ارزهای دیجیتال

شیبا اینو یک صفر دیگر اضافه می کند، آیا زمان پرش کشتی فرا رسیده است؟

شیبا اینو برای حفظ ارزشی که در دوره صعودی سال 2021 به دست آورده بود، مشکل داشت. در طول مسیر، موارد کاربردی و کاربردی برای دارایی دیجیتال ارائه شده است، اما حتی این به آن کمک نکرده است تا آن را حفظ کند. ارزش. اکنون، میم کوین به زیر سطح فنی مهم سقوط کرده است و سیگنال‌های فروش را راه‌اندازی می‌کند.

آبشار شیبا اینو زیر 0.00001 دلار است

طی چند ماه گذشته، قیمت SHIB به بالای 0.00001 دلار ادامه داد. این سطح در طول زمان اهمیت پیدا کرده بود زیرا گاوها در اینجا از میم سکه پشتیبانی می کردند. به عبارت دیگر، 0.00001 دلار قیمتی شد که خرس‌ها باید آن را بزنند، و اکنون آنها شده اند.

در ساعات اولیه روز پنجشنبه، قیمت شیبا اینو به ناچار به زیر 0.00001 دلار کاهش یافت. جای تعجب نیست زیرا این ارز دیجیتال تنها از روند کلی بازار پیروی می کرد که باعث ضرر در بازار در 24 ساعت گذشته شده بود. SHIB یکی از بدترین‌ها در بین بزرگترین ارزهای رمزنگاری شده بود زیرا در این مدت 7.66 درصد کاهش را به ثبت رساند.

SHIB price drops below $0.00001 | SourcE: SHIBUSD on TradingView.com

این امر SHIB را کاملاً پایین تر از میانگین متحرک 50 روزه خود قرار می دهد و به نظر می رسد سطح پشتیبانی بعدی فقط بالای 0.000008 دلار باشد. از دست دادن ارزش همچنین باعث شده است که میم کوین جایگاه چهاردهم خود را در برترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار از دست بدهد، که اکنون توسط آهن (TRX) اشغال شده است.

زمان پرش کشتی؟

همانطور که انتظار می رفت، سقوط به زیر 0.00001 دلار شروع به فروش در بازار کرده است. قابل توجه ترین آنها نهنگی بوده که به نظر می رسد تریلیون ها توکن ریخته است. در زمان معامله، ارزش 2.8 تریلیون توکن، 27.7 میلیون دلار تخمین زده شد و به کیف پول دیگری منتقل شد. بنابراین یا نهنگ ژتون ها را برای نگهداری جابجا کرده بود یا آنها ژتون ها را فروخته بودند. نکته اصلی این است که نهنگ این توکن‌ها را حدود دو ماه زودتر خریداری کرده بود و اگر فروش بود، ضرر زیادی به توکن‌ها وارد می‌کردند.

ارزش دلاری دارایی‌های نهنگ اتریوم نیز در این مدت کاهش یافته است. تنها در 7 روز گذشته، مجموع دارایی آنها بیش از 7 میلیون دلار کاهش یافته است. این نشان دهنده مقداری دامپینگ از سوی دارندگان بزرگ است، اما همچنین نتیجه کاهش قیمت دارایی دیجیتال است.

انتظار می‌رود بازار کریپتو حتی بیشتر از اینجا کاهش یابد، که به این معنی است که ضررهای SHIB ممکن است در این مرحله تمام نشود. این همچنین یک سکه میم است که به این معنی است که حتی بیشتر از بازار عمومی است. بنابراین دارندگان شیبا اینو باید برای یک سواری طولانی بند ببندند.

Featured image from Finbold, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا