ارزهای دیجیتال

شیبا اینو: گاز گرفتن بیشتر از پوست – یک جهش قیمت دیگر در گوشه و کنار؟

شیبا اینو (SHIB)، که به عنوان دومین سکه بزرگ میم سگ شناخته می شود، همانطور که توسط تحلیلگران ادعا شده است، در حال نزدیک شدن به شکست است.

  • Shiba Inu تقریباً 50٪ را در هفته گذشته به دارندگان ارائه کرد. پیشی گرفتن از ارزهای رمزپایه اصلی مانند بیت کوین و دیگران
  • BitWallet اخیراً پذیرش SHIB میم سکه تقویت کننده را فهرست کرده است
  • قیمت SHIB ممکن است به دلیل کاهش حجم تجارت و کاهش جریان ورودی به یک شکست نزدیک شود.

حرکت نزولی SHIB عمدتاً با کاهش حجم معاملات و همچنین جریان های ورودی آغاز می شود. اما، تحلیلگران همچنان به SHIB خوش بین هستند. بسیاری از تحلیلگران بهبود SHIB را پس از رشد 50 درصدی طی هفته پیش بینی کرده اند.

گفته می‌شود که SHIB تقریباً 50 درصد سود داشته است، همانطور که در چند روز گذشته مشاهده شد که حکایت از حرکت صعودی برای دارندگان دارد. تا به امروز، شیبا اینو به عنوان بزرگترین توکن ERC-20 در میان 1000 نهنگ برتر در شبکه در نظر گرفته می شود. علاوه بر این، سرمایه‌گذاران از ژوئیه تا آگوست 2022 به طور مداوم SHIB را خریداری کرده‌اند و از این کاهش سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

SHIB Nosedives 7.60%

مطابق با CoinMarketCap، SHIB 7.60٪ کاهش یافته است یا در 0.00001473 معامله می شود که در زمان انتشار اعتبار چشم انداز نزولی برای سکه میم سگ را تأیید می کند.

بدیهی است که 500 کیف پول نهنگ برتر در شبکه حدود 119 میلیارد SHIB جمع آوری کرده اند که در طی رکود قیمت از ژوئیه تا آگوست 2022 خریداری شده اند. دارایی فعلی نهنگ های SHIB اکنون 1.89 میلیارد دلار ارزش دارد که در مجموع 5.91٪ است.

اقدام نهنگ ها در تجمع SHIB به یک حرکت صعودی یا شکست اشاره دارد. تحلیلگران به دنبال یک رخنه بزرگ در SHIB هستند که به دلیل انباشت و نگهداری شدید سرمایه گذاران SHIB به جای فروش فوری توکن ها ایجاد شده است.

افزایش حجم سوخته ارزش SHIB را تشدید می کند

به ناچار، حدود 16.2 میلیون توکن SHIB در 24 ساعت گذشته به سرعت سوزانده شدند یا این رقم کل 410.37 تریلیون توکن SHIB است. حجم سوزانده شده همچنین افزایش ارزش توکن میم را برای طولانی مدت تأیید می کند.

از این رو، حتی اگر نرخ رایت در واقع تا 79 درصد کاهش یابد، تراکنش‌های سوختگی شدید و متعدد SHIB به بیش از 1 میلیون توکن SHIB رسید.

تحلیلگران تصور می کنند که فقدان حرکتی که توسط SHIB نشان داده شده است ممکن است باعث کاهش قیمت شده باشد که یک تز نزولی را تأیید می کند.

قیمت SHIB همانطور که در چند روز گذشته دیده شده است، 27000٪ افزایش یافته است. قیمت SHIB چشم انداز خوش بینانه و پیش بینی قیمت دارد. در واقع، بسیاری از تحلیلگران ادعا می کنند که قیمت SHIB ممکن است تا پایان سال یا ماه های اولیه سال 2023 دو برابر شود.

SHIB در سال گذشته کاهش قیمت زیادی داشت که باعث فعالیت خرید فوق العاده شد. با افزایش تقاضا، شیبا اینو نیز قیمت خود را افزایش داد.

SHIB total market cap at $8.1 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Cryptoglobe, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا