ارزهای دیجیتال

شیبا اینو همچنان به نزول خود ادامه می دهد و به رتبه پانزدهم در لیست ارزش بازار سقوط می کند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

شیبا اینو در هفته گذشته بیش از 6 درصد کاهش داشته است و در نتیجه جایگاه خود را در بازار به عنوان چهاردهمین سکه بزرگ به ترون (TRX) از دست داده است.

میم کوین شیبا اینو در روزهای اخیر به مبارزه خود ادامه داده است

بیش از یک ماه پس از سقوط FTX، SHIB به مبارزه خود ادامه داده است زیرا میم کوین قادر به جمع آوری هیچ حرکت صعودی نیست. در حالی که بقیه بازار نیز به شدت تحت تأثیر سقوط قرار گرفت، سایر سکه های برتر با این وجود توانسته اند حداقل بهبودی کمی را نشان دهند. از سوی دیگر، شیبا اینو، از آن زمان تاکنون تقریباً به سمتی حرکت کرده است، و بنابراین هنوز هم تقریباً 30 درصد در این دوره سقوط کرده است.

مطالب مرتبط: پیتر شیف و جیم کرامر سناریوهای نابودی خود را برای بیت کوین، کاردانو، XRP، Dogecoin ارائه کردند

در زمان نگارش این مقاله، SHIB در حدود 0.00000887 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته 0.5 درصد کاهش داشته است. در اینجا نموداری وجود دارد که روند ارزش میم کوین را در ماه گذشته نشان می دهد:

The value of the crypto seems to have mostly consolidated during this period | Source: SHIBUSD on TradingView

همانطور که در نمودار بالا می بینید، شیبا اینو در چند روز اخیر ضربه خورده است و روند یکنواخت جانبی را کمی شکسته است. پس از این کاهش، بازده ماهانه میم کوین اکنون در حدود -8٪ است. برای مقایسه، رقیب Dogecoin تقریباً 1٪ در همان دوره رشد داشته است، در حالی که بیت کوین سودی بالغ بر 4٪ داشته است.

SHIB در فهرست ارزش بازار بیشتر پایین می‌آید

پیامد عملکرد ضعیف اخیر SHIB، تغییر جایگاه آن در میان بخش گسترده تر ارزهای دیجیتال است. همین ماه گذشته، شیبا اینو سیزدهمین سکه بزرگ بر اساس ارزش بازار بود، اما کاهش میم کوین در حالی که رقبای آن قدرت بهتری از خود نشان دادند، باعث شد که ابتدا جایگاه خود را به لایت کوین (LTC) از دست بدهد، و اکنون توسط ترون پیشی بگیرد. TRX).

جدول زیر نشان می دهد که کریپتوهای رتبه دوازدهم تا هفدهم اخیرا چگونه عمل کرده اند.

کلاه بازار شیبا اینو

SHIB has now fallen down to the 15th rank on the top crypto list | Source: CoinMarketCap

ارزش بازار فعلی Shiba Inu حدود 4.8 میلیارد دلار است که در واقع فقط کمی کمتر از سقف 4.9 میلیارد دلاری Tron است. این بدان معناست که تنها با اندکی افزایش قیمت، کریپتو احتمالاً می‌تواند جایگاه چهاردهم را در لیست به دست آورد.

با این حال، این نیز درست است که دارایی بعدی، سولانا، در حال حاضر تنها به میزان اندکی از SHIB عقب است، و این نشان می دهد که اگر میم کوین به عملکرد ضعیف خود ادامه دهد، به راحتی بیشتر در لیست سقوط خواهد کرد.

Dogecoin نیز اخیراً با مشکل مواجه بوده است، اما علیرغم کاهش 10 درصدی آن در هفته گذشته، سکه همچنان به راحتی در جایگاه هشتم لیست قرار دارد و بیش از دو برابر ارزش بازار SHIB است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا