ارزهای دیجیتال

شیبا اینو خط روند نزولی را شکست – آیا تغییر روند قریب الوقوع است؟

Shiba Inu (SHIB) به همراه یک میم کوین دیگر Dogecoin (DOGE) بدترین خرابی ها را داشته اند. با این حال، SHIB در حال خواندن آهنگ متفاوتی است که پس از مدت‌ها تحمل رکود نزولی، سبز می‌شود.

برخلاف DOGE، جامعه ارزهای دیجیتال نسبت به آینده قیمت Shiba Inu بسیار خوشبین است.

شیبا اینو یک سکه میم سگ محبوب است که گفته می شود رقیب Dogecoin است. SHIB عملکرد بالایی در فضای کریپتو دارد اما مانند بقیه بازار کریپتو دچار افت فاجعه‌باری شد.

با این حال، در ماه اکتبر، SHIB توانست بیش از 100 درصد به عقب برگردد و به ATH 0.00008616 دلار برسد.

Shiba Inu بر روی اتریوم ساخته شد در حالی که DOGE بلاک چین خود را داشت. SHIB به عنوان یک شوخی در رسانه های اجتماعی، به ویژه در توییتر، در فضای مجازی منتشر شد.

اساساً، Shiba Inu در ابتدا توانست با موفقیت DOGE همراه شود، زیرا بسیاری از افراد وارد شدند و SHIB را خریداری کردند تا از احساسات مثبت بازار خارج شوند.

انجمن کریپتو افزایش 101 درصدی را برای SHIB پیش بینی می کند

جامعه CoinMarketCap پیش‌بینی کرد که SHIB در پایان ژوئیه سال جاری با 0.00002065 دلار معامله خواهد شد. انجمن کریپتو متشکل از حدود 16403 عضو پیش بینی کرده است که قیمت شیبا اینو 101.30 درصد یا 0.00001039 نسبت به قیمت فعلی آن افزایش یابد.

از زمان نوشتن این مقاله، اعضای انجمن رای داده اند و قیمت SHIB در ماه اوت را به 0.00001761 دلار پیش بینی کرده اند.

از ژانویه سال 2022، SHIB روند نزولی ثابتی داشته است که بیشتر در ماه مه دیده می شود، اما خبر خوب این است که در زمان انتشار، رگه های برد کوتاه مدت ایجاد کرد.

سکه میم سگ از 0.000034 دلار در 1 ژانویه تا کنون 0.00001026 دلار به شدت 60.82 درصد کاهش یافته است. طبق داده های CoinMarketCap، کل سرمایه بازار SHIB به 5.62 میلیارد دلار می رسد.

بازار کریپتو به شدت سقوط کرده است، اما SHIB از نوع تهاجمی‌تری از سقوط متحمل شده است. اکثر ارزهای رمزپایه در ماه‌های گذشته 75 درصد کاهش یافته‌اند، اما SHIB تا 90 درصد ارزش کل را از دست داده است.

SHIB از DOGE پیشی گرفت، خط روند نزولی را شکست

با این حال، هنگامی که در ماه اکتبر یک حرکت صعودی انجام داد، SHIB توانست از DOGE در لیست 10 ارز دیجیتال برتر پیشی بگیرد. SHIB اکنون دارای یک جامعه وفادار و پرهیجان است که سرمایه گذاران بیشتری را جذب می کند.

روند نزولی SHIB در سال گذشته در نوامبر مشاهده شد و قیمت ها به شدت به 0.0000077 دلار کاهش یافت.

SHIB توانست خط روند نزولی را بشکند که به معکوس شدن روند اشاره می کند و نشان دهنده اعتبارسنجی قوی است، به ویژه با چشمک زدن چراغ سبز بازار ارزهای دیجیتال. شاخص های فنی SHIB نشان می دهد که روند صعودی آینده وجود دارد.

اگر SHIB بتواند با موفقیت از سد قیمت 0.000013 دلار عبور کند، می تواند به هدف بعدی در 0.000020 دلار برسد.

SHIB total market cap at $6.6 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Cointribune, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا