ارزهای دیجیتال

شیبا اینو رتبه 1 را در 5000 هولدینگ رمزنگاری برتر ETH Whales دارد

Shiba Inu (SHIB)، ارز دیجیتالی با مضمون سگ که زمانی آرزوی برگرداندن Dogecoin را داشت، این روزها در جایگاه محکمی قرار ندارد زیرا همچنان در یافتن ریتم مناسب برای بازگشت به عقب و بالا بردن قیمت خود به سطوح بالاتر شکست می خورد.

طبق آخرین اطلاعات از کوینگککو، در زمان نوشتن این مقاله، میم آلتکوین با قیمت 0.00000931 دلار معامله می شود. اگرچه طی 24 ساعت گذشته توانست 1.5 درصد صعود کند، اما همچنان 8.5 درصد در هفت روز گذشته و 27.7 درصد در دو هفته گذشته کاهش یافته است.

  • شیبا اینو تقریباً 28 درصد از ارزش خود را در هفته گذشته از دست داد
  • انتظار می رود ظرف پنج روز آینده، SHIB با قیمت 0.00000902 دلار معامله شود
  • SHIB EMA پیشنهاد می کند که بار دیگر در یک حرکت نزولی گرفتار خواهد شد

SHIB با توجه به ارزش کلی 5.48 میلیارد دلاری خود موفق شد یک پله از نردبان بالا برود و رتبه 13 را به خود اختصاص دهد.هفتم در رتبه بندی Coingecko ارزهای دیجیتال بر اساس ارزش بازار قرار می گیرد.

با این حال، این اتفاق نیفتاد زیرا شیبا اینو در یک رالی صعودی قاطع بود، بلکه به این دلیل که بازار گسترده‌تر کریپتو به دنبال آن به مشکل ادامه می‌دهد. سقوط – فروپاشی یکی از بزرگترین و پیشروترین پلتفرم های مبادلاتی جهان، FTX.

نهنگ های ETH همچنان SHIB را با احترام نگه می دارند؟

بر اساس داده‌های به اشتراک گذاشته شده توسط ردیاب نهنگ کریپتو WhaleStats در توییتر، SHIB بهترین آلت‌کوین بود. توسط 5000 نهنگ برتر اتریوم نگهداری می شود.

در مجموع و در حال حاضر، این سرمایه گذاران اصلی دارای توکن های Shiba Inu به ارزش 75,289,824 دلار هستند. MakerDAO (MKR) با ارزش کل تقریباً 58.7 میلیون دلار در رتبه دوم لیست قرار گرفت.

Uniswap (UNI) نیز در این لیست قرار گرفت و thi را اشغال کردrd زمانی که نهنگ های ETH دارایی دیجیتالی به ارزش 50.25 میلیون دلار را در اختیار دارند. در رتبه‌های اول، Locus Chain (LOCUS) (43.59 میلیون دلار) و BitDAO (BIT) (39.33 میلیون دلار) قرار دارند.

در همین حال، Bitpanda Ecosystem (BEST) (33.10 میلیون دلار)، Chainlink (LINK) (31.72 میلیون دلار) و Chiliz (CHZ) (29.06 میلیون دلار) نیز در فهرست آلتکوین های برتر در اختیار 5000 نهنگ برتر اتریوم قرار دارند.

اگر نشانه ای باشد، این داده ها ثابت می کند که این سرمایه گذاران باتجربه که در فضای کریپتو به عنوان “نهنگ” شناخته می شوند، ایمان خود را به شیبا اینو از دست نداده اند و مقدار زیادی از آن را جمع کرده اند و نگه داشتن آن تا زمانی فرا رسد که بتوانند از آن سود قابل توجهی به دست آورند.

شیبا اینو به سمت انحطاط دیگری پیش رفت

با توجه به وضعیت فعلی، SHIB ممکن است در موقعیت خوبی برای پاداش دادن به این نهنگ‌های اتریوم به این زودی‌ها نباشد.

با توجه به میانگین متحرک نمایی 20 روزه (EMA) این دارایی که کمتر از میانگین متحرک نمایی 50 روزه آن قرار گرفته است، به احتمال زیاد شیبا اینو طی چند روز آینده بار دیگر افت قیمت را تجربه خواهد کرد.

Source: TradingView

این احساس دوباره توسط پیش بینی های Coincodex که نشان می دهد ظرف پنج روز آینده، آلتکوین با قیمت 0.00000902 دلار معامله می شود، در حالی که یک ماه دیگر، کاهش قیمت شدیدتری توسط دارایی تجربه می شود که آن را تا 0.00000639 دلار کاهش می دهد.

حداقل یک تسلی برای کریپتو میم این است که متحرک نمایی 200 روزه آن نشان می دهد که در درازمدت، تسکین وجود خواهد داشت زیرا خرس ها در تمام طول سال تحت کنترل نیستند.

اینو رتبه 1 را در 5000 هولدینگ رمزنگاری برتر

SHIB total market cap at $4.96 billion on the daily chart | Featured image from Watcher Guru, Chart: TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا