ارزهای دیجیتال

شرکت پیشرو هنر و لوکس کریستیز صندوق سرمایه گذاری مبتنی بر وب 3 را راه اندازی کرد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

شرکت پیشرو هنر و لوکس کریستیز صندوق سرمایه گذاری مبتنی بر وب 3 را راه اندازی کرد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • خانه حراج کریستیز که مقر آن در لندن است، یک واحد سرمایه گذاری خطرپذیر به نام کریستیز ونچرز راه اندازی کرده است.
  • کریستیز ونچرز سرمایه گذاری در تجارت مرتبط با هنر را دنبال خواهد کرد که Web3 و سایر فناوری های مخرب را توسعه می دهد.
  • کریستیز فروش گرانترین NFT و نقاشی فروخته شده تا به امروز را تسهیل کرد

پیشرو در ارزیابی هنر و شرط‌بندی‌های تجاری در Web3 با کریستیز ونچرز

کریستیز، خانه حراج پیشرو در جهان، راه اندازی یک واحد سرمایه گذاری خطرپذیر جدید را اعلام کرد که هدف آن دنبال کردن فرصت های سرمایه گذاری Web3 در بخش هنر است. طبق یک بیانیه مطبوعاتی، بازوی سرمایه‌گذاری تازه راه‌اندازی شده، به نام کریستیز، «منابع مالی و پشتیبانی تخصصی را به شرکت‌های فناوری نوظهور و فین‌تک ارائه می‌کند که راه‌حل‌هایی با مرتبط با بازار هنر ایجاد می‌کنند».

این صندوق در کسب و کارهایی به دنبال مجموعه ای از سه دسته کلی سرمایه گذاری خواهد کرد، از جمله فناوری های مخرب Web3، محصولات مالی با هدف موارد استفاده از هنر، و راه حل هایی که مصرف هنر را ساده می کند.

در بیانیه رسمی، کریستیز ونچرز LayerZero Labs را به عنوان اولین شرکت نمونه کار خود معرفی کرد. LayerZero Labs یک پروتکل قابلیت همکاری قابل تنظیم است که برنامه های کاربردی زنجیره ای را قادر می سازد تا در بین بلاک چین های مختلف ارتباط برقرار کنند. راه حل این شرکت امکان تراکنش های زنجیره ای سریع تر و کم هزینه تر را فراهم می کند.

دواند تاکار، رئیس جهانی کریستیز ونچرز درباره راه اندازی صندوق جدید اظهار داشت:

ما بر محصولات و خدماتی تمرکز خواهیم کرد که می‌توانند چالش‌های تجاری واقعی را حل کنند، تجربیات مشتری را بهبود بخشند و فرصت‌های رشد را هم در سراسر بازار هنر به طور مستقیم و هم برای تعامل با آن گسترش دهند. رهبری ما تا کنون موقعیت بسیار خوبی را برای ما فراهم کرده است و راه‌اندازی کریستیز به ما اجازه می‌دهد تا با کارآفرینانی که سابقه قوی در ساخت محصولات و شرکت‌های بزرگ دارند، بیشتر و سریع‌تر توسعه پیدا کنیم.

کریستیز یکی از بزرگترین شرکت های هنری و لوکس گرا در جهان است. این شرکت که عمدتاً به خاطر تجارت حراج خود شناخته می شود، همچنین یکی از شرکت های پیشرو در ارزیابی هنر و لوکس در سطح جهان است. سال گذشته، کریستیز فروش گران‌ترین توکن غیرقابل تعویض (NFT) فروخته شده تا به امروز، مایک «بیپل» وینکلمن را تسهیل کرد. 5000 روز اول، که با 69.3 میلیون دلار دست به دست شد.

کریستیز علاوه بر خدمت به عنوان پلتفرمی برای فروش گران‌ترین مجموعه دیجیتالی، فروش گران‌ترین نقاشی فروخته شده تا به امروز، لئوناردو داوینچی را نیز تسهیل کرده است. سالواتور موندی، که در سال 2016 مالکان را با بیش از 450 میلیون دلار مبادله کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا