ارزهای دیجیتال

صرافی Wombat با 217 میلیون دلار TVL در 24 ساعت بر بازار مبادله پایدار تسلط یافت – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

هنگ کنگ، هنگ کنگ، 6 سپتامبر 2022، Chainwire

Wombat، یک مبادله پایدار چند زنجیره ای، رکوردهای قفل شده با ارزش کل (TVL) را ظرف 24 ساعت پس از راه اندازی شکسته است. کاربران در زنجیره BNB 217 میلیون دلار استیبل کوین را در اولین روز فعالیت صرافی غیرمتمرکز واریز کردند، که آن را تبدیل به بزرگترین مبادله پایدار شبکه توسط TVL کرد.

علاوه بر استیبل کوین‌ها، که TVL آنها اکنون از DEXهایی مانند Ellipsis Finance و MDEX فراتر رفته است، Wombat بیش از دو میلیون دلار WOM قفل شده دارد که حدود 15 درصد از عرضه در گردش توکن را تشکیل می‌دهد. در طول راه‌اندازی کامل آن، عملکرد وامبات به‌طور همزمان فعال شد. اکنون با 213.4 میلیون دلار ارزش کل قفل شده، سومین صرافی بزرگ غیرمتمرکز در زنجیره BNB است. دفی لاما.

Wombat اکنون قرار است اکوسیستم خود را بسازد که شاهد ساخت پروتکل های بیشتری در بالای صرافی باشد. همچنین به سایر شبکه‌های EVM گسترش خواهد یافت و آن را به یک پروتکل چند زنجیره‌ای پایدار تبدیل می‌کند. قابل ذکر است که Wombat اولین مبادله پایدار است که یک طرح استخر نقدینگی یک طرفه را در زنجیره BNB اتخاذ کرده است و انعطاف پذیری بیشتری را به کاربران خرده فروشی می دهد.

1662468697 740 صرافی Wombat با 217 میلیون دلار TVL در 24 ساعت

چه چیزی Wombat Exchange Stableswap 2.0 را می سازد

تیم Wombat به دلیل فقدان یک تبادل پایدار پایدار، چیزی که معامله‌گران DeFi به طور فزاینده‌ای به آن تکیه می‌کنند، به راه‌اندازی در زنجیره BNB سوق داده شد. آنها تجربه مبادله پایدار را از طریق یک طراحی الگوریتم نوآورانه مهندسی مجدد کردند که امکان لغزش کمتر و کارایی سرمایه بیشتر را فراهم کرد.

Wombat اولین پروتکلی است که “نسبت پوشش تعادل” را برای حفظ سلامت کلی سیستم و محافظت از سرمایه کاربران در خود جای داده است. با استفاده از این روش، Wombat می تواند خطرات را شناسایی و قبل از وقوع بلایا مدیریت کند. این مکانیزم بسیار کارآمد و مقیاس پذیر است. محاسبات دقیق را فراهم می کند، کارمزد گاز کمتری را به دست می آورد و نقدینگی را به طور موثر مدیریت می کند.

در آینده، Wombat اکوسیستم پر رونق خود را خواهد داشت که در حال ساخت است. یک آزمایشگاه جوجه کشی برای پشتیبانی از پروژه هایی که در بالای Wombat ساخته می شوند، ارزش فوق العاده ای برای DeFi ایجاد می کند. در سطح خرد، این پروژه ها از طریق مکانیسم های تعبیه شده در توکن $WOM، مزایای خاصی را برای دارندگان توکن حاکمیتی Wombat ایجاد می کنند.

درباره Wombat Exchange

Wombat Exchange یک مبادله پایدار چند زنجیره ای بومی در زنجیره BNB است. تمرکز آن بر مهندسی مجدد تجربه مبادله پایدار با طراحی الگوریتم نوآورانه خود برای ارائه یک تجربه پایداری 2.0 نسل بعدی است. چشم انداز Wombat این است که رشد DeFi را تقویت کند و مرزها را با بهره وری بیشتر سرمایه، افزایش دسترسی و مقیاس پذیری در دنیای چند زنجیره ای افزایش دهد.

برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید:
سایت اینترنتی | تلگرام | توییتر | اختلاف نظر

مخاطب


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا