ارزهای دیجیتال

شرکت کارگزاری برزیلی تجارت دارایی های رمزنگاری شده را در میان بازار خرس معرفی می کند

با بهبود تدریجی بازار کریپتو، بسیاری از بازیگران اعتماد خود را به این بخش باز می یابند. در نتیجه، پشتیبانی بیشتر و بیشتر از کریپتو و محصولات آن پس از زمستان وحشتناک کریپتو از سر گرفته شده است. به عنوان مثال، یک غول کارگزاری دیگر در برزیل به تازگی پشتیبانی از معاملات BTC و ETH را در پلتفرم خود راه اندازی کرده است.

شرکت کارگزاری XP Inc. در حال حاضر 3.6 میلیون کاربر دارد. افزودن یک پلتفرم که در آن هر کسی بتواند رمزارز به نام XTAGE را معامله کند، این کاربران را در معرض فضای دیجیتال قرار داده است. البته این یک راه رو به جلو برای صنعت است.

XP Inc. صرفاً جدیدترین شرکتی است که پشتیبانی از معاملات کریپتو را اضافه کرده است. پیش از این، Nubank و MercadoLibre قبلاً این کار را انجام داده اند.

نوبانک بانک پیشرو برای دارایی های دیجیتال در برزیل و آمریکای لاتین است. علاوه بر این، این بانک در سال 2021 با Paxos همکاری کرد تا دسترسی مشتریان به ارز دیجیتال را مستقیماً از پلتفرم خود فراهم کند.

آنها می توانند رمزنگاری خود را بدون مشکل خریداری، ذخیره یا بفروشند. MercadoPago نیز همین کار را برای مشتریان برزیلی خود انجام داد، زمانی که آنها به آنها اجازه خرید، نگهداری یا فروش BTC، ETH و USDP را در سال 2021 دادند.

پلتفرم تجارت رمزنگاری XTAGE

جامعه کریپتو در برزیل این خبر را در 15 آگوست از طریق حساب توییتر صرافی نزدک دریافت کرد.

این پیام از همه دنبال‌کنندگان می‌خواست تا با شرکت برای راه‌اندازی اخیر XTAGE جشن بگیرند. جالب اینجاست که پلتفرم جدید از فناوری Nasdaq Exchange برای تسهیل عملیات بهره می‌برد.

همچنین، XP Inc. قصد دارد از این رسانه برای دسترسی آسان برزیلی‌های علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال به رمزارز استفاده کند. از طریق thia، 3.6 میلیون کاربر در پلتفرم کارگزاری اکنون می توانند BTC یا ETH را هر طور که می خواهند معامله کنند.

بازار کریپتو امروز در نمودار روند نزولی دارد منبع: کل بازار ارز دیجیتال در TradingView.com

اگرچه این شرکت با این دو ارز دیجیتال برتر در بازار شروع به کار کرد، آنها قبلاً در ماه مه به یک منبع قابل اعتماد اعلام کرده بودند که دارایی های دیجیتال بیشتری را اضافه خواهند کرد. همچنین، XTAGE با گذشت زمان میزبان محصولات سرمایه گذاری مبتنی بر رمزارز خواهد بود.

قابل ذکر است که XTAGE نه تنها زاییده فکر XP Inc است. در واقع، این شرکت با BitGo و Nasdaq برای تحقق بخشیدن به یک رویا همکاری کرد. BitGo یک شرکت نگهبانی رمزارز است، در حالی که نزدک بورس مشهور آمریکایی است.

همه این عکس های برتر به راه اندازی این پلت فرم کمک کردند. اکنون XTAGE در شبکه XP یکپارچه شده است و به کاربران امکان دسترسی به رمزارز از طریق برنامه های XP را می دهد. اما به گفته مدیر محصولات مالی XP، کاربران XP که اکنون می توانند به پلتفرم XTAGE دسترسی داشته باشند، کسانی هستند که پروفایل های سرمایه گذاری خوبی دارند. لوکاس رابچینی در ماه جولای این موضوع را فاش کرد.

همچنین، با توجه به اینکه XTAGE بر اساس فناوری Nasdaq ساخته شده است، با MetaTrader 5، یک ابزار سهام و فارکس، یکپارچه شده است. در مورد مشارکت BitGo، این پلتفرم متولی ذخیره دارایی های XTAGE در کیف پول های سرد خارج از اینترنت برای حداکثر امنیت خواهد بود.

Featured image from Pixabay, Chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا