ارزهای دیجیتال

شرکت کریپتو بایننس اتهامات پولشویی را رد کرد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

بخش کریپتو از زمان پیدایش بیت‌کوین و افزایش شهاب‌ساختی آن موضوع اختلاف نظر بوده است. در حالی که دارایی ها دارای مزایایی مانند معاملات سریع و عدم تمرکز هستند، برخی از خطرات شامل تقلب و فعالیت های مجرمانه است.

اخیراً، در زمستان سال 2022، برخی رویدادهای فاجعه بار منجر به منفی شدن کاربران کریپتو شد. فروپاشی FTX – یکی از بزرگترین صرافی های جهان، نقطه محوری بود که موج شوک را در سراسر جهان کریپتو ایجاد کرد.

از زمان این رویداد، افراد و ارگان ها خواستار تنظیم مقررات ارزهای دیجیتال شده اند. برخی از افراد اکنون ترجیح می دهند توکن های خود را در کیف پول شخصی خود نگه دارند تا اینکه آنها را در اختیار یک صرافی قرار دهند. همه سازمان‌های رمزنگاری تحت نظارت هستند و اکثر دولت‌ها مصمم هستند که به هر قیمتی از شهروندان خود در برابر تقلب محافظت کنند.

بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال از نظر حجم معاملات؛ اکنون با تحقیقات احتمالی پولشویی مواجه است. این پرونده از سال 2018 ادامه دارد و با توجه به اتفاقات اخیر محبوبیت پیدا کرده است. رویترز ادعا کرده است که بایننس از تاکتیک های متفاوتی برای دور نگه داشتن اطلاعات از دانش عمومی استفاده می کرده است.

در مورد اینکه تا چه حد مقررات می تواند پیش رود، نظرات متفاوتی وجود دارد. پرونده طولانی بین Ripple Labs و کمیسیون امنیت و مبادله منجر به ترس از آینده احتمالاً تیره ارزهای دیجیتال شده است.

Crypto Giant Binance این اتهامات را رد می کند

بایننس، در یک سری از توییت ها، هر گونه تخلف را تکذیب کردند و آن را حمله به تیم اجرای قانون خود عنوان کردند. بر اساس بیانیه منتشر شده در توییتر، بایننس به صراحت اعلام کرده است که محققان سایبری درجه یک در کتاب های خود دارند. همچنین، این شرکت گفت که همیشه در طول بررسی ها همکاری می کند.

بایننس همچنین فعالیت های خود را در مبارزه با باج افزارها و موارد هک با آموزش های سازماندهی شده در مکان های مختلف به اشتراک گذاشت. مدیر عامل بایننس چانگ پنگ ژائو بود اوایل امسال توییت کرد در مورد این موضوع به گفته ژائو، مقاله رویترز در مورد پولشویی اتلاف وقت است.

او همچنین این داستان را تخیلی خواند و اظهار داشت که همه اشتباه می کنند، اما داستان رویترز نامتعادل بود.

بایننس برای دنبال کنندگان ستایش می کند

Binance – بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، به این سمت رفته بود توییتر برای جشن داشتن ده میلیون دنبال کننده در برنامه توییتر.

بزرگترین صرافی جهان نیز چالشی را برای پاداش دادن به دنبال کنندگان راه اندازی کرد. طبق این توییت، تنها چیزی که آنها برای برنده شدن نیاز دارند جمع آوری سه مورد از بایننس است #Binance10M مدالها و برنده سهم 10 میلیون ساتوشی.

بیت کوین در حال حاضر بالای 17000 دلار l BTCUSDT در Tradingview.com معامله می شود

بایننس همچنان در برابر ادعاهای رویتر به آرامش دعوت می کند. Changpeng Zhao – مدیر عامل Binance، گزارش ها را به عنوان FUD رد کرده است.

در پاسخ به a توییتی مدیر عامل شرکت اظهار داشت که FUD اگرچه آزاردهنده است، اما رشد را تشویق می کند. همچنین، او معتقد است که چنین گزارش‌هایی حامیان Binance را با هم متحد می‌کنند تا با هم هماهنگ شوند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا