ارزهای دیجیتال

شرکت مادر 21Shares با 2 میلیارد دلار ارزش گذاری به غول رمزنگاری سوئیس تبدیل شد

محبوبیت بخش کریپتو هر روز بیشتر می شود. با توجه به پتانسیل بالای آن برای کسب سود بیشتر از اکثر دارایی های معمولی، شرکت های بیشتری در حال غوطه ور شدن در این صنعت هستند. این شرکت‌های نوظهور با ارائه محصولات و خدمات منحصربه‌فرد مرتبط با رمزنگاری بر سیستم تأثیر می‌گذارند.

برای موفقیت بیشتر پروژه‌های خود، برخی از این شرکت‌های خدمات رمزنگاری به جمع‌آوری کمک مالی می‌پردازند. این فرآیندها به یکی از فعالیت های معروفی تبدیل شده اند که در صنعت کریپتو رخ می دهد.

چنین دورهایی معمولاً به آنها کمک می کند تا بیشتر بودجه مورد نیاز را برای تسهیل پروژه های در حال انجام یا آینده خود تولید کنند. سایر عکس‌های برتر در فضای کریپتو معمولاً این دورها را برای شرکت‌های آینده تسهیل و پشتیبانی می‌کنند.

در یک توسعه جدید، 21.co، شرکت مادر 21Shares، دور جمع‌آوری سرمایه اخیر خود را افشا کرد. به گفته صادرکننده ETF کریپتو، مارشال ویس پیشگام این دور بود که در پایان حدود 25 میلیون دلار درآمد داشت.

این دور جمع آوری کمک های مالی اخیر اولین بار در نوع خود برای 21.co در دو سال گذشته است. علاوه بر شرکت Marshall Wace به عنوان شرکت پیشرو، شرکت های دیگری نیز در جمع آوری کمک مالی شرکت کردند. اینها عبارتند از Quiet Ventures، Valor Equity Partners، Collab+Currency و ETFS Capital.

21.co از طریق جمع آوری کمک های مالی، ارزش گذاری را افزایش داد

با وجوه محقق شده از دور، 21.co در ارزش گذاری خود افزایش یافت که در حال حاضر 2 میلیارد دلار است. این شرکت ادامه داد که از نردبان مثبت بهتری صعود کرده است که افزایش عملکرد آن را تسهیل می کند. همچنین، از طریق دور جمع‌آوری سرمایه و افزایش ارزش‌گذاری، 21.co اکنون به عنوان بزرگترین تک‌شاخ ارز دیجیتال در سوئیس است.

شرکت فرعی حرکت های حمایتی را برای فعالیت های عملیات مادر خود ایجاد کرده است. 21Shares وظایف مختلفی را اضافه کرد که به 21.co در اهداف توسعه خود در خاورمیانه و برخی کشورهای اروپایی کمک می کند.

همچنین، 21Shares در ماه می با راه اندازی دو صندوق خصوصی مختلف وارد بازار ایالات متحده شد. این وجوه به منظور ارائه دارایی های رمزنگاری شده به سرمایه گذاران معتبر است.

تمرکز شرکت به سمت گسترش بازار ارزهای دیجیتال

21.co از طریق اعلامیه خود تمرکز جدید خود را بر اساس افزایش ارزش گذاری فاش کرد. گزارش داد که عملیات با تمرکز بر محصولاتش باعث رشد سریع و افزایش یافته می شود. همچنین، قول داد که شامل کسب استعدادهای استراتژیک و گسترش بازارهای کلیدی باشد.

بازار ارزهای دیجیتال بیش از 2 تریلیون دلار بهبود می یابد | منبع: Crypto Total Market Cap در TradingView.com

علاوه بر این، ناشر ETF برنامه های بیشتری برای معرفی سرمایه گذاران نهادی و خرد به طبقه دارایی کشیده است. این شرکت تصمیم گرفته است که رعایت مقررات را کلیدواژه خود قرار دهد. از این رو، از استانداردهای نظارتی در منطقه عملیاتی خود نیز پیروی خواهد کرد.

به یاد بیاورید که تا پایان سال 2021، رکورد درآمد 21.co در سطح میلیاردها بود. همچنین، عملکرد آن در طول زمستان کریپتو خیلی بد نبود. این شرکت می‌توانست در طول طوفان لنگر خود را حفظ کند و همچنان جریان‌های ورودی پایدار در عملیات ثبت کند.

Featured image from BBC, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا