ارزهای دیجیتال

شرکت کبک خواستار تخصیص مجدد برق به دور از استخراج کنندگان بیت کوین است

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

شرکت آب و برق دولت کبک، Hydro-Québec، درخواست تخصیص مجدد 270 مگاوات انرژی اختصاص داده شده برای استخراج ارزهای دیجیتال را داده است که بار دیگر نشان دهنده تمایل یک نهاد دولتی دیگر کانادا برای محدود کردن یا اصلاح استخراج بیت کوین در این کشور است. طبق شاخص مصرف برق کمبریج بیت کوین، تا دسامبر 2021، کانادا 6.48 درصد از نرخ هش جهانی را داشت.

یک مقاله مجله بیت کوین در سال 2021 به جزئیات چالش های نظارتی مختلف در کانادا و همچنین عملیات های موفقیت آمیزی که با وجود این موارد در کشور به رونق ادامه می دهند، می پردازد. اخیراً، دولت استان منیتوبا یک تعلیق 18 ماهه برای عملیات معدنکاری جدید تعیین کرده است. در گذشته، کانادا هجوم زیادی از ماینرها را تجربه کرده است که به دنبال استفاده از نیروی فراوان در آنجا هستند.

طبق گزارش وال استریت ژورنال، «هیدرو کبک کمترین نرخ‌ها را برای نیروی صنعتی در آمریکای شمالی دریافت می‌کند، با میانگین قیمت‌ها تا اول آوریل 3.93 سنت در هر کیلووات ساعت… میانگین هزینه در آمریکای شمالی 8.22 سنت است. به گفته هیدرو کبک.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا