ارزهای دیجیتال

شیبا اینو از طریق تجمع نهنگ‌های قوی به سمت بالا حرکت می‌کند

زمستان کریپتو امسال یکی از مخرب ترین اثرات تاریخ را در فضای کریپتو ایجاد کرده است. اما به نظر می رسد که با نتایج اخیر وقایع، یک مرحله اسکان مجدد برای صنعت وجود دارد. علاوه بر این، به دنبال گزارش ویژه CPI برای ماه ژوئیه و سایر عوامل، فضای ارز دیجیتال شاهد آرامش و امید دلگرم کننده ای است.

فضای کریپتو تاثیر مثبتی دارد زیرا عملکرد برخی از ارزهای دیجیتال به تدریج افزایش می یابد. در میان دارایی‌های ارز دیجیتال با عملکرد برجسته، میم کوین، شیبا اینو (SHIB) است.

سکه نه تنها بازگشت خود را آغاز کرده است، بلکه با افزایش قیمت خود بنر بالاتری به خود اختصاص داده است. قیمت شیبا اینو طی 24 ساعت گذشته ارزش زیادی پیدا کرده است. صعود رو به بالا باعث شد که SHIB در عملکرد معاملات روزانه خود به 0.00001766 دلار برسد.

SHIB شتاب بیشتری به دست آورده است منبع: SHIBUSDT در TradingView.com

این موضع قیمتی عالی SHIB در چند روز گذشته به تدریج توکن را به اوج رساند. این روند با تجمع گسترده و قابل توجه برخی از نهنگ های برجسته برای دارایی ها پشتیبانی می شود.

Saantiment، یک شرکت تجزیه و تحلیل داده‌های زنجیره‌ای، گزارش‌هایی در مورد پیشرفت تدریجی Shiba Inu ارائه می‌دهد. این نشان داد که سکه میم در آخر هفته سر به فلک کشیده است. حرکت آن منجر به جمع آوری 34 درصد ارزش در 24 ساعت گذشته شد، علیرغم اینکه برخی توکن ها همچنان روند ثابتی داشتند.

Santiment توضیح داد که افزایش قیمت SHIB با پشتوانه تجمع قابل توجهی از نهنگ ها از سکه ها مرتبط است. فاش کرد که شیبا اینو حدود 433 تراکنش داشته است که بیش از 100000 دلار تخمین زده می شود.

شیبا اینو تحولات عمده و الگوی حرکت قیمت

اخیراً تحولات مهمی برای شیبا اینو رخ داده است. ابتدا، شرکت بزرگ جهانی ارزهای دیجیتال، بایننس، هفته گذشته SHIB را در تمام کارت‌های پرداخت خود در بازار اروپا فهرست کرد. با این پشتیبانی، مشتریان دارای کارت‌های بایننس می‌توانند با استفاده از SHIB در بیش از 60 میلیون بازرگان در سراسر جهان پرداخت‌ها را انجام دهند. همچنین، آنها از 8٪ بازگشت نقدی و هزینه های FX صفر برخوردار خواهند شد.

توضیح عملکرد اخیر شیبا اینو به عنوان روند “کاپ و دسته” برچسب گذاری شده است که باعث افزایش قیمت آن شد. Cup-and-Handle یک اصطلاح فنی برای الگوی نموداری شبیه به فنجان و دسته آن است. همیشه حرکت ‘U’ برای نشانه و کمی تغییر به سمت پایین برای دسته وجود دارد.

با پیروی از این الگو، میم کوین دارای توانایی قابل توجهی برای ایجاد 50 درصد افزایش قیمت اضافی نسبت به موقعیت فعلی خود است. در نتیجه، پیش‌بینی می‌شود که قیمت SHIB تا سپتامبر 2022 به 0.00002253 دلار برسد.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB با یک صعود صعودی با قیمت 0.0000158 دلار معامله می شود. بیشتر جهش‌ها برای توکن SHIB در 48 ساعت گذشته از طریق انباشت عظیم رخ داده است.

Featured image from Pixabay, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا