ارزهای دیجیتال

شیبا اینو در حالی که خرس‌ها جمع می‌شوند مبارزه می‌کند. آیا گاوها می توانند برای آخرین بار فشار بیاورند؟

  • قیمت SHIB در تلاش است تا بالاتر از حمایت کلیدی نگه داشته شود، زیرا قیمت تمایل دارد به یک کانال دامنه سقوط کند.
  • SHIB همچنان به مبارزه در یک حرکت محدوده محدود ادامه می دهد زیرا قیمت تلاش می کند از قیمت محدوده خود خارج شود.
  • قیمت SHIB به حرکت دامنه خود در یک کانال محدوده ادامه می دهد زیرا قیمت در بازه زمانی روزانه زیر 50 و 200 میانگین متحرک نمایی (EMA) معامله می شود.

Shiba Inu (SHIB) چندین هفته است که در برابر تتر (USDT) عملکرد ضعیفی داشته است، به طوری که معاملات قیمت عمدتاً در یک حرکت محدوده محدود با حجم کم یا بدون افزایش حجم است. اگرچه عدم قطعیتی که بازار کریپتو را احاطه کرده است ممکن است عامل مهمی باشد، زیرا قیمت بیت کوین (BTC) و سایر دارایی های رمزنگاری مانند اتریوم (ETH) با کاهش جزئی در حرکت قیمت خود مواجه شده است، قیمت SHIB باید جمع شود. شتاب بیشتری برای عبور از کانال برد آن. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت شیبا اینو (SHIB) در نمودار هفتگی.

اکثر پروژه ها در بازار نزولی عملکرد خوبی نداشته اند، زیرا اکثر آنها شاهد کاهش بیش از 50 درصدی قیمت بوده اند که اکثر معامله گران و سرمایه گذاران را از ذخیره این دارایی ها منصرف کرده است.

با وجود حمایت گسترده از سوی مشارکت‌های بزرگ و جامعه عظیمی که به ساخت و رشد خود ادامه داده است، قیمت SHIB برای ثابت ماندن تلاش کرده است.

آخرین رالی برای SHIB برای بسیاری تماشایی بود، زیرا اکثر سرمایه گذاران و معامله گران از آن ثروت به دست آوردند، زیرا افکار و تصویر روشن هنوز در ذهن بسیاری از مردم باقی مانده است.

پس از صعود به 0.00004 دلار توسط SHIB، قیمت SHIB برای تکرار این تناسب تلاش کرد زیرا قیمت از آن ارتفاع به پایین ترین حد هفتگی 0.000021 دلار رد شد.

قیمت SHIB از این منطقه 0.000021 دلاری به بالاترین سطح 0.00003 دلار در تلاش برای خروج از این روند نزولی جهش کرد، اما قیمت شکست خورد و برای مدتی روند نزولی را حفظ کرده است.

مقاومت هفتگی برای قیمت SHIB- 0.000021 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت SHIB – 0.00000850 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت SHIB در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه SHIB | منبع: SHIBUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت SHIB به دلیل روند قیمت در کانال محدود به رنج ادامه داد.

اگرچه قیمت SHIB اخیراً قدرت زیادی را برای روند صعودی از دست داده است، اما به خوبی بالاتر از منطقه پشتیبانی اصلی خود 0.00000850 دلار است. قیمت SHIB باید از 0.0000120 دلار شکسته و بسته شود که باند بالای کانال محدوده است.

اگر روند قیمت SHIB به بالای 0.00001200 دلار برسد، می‌توانیم شاهد اقدامات قیمت بیشتری از جنبش SHIB باشیم.

مقاومت روزانه برای قیمت SHIB – 0.00001200 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت SHIB – 0.00000850 دلار.

Featured Image From Binance, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا