ارزهای دیجیتال

شیبا اینو از چنگال نزولی خارج می شود زیرا SHIB در حال افزایش است

از ابتدای ماه اوت، شیبا اینو به طور فعال درگیر فعالیت های اصلاحی بوده است. سکه میم از مبدأ خود فاصله گرفته است و در انجام این کار بسیار مؤثر بوده است. یک مورد استفاده واقعی برای SHIB به تازگی در ماه گذشته معرفی شد که امکان استفاده از این توکن برای تسویه تعهدات مالیاتی در فضای ارزهای دیجیتال وجود داشت.

در ژانویه سال جاری، NOWpayments همکاری خود را با Shiba Inu اعلام کرد و در را برای پرداخت های رمزی برای استفاده به عنوان دستمزد رمزنگاری باز کرد. این تنها ابزار دنیای واقعی SHIB به خودی خود نیست.

Shib Eternity نیز به عنوان بخشی از این اکوسیستم در سراسر جهان منتشر شد. اگرچه راه اندازی انجام شد، اما بازار نزولی همچنان به رشد خود ادامه داد.

SHIB به دلیل رویدادهای اقتصاد کلان اخیر تحت فشار بوده است. با آخرین افزایش بهره توسط فدرال رزرو ایالات متحده، می توان استدلال کرد که بهبودی توسط SHIB چالش برانگیز خواهد بود. با این حال، SHIB اخیراً شتاب صعودی به دست آورده است. آیا این امکان وجود دارد که توکن کاهش تورم بتواند در نهایت جلوی کاهش قیمت ها را بگیرد؟

SHIB چگونه کار کرده است

عملکرد دنیای واقعی SHIB تا زمان نگارش این مقاله برای رشد اکوسیستم نسبتاً قابل توجه بوده است. SHIB با فهرست رسمی دیروز در BitMEx به طور گسترده در بازار ارزهای دیجیتال در دسترس قرار گرفته است. در نتیجه توافق گوگل با کوین بیس، این توکن می تواند برای پرداخت خدمات ابری نیز استفاده شود.

این عوامل، شکست صعودی SHIB را از گوه نزولی که اکنون در آن قرار دارد، پیش می‌برد. در زمان نگارش، محدوده معاملاتی سکه بین 0.00000927 دلار و 0.00001219 دلار است. شاخص حرکت نشان می دهد که سرعت صعودی به تدریج در حال افزایش است.

مطالعه اخیر نشان می دهد که این گوه های نزولی صعودی هستند زیرا معمولاً منجر به شکست مثبت می شوند. این واقعیت که شاخص جریان پول Chaikin بالاتر از سطح 0.05 است نشان می دهد که گاوها بر بازار حکمرانی می کنند.

منطقه حمایتی 0.00001018 دلاری نیز پس از جلوگیری از ادامه رکود، انعطاف پذیری خود را نشان داده است.

شکست SHIB چه زمانی رخ می دهد؟

شاخص های حرکت و CMF احتمال یک روند صعودی را نشان می دهد. با این حال، قرائت‌های RSI در سمت خرس‌ها باقی می‌ماند که می‌تواند به عنوان مانعی برای شکست آتی عمل کند. RSI در حال حاضر به یک همگرایی صعودی نزدیک می شود که با افزایش مقادیر RSI Stoch پشتیبانی می شود.

عملکرد آتی SHIB توسط اعتماد سرمایه گذار تعیین خواهد شد. با توجه به کاربرد روزافزون SHIB در دنیای واقعی، پیشرفت قیمت بیش از 0.00001219 دلار ممکن است، با آزمون احتمالی مقاومت 0.00001395 دلار. بنابراین دارندگان SHIB، به HODLing ادامه دهید!

SHIB total market cap at $5.4 billion on the daily chart | Featured image from Somag News, Chart: TradingView.com

Disclaimer: The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا