد که قیمت ممکن است بیشتر کاهش یابد.

در 24 ساعت گذشته، LINK 2٪ کاهش یافته است. در هفته گذشته، سکه نزدیک به 14 درصد از ارزش بازار خود را از دست داده است.

تصویر ویژه از UnSplash، نمودارها از TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا