ارزهای دیجیتال

شیبا اینو از 8 درصد افزایش قیمت در 7 روز گذشته برخوردار شده است، زیرا تعامل رسانه های اجتماعی SHIB افزایش می یابد

در هفته گذشته، شیبا اینو (SHIB) 8 درصد افزایش یافت. در واقع، با وجود اینکه بازار نزولی غالب است، شیبا اینو همچنان در اوج عملکرد خود است.

  • معیارهای اجتماعی SHIB 1.43 درصد افزایش یافت
  • با وجود تسلط اجتماعی شیبا اینو، ROI کاهش یافته است
  • نهنگ های SHIB در جنون خرید

پچ پچ رسانه های اجتماعی آن قدر مورد نیاز را برای شیبا اینو (SHIB) فراهم می کند و باعث افزایش قیمت ها می شود. علاقه نهنگ تقویت‌شده به‌علاوه به‌روزرسانی‌های متاورس مطمئناً به SHIB این فشار را داد.

افزایش هیاهو در اطراف SHIB می تواند به دلیل اعلام Whalestats از طریق یک توییت باشد که بیان می کند SHIB توانسته است از سایر کوین های میم پیشی بگیرد و اکنون از نظر توکن هایی که در اختیار 500 نهنگ برتر ETH هستند در رتبه برتر یا اول قرار دارد.

SHIB از یک پمپ در معیارهای رسانه های اجتماعی لذت می برد

به طور شگفت انگیزی، SHIB همچنین افزایش 8 درصدی را از نظر اشاره های اجتماعی به اضافه 10 درصد افزایش مشارکت های اجتماعی به ثبت رسانده است. به طور کلی، احساسات رسانه‌های اجتماعی در سراسر SHIB مثبت بوده است.

نمودار نشان می دهد که یک نوسان در بازار از نظر تسلط اجتماعی SHIB وجود دارد که در حال حاضر 1.43 درصد است.

Chart: Santiment

توکن های SHIB نیز به طور فزاینده ای سوزانده می شوند و آمار در 5 سپتامبر نشان می دهد که تاکنون بیش از 51 میلیون توکن SHIB سوزانده شده است که تأثیر مثبتی بر روی میم کوین می گذارد. با در نظر گرفتن این موضوع، ارزش توکن‌های SHIB در مدت طولانی نیز افزایش می‌یابد.

عرضه بیش از حد SHIB با مجموع عرضه آن به 1 کوادریلیون وجود دارد که افزایش ابتکارات سوخت را نیز توضیح می دهد.

نهنگ های شیبا اینو در دیوانگی خرید

افزایش توکن‌های سوخته به‌علاوه افزایش توجه رسانه‌های اجتماعی بر حجم توکن‌های SHIB تأثیری نداشته است زیرا حجم میم کوین ثابت به نظر می‌رسد و با افزایشی که در 4 سپتامبر مشاهده شد. حدود 300 میلیون توکن SHIB در اوایل سپتامبر سوزانده شد.

در واقع، تنها در 24 ساعت، تنها 35 تراکنش برای سوزاندن 102 هزار توکن طول کشید که نشان دهنده افزایش 65 درصدی در نرخ رایت است. به طور باورنکردنی، حدود 528 تراکنش برای سوزاندن تقریباً 3.7 میلیارد توکن SHIB کافی بود که سطح کمیاب آن را بیشتر کرد.

قابل توجه است که نهنگ‌ها برای خرید توکن‌های SHIB دیوانگی کردند. در واقع، یک نهنگ SHIB فقط 2 تریلیون SHIB را انتقال داد که معادل 22 میلیون دلار است.

در حالی که معیارهای رسانه های اجتماعی SHIB در رنگ های مختلف است، جنبه ROI آنقدرها خوب عمل نمی کند. تنها 28 درصد از سرمایه گذاران شیبا اینو سود به دست آوردند، در حالی که 66 درصد زیان دیدند و 6 درصد به نقطه سربه سر رسیدند. علاوه بر این، Shiba Inu بیش از 85 درصد از ATH خود کاهش یافته است.

Cb74iSYz

SHIB total market cap at $6.5 billion on the daily chart | Source: TradingView.com
Featured image Fintechs.fi, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا