ارزهای دیجیتال

شرکت Entertainment Blockchain MetaSolare پروژه جدیدی را برای “MusicFi”، “AnimeFi” و “GameFi” اعلام کرد.

MetaSolare یک استارت آپ جدید Web3 برای “MusicFi”، “AnimeFi” و “GameFi” است که از بنیانگذاران آن دی جی استیو آئوکی و ماساتو ماتسورا، رئیس شرکت سرگرمی ژاپنی Avex هستند. امروز این شرکت راه اندازی رسمی خود را انجام داد و جزئیات پروژه Web3 آینده خود را منتشر کرد که در وب سایت رسمی آن موجود است.

جهان در آستانه تغییر پارادایم از Web2 به Web3 است و ژانرهای سرگرمی جدیدی که از NFT ها و توکن ها استفاده کامل می کنند، شروع به پذیرش گسترده ای می کنند. اما این دوره جدید به نوع جدیدی از تفکر و معماری باز جدید نیاز دارد که در آن کاربران قدرت داشته باشند و در تصمیم گیری مشارکت داشته باشند.

سازگاری با این انقلاب به چیزی بیش از دانش صنعت سرگرمی نیاز دارد: به دانش بلاک چین و دنیای مالی نیز نیاز دارد. MetaSolare کارشناسان همه این صنایع را گرد هم آورده است تا نوع کاملاً جدیدی از پروژه سرگرمی Web3 را تشکیل دهند.

این متخصصان شامل یکی از بنیانگذاران دی جی استیو آئوکی، یکی از شناخته شده ترین اعضای جامعه رمزنگاری، و همچنین ماساتو ماتسورا، رئیس Avex، یکی از بزرگترین شرکت های رسانه ای و سرگرمی ژاپن هستند. آنها با هم مفتخرند که روی اکوسیستم بلاک چین MetaSolare کار می کنند.

چشم انداز پروژه

ساخت یک اکوسیستم سرگرمی جدید به سه چیز نیاز دارد: فناوری بلاک چین که به کاربران امکان می دهد محتوای دیجیتالی داشته باشند، عناصر مالی برای ایجاد یک اقتصاد پایدار محتوا محور و فناوری بازی که امکان ارتباطات تعاملی در مقیاس بزرگ را فراهم می کند.

MetaSolare پروژه ای نیست که از محتوا و IP صرفاً به عنوان ابزاری برای سرمایه گذاری مالی استفاده کند. در عوض، این سه عنصر را به گونه‌ای ترکیب می‌کند که امکان تجربه‌های سرگرمی کاملاً جدید در زمینه‌های انیمه، بازی و موسیقی را فراهم می‌کند، جایی که همه افراد درگیر می‌توانند آنها را با هم بسازند.

■بازی فی

کلمات Play to Earn و Play and Earn معمولاً هنگام صحبت در مورد بازی های بلاک چین استفاده می شود. MetaSolare به نظر می رسد یک گام فراتر برود، به جامعه ای که بازی ها بخشی از زندگی روزمره هستند.
در این دنیا، همه در سرتاسر جهان می‌توانند به «هم‌آفریننده» تبدیل شوند و به ساختن آینده‌ای جدید برای بازی به روش‌های مختلف و از هر مکان کمک کنند. اشتیاق آنها به بازی می تواند به دارایی های ملموس و ناملموس تبدیل شود.

برای این امکان، MetaSolare با تیمی از توسعه دهندگان کار می کند که تجربه ساخت برخی از بزرگترین عناوین بازی های ویدیویی در جهان را دارند. آنها با هم دنیای بهتری را خواهند ساخت که با بازی قدرتمند شده است، رویایی که همه می توانند با هم برای رسیدن به آن تلاش کنند.

■انیمه فی

ترکیب انیمه و بلاک چین امکانات جدیدی را برای کاربران به وجود می‌آورد تا از هر طریقی با انیمیشن درگیر شوند. پروژه MetaSolare NFTها، توکن‌ها و فناوری را ترکیب کرد تا شکل کاملا جدیدی از انیمیشن را در کنار کاربران و سازندگان ایجاد کند.

تجربه مالکیت دیجیتالی بخشی از انیمه مورد علاقه شما می تواند هر تعداد تجربه جدید را ارائه دهد و در را به روی یک مدل بودجه کاملاً جدید باز کند. و Metasolare آنجا خواهد بود تا آن جهان را به شما ارائه دهد.

■ Music Fi

NFTها و توکن‌ها ابزاری قدرتمند برای اتصال هنرمندان و طرفداران هستند که انواع جدیدی از مالکیت و راه‌های حمایت از سازندگان را امکان‌پذیر می‌سازد. این ابزارهای جدید نحوه ساخت موسیقی و نحوه تولد ستاره ها را تغییر خواهند داد.

MetaSolare هنرمندان موسیقی بومی رمزنگاری را ایجاد خواهد کرد که توسط DAO ها و NFT ها پشتیبانی می شوند.. به دارندگان توکن و NFT متاسولار این فرصت داده می‌شود که مستقیماً در آینده هنرمندان مشارکت داشته باشند: برای مثال، دارندگان توکن و NFT به برگزاری آزمون‌های آزمایشی برای انتخاب هنرمندان و استعدادهای جدید کمک می‌کنند و به آن‌ها کمک می‌کنند تا برای اولین حضور بزرگ خود آماده شوند و پخش زنده برگزار می‌شود. در فواصل زمانی منظم برای کمک به نشان دادن میزان پیشرفت آنها.

تیم متاسولار ارتباطات عمیقی در صحنه موسیقی جهانی و به ویژه در آسیا دارد. استیو آئوکی، یکی از بنیانگذاران MetaSolare، یکی از شناخته شده ترین دی جی های جهان است و یکی از بنیانگذاران ماساتو ماتسورا، رئیس هیئت مدیره Avex، یکی از بزرگترین شرکت های سرگرمی آسیا است. این ارتباطات عمیق باعث می شود که آنها به طور منحصر به فردی در موقعیتی منحصر به فرد قرار گیرند تا نسل بعدی موسیقی های رمزنگاری شده را به واقعیت تبدیل کنند.

اعضای اصلی

اعضای اصلی MetaSolare گروهی از کارشناسان برجسته از صنایع سرگرمی، بلاک چین و مالی هستند که به عنوان فردی گرد هم آمده‌اند تا راهی برای ارائه اشکال کاملاً جدیدی از سرگرمی و ایجاد یک اقتصاد جدید همراه با کاربران و سازندگان ایجاد کنند.

Entertainment Blockchain MetaSolare پروژه جدیدی را برای MusicFi، AnimeFi

KENTARO BEPPU (مدیرعامل / هم بنیانگذار)

قبلاً مدیر کل ملی یک رستوران زنجیره‌ای بزرگ ژاپنی و موسس شرکت بازاریابی فناوری اطلاعات خودش بود. او که یکی از اعضای شناخته شده جامعه سرمایه گذاری ژاپن است، سواد مالی را با نام “کن جینگوجی” ترویج می کند.

آساهی ایواناگا (COO / هم بنیانگذار)

آساهی مدیر عملیاتی MetaSolare و رئیس و مدیر عامل سابق Avex Technologies است. پیش از این، او سه سال را صرف انتشار بازی در استیم در یک ناشر بین المللی بازی کرد. او به عنوان مدیر محصول در صنعت سرگرمی پخش/VOD در یک شرکت فهرست شده در NASDAQ کار می کرد. آساهی همچنین قبل از اینکه در سال 1999 به ایجاد یک سرویس تجارت الکترونیک در یک استارت آپ دره سیلیکون کمک کند، در کالج دانشگاه ویسکانسین-مدیسون تحصیل کرد.

از تاریخ 6/24/2022، به منظور تمرکز تمام وقت بر روی پروژه MetaSolare، آساهی نقش خود را به عنوان رئیس Avex Technologies ترک کرد و اکنون به عنوان مشاور فناوری Web3/Blockchain Avex فعالیت می کند. او به عنوان مدیر پروژه در تمام تصمیمات مهم شرکت خواهد کرد.

ماساتو ماتسوورا (هم بنیانگذار)

بنیانگذار Avex، یکی از بزرگترین شرکت های سرگرمی ژاپن. او که شخصیت بسیار مهمی در تاریخ موسیقی مدرن ژاپنی است، نقش مهمی در آوردن موسیقی رقص به ژاپن داشت و ارتباطات زیادی با دی جی ها و چهره های شناخته شده در سراسر جهان دارد.

استیو آئوکی (هم بنیانگذار)

استیو آئوکی با احتساب نزدیک به 3 میلیارد جریان موسیقی، یک رویاپرداز واقعی است. بیلبورد هنرمند/دی‌جی/تهیه‌کننده نامزد جایزه 2 گرمی و موسس Dim Mak Records را «یکی از پرتقاضاترین سرگرمی‌کنندگان در جهان» توصیف کرد. یک مرد واقعی رنسانس، استیو آئوکی همچنین یک طراح مد، نویسنده و کارآفرین است.

TSUBASA MURAKAMI (CLO / یکی از بنیانگذاران)

یک کارشناس ارشد تایید شده M&A و یک کارشناس ارشد تایید شده جانشینی کسب و کار با موسسه Kinzai برای امور مالی. در سال 2016، او شروع به سرمایه گذاری فرشته و ایجاد صندوق های سرمایه گذاری کرد و در پروژه هایی به ارزش بیش از دو میلیارد دلار مشارکت کرد. او اکنون از تجربیات خود در کار با وکلا و حسابداران مالیاتی در ژاپن و خارج از کشور استفاده می کند تا ارزش شرکت را از طریق مطالعات توسعه کسب و کار و خدمات مشاوره M&A افزایش دهد.

سیهاکو یوشیدا (هم بنیانگذار)

سیهاکو یوشیدا HashPort، Inc را در سال 2018 تاسیس کرد و به عنوان رئیس شرکت را اداره کرد. او به حمایت از پروژه‌های متعددی مانند IOST، Enjin، Qtum، Tron، Tezos و دیگران در تلاش‌های آنها برای گسترش به ژاپن کمک کرده است. در سال 2020، او HashPalette، Inc. را به عنوان زیرمجموعه NFT HashPort تأسیس و اداره کرد. HashPalette اولین IEO ژاپن را در سال 2021 انجام داد و 22.4 میلیارد ین برای پیشنهاد یک میلیارد ین جذب کرد.

رابرت ترن (هم بنیانگذار)

مدیر و مدیر اجرایی Animoca Brands Japan. معاون سابق Experian، او چندین شرکت از جمله iClick Interactive، بزرگ‌ترین پلتفرم اتوماسیون بازاریابی دیجیتال و ارائه‌دهنده راه‌حل SaaS در آسیا، UNDONE، یک شرکت پیشرو در صنعت D2C برای ساعت‌های سفارشی‌سازی‌شده، و UCOLLEX INTERNATIONAL را تأسیس کرد. یک پلتفرم سازنده نسل بعدی با استفاده از فناوری بلاک چین.

تاکاشی هاتاناکا (هم بنیانگذار)

23 سال را در گلدمن ساکس گذراند و در برخی از مهم‌ترین بخش‌های آن از جمله بخش تجارت اختصاصی و بخش مشتقات سهام آسیایی و بخش تجارت کمی کار کرد. مدیر و مدیرعامل تمام وقت در یک شرکت سرمایه گذاری زیستی.

شینیچی هیساماتسو (CTO)

شینیچی هیساماتسو پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته رسانه و حکومت داری از دانشگاه کیو، در رشته علوم کامپیوتر و رابط های انسان و ماشین به عنوان محقق در ابتکار بین دانشکده ای در مطالعات اطلاعات در دانشکده تحصیلات تکمیلی مطالعات اطلاعات میان رشته ای (دانشگاه توکیو) و همچنین به تحصیل پرداخت. در آزمایشگاه رسانه MIT و دانشکده پرستاری و مراقبت های پزشکی دانشگاه کیو.

شینیچی که از حامیان پرشور استارت آپ ها و متفکران پیشگام است، از تخصص فنی خود برای کمک به چندین شرکت برای راه اندازی موفقیت آمیز استفاده کرده است.

او در طیف گسترده ای از فناوری های دیجیتال، از جمله توسعه وب، برنامه های کاربردی تلفن همراه و بلاک چین متخصص است.

شینیچی در نقش قبلی خود به عنوان مدیر ارشد فناوری ذن گلوبال لیمیتد، یک پلت فرم کمک مالی مبتنی بر بلاک چین و خدمات حسابرسی برای بنیادهای خیریه، سازمان های غیر دولتی و سازمان های غیردولتی در مالزی، بریتانیا و چندین کشور دیگر ایجاد کرد.

او در حال حاضر مدیر ارشد فناوری Theo Design و Aipro Inc است و در حال تحقیق در مورد روش‌های استفاده از فناوری دیجیتال برای حمایت از کارآفرینان در دانشگاه Aoyama Gakuin است.

ترواکی آسانو (CFO)

ترواکی در سال 2005 به بخش مالی گلدمن ساکس پیوست. طی 15 سال بعد او مسئول نظارت بر P&L، ترازنامه، و ارزیابی محصولات مالی در درآمد ثابت، مشتقات سهام، املاک و مستغلات و سهام خصوصی بود.

پس از ترک گلدمن ساکس در سال 2020، او به عنوان مدیر مالی یک شرکت سرمایه گذاری املاک و مستغلات مشغول به کار شد. او در آنجا تجربه ای در زمینه تأمین مالی بدهی، نظارت بر عملکرد سرمایه گذاری های اختصاصی در املاک و مستغلات و سهام خصوصی، و مدیریت عملکردهای پشتیبان کسب کرد. در حال حاضر، او یک سرمایه گذار خطرپذیر است و به طیف گسترده ای از شرکت های نوپا مشاوره مالی می دهد.

ترواکی دارای مدرک لیسانس اقتصاد از دانشگاه Rikkyo و MBA از دانشکده تحصیلات تکمیلی مالی، حسابداری و حقوق Waseda است. او دارای منشور CFA است و همچنین امتحان CPA ایالات متحده را در ایالت واشنگتن گذرانده است.

شرکا

در عصر تعالی فردی، MetaSolare در حال ایجاد دنیای Web3 با شرکای فراسوی مرزهای صنعت است.

شرکت های شریک (از ژوئیه 2022)

Avex Technologies (بازی)
HashPort (پشتیبانی از فناوری بلاک چین)

شرکای بیشتری اعلام می شود.

HashPort (پشتیبانی از فناوری بلاک چین)
UCOLLEX INTERNATIONAL LIMITED
شرکت آبژا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا