ارزهای دیجیتال

صرافی های برتر آمادگی را برای Vasil نشان می دهند، آیا کاردانو می تواند تا 1 دلار افزایش یابد؟

هارد فورک Cardano Vasil در حال حاضر دومین ارتقاء مورد انتظار در فضای کریپتو است، درست پس از Ethereum Merge. این هارد فورک به همان اندازه برای شبکه کاردانو مهم است که نه تنها تجربه توسعه در شبکه را بهبود می بخشد، بلکه امنیت بلاک چین را نیز تقویت می کند. سپتامبر اکنون به عنوان ماه هارد فورک تعیین شده است و جدیدترین اعلامیه IOG نشان می دهد که این شبکه تقریباً وجود دارد.

صرافی های برتر در حال آماده شدن برای Vasil

پیش از این، IOG، توسعه دهنده شبکه Cardano، اعلام کرده بود که برای تکمیل هارد فورک باید به سه معیار مختلف برسد. اینها شامل این بود که حداقل 75 درصد از همه SPOها نسخه نهایی گره را ارتقا می دادند، 10 برنامه غیرمتمرکز برتر (DApps) به گره های پشتیبانی شده توسط Vasil ارتقا می یافتند، و در نهایت، حداقل 25 صرافی برتر که 80 درصد را نشان می داد. تمام نقدینگی ADA برای ارتقاء آماده خواهد بود.

دو معیار اول به سرعت مورد بررسی قرار گرفتند. با توجه به اینکه هر دوی این الزامات باید توسط SPOs و DApps که قبلاً بومی Cardano بودند، انجام شود، تعجبی ندارد. ثابت شده است که بخش مبادلات سخت ترین است. با این حال، برخی از مبادلات، گاو نر را از شاخ گرفته اند و از آن زمان برای هارد فورک آماده شده اند.

 

بین صرافی های برتری که برای Vasil اعلام آمادگی کرده اند Gate.io، OKX، BTCTurk و WhiteBit هستند. همه این صرافی ها اکنون قادر به پشتیبانی از فورک پست هارد ADA هستند. IOG این مطلب را روز سه‌شنبه در توییتر منتشر کرد، علاوه بر اطلاعات بیشتر مبنی بر اینکه اکنون 94 درصد از تمام بلوک‌ها با استفاده از گره‌های سازگار با Vasil تولید می‌شوند. صرافی هایی که قبلا اعلام آمادگی کرده اند LCX، NDAX و Bitrue هستند. برخی دیگر مانند Binance، Kraken، Bitfinex، Hotbit و Upbit، همگی در فرآیند اضافه کردن پشتیبانی برای Cardano پس از ارتقا هستند.

آیا کاردانو 1 دلار می شکند؟

از زمانی که قیمت ADA به بالاترین حد خود یعنی 3.10 دلار رسید، از آن زمان روند نزولی ثابتی داشته است. با این حال، درست مانند اخبار مربوط به هارد فورک که قابلیت قراردادهای هوشمند را در شبکه به ارمغان آورد، پشت این کار عظیم بود، هارد فورک Vasil نیز امکانات مشابهی دارد.

این در ماه جولای و زمانی که هارد فورک برای اولین بار معرفی شد مشاهده شد. قیمت ADA قبل از اینکه اخبار تعویق کاهش یابد به بالای 0.5 دلار رسیده بود. این بار، تاریخی برای هارد فورک تعیین شده است، که احتمالاً باعث افزایش صعودی برای دارایی دیجیتال خواهد شد.

مطالب مرتبط: نفرین سپتامبر: چرا قیمت بیت کوین ممکن است به 10000 دلار برسد

با این حال، احتمال رسیدن قیمت ADA به 1 دلار همچنان بسیار اندک است. دارایی دیجیتال باید از اینجا 100 درصد رشد کند تا به این نقطه قیمت برسد. با توجه به روند فعلی بازار، شتاب کافی برای رسیدن به این سطح وجود ندارد.

بسته به اینکه احساسات سرمایه‌گذاران در این مرحله چگونه پیش می‌رود، قیمت قابل‌دست‌یابی‌تر 0.6 دلار تعیین می‌شود. اما باید فشار خرید قابل توجهی وجود داشته باشد تا بتوان ADA را برای رسیدن به این نقطه در 2 هفته آینده سوق داد.

Featured image from Finbold, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا