ارزهای دیجیتال

شرکت استخراج بیت کوین Digihost در میان بازار نزولی بدون بدهی باقی می ماند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

بسیاری از شرکت‌های استخراج ارز دیجیتال و بیت‌کوین در سال 2022 به دلیل ادامه بازار نزولی و شرایط شدید اقتصادی زیان‌های زیادی را ثبت کرده‌اند. در نتیجه، برخی وسایل خود را جمع کرده اند، در حالی که برخی دیگر در بحبوحه زمستان کریپتو اعلام ورشکستگی کردند. با این حال، همه شرکت‌های ارز دیجیتال در طول این بحران به شدت تحت تأثیر قرار نگرفتند. برخی توانسته اند از خطر خارج شوند، در حالی که برخی دیگر هنوز در حال مبارزه هستند.

یک بیانیه مطبوعاتی اخیر نشان داد که Digihost، یک شرکت استخراج بیت کوین کانادایی از بدهی‌های خود عاری است. این شرکت توانسته است جریان نقدی مثبتی را با وجود خرابی هایی که کل بخش استخراج ارز دیجیتال با آن مواجه است حفظ کند.

دفتر مرکزی Digihost در تورنتو، کانادا است. این شرکت ارز دیجیتال را در یک مرکز داده کم هزینه و کم مصرف استخراج می کند.

Digihost با وقفه مالی در میان ماینرهای بیت کوین مخالفت می کند

Digihost 74.58 BTC استخراج کرد که 78 درصد افزایش بهره وری را در مقایسه با 41.84 BTC که در سال گذشته استخراج کرده بود. هنگامی که سایر ماینرهای رمزنگاری بازدهی نزولی را ثبت می کنند، Digihost افزایش بهره وری را تجربه کرد.

ماه‌های گذشته در صنعت کریپتو به دلیل قیمت‌های بالای انرژی و توقف بازار، ابهامات زیادی داشت. بسیاری از شرکت های استخراج مانند Core Scientific (CORZ)، بالاترین ماینر بیت کوین، ضربه خوردند. Core Scientific ممکن است به سمت ورشکستگی متمایل شود اگر وضعیت مالی آن پایین بماند.

سهام Core Scientific در ماه گذشته به نزول ادامه داد و در روز جمعه، 28 اکتبر 15 درصد سقوط کرد. این شرکت به سرمایه گذاران خود در مورد خطر قریب الوقوع ورشکستگی در صورت عدم بهبود شرایط هشدار داد.

با این حال، Digihost در حال حاضر بیت کوین به ارزش حدود 2.45 میلیون دلار و اتر به ارزش 1.29 میلیون دلار طبق قیمت های بازار تا 31 اکتبر در اختیار دارد. این شرکت همچنین 3.42 میلیون دلار پول نقد دارد. پس از بحران مالی، Digihost مجبور شد بخشی از دارایی های بیت کوین خود را بفروشد تا هزینه انرژی اکتبر را پوشش دهد و سرپا بماند.

بیت کوین در نمودار l BTCUSDT در Tradingview.com به زیر 20500 دلار سقوط می کند

مدیرعامل می‌گوید Digihost علیرغم نوسانات اقتصادی و روندهای نزولی سرپا باقی خواهد ماند.

میشل آمار، رئیس و مدیرعامل دیجی‌هوست، گفت که این شرکت علی‌رغم نوسانات اقتصادی، ماه به ماه دارایی نقدینگی و ارزهای دیجیتال خوبی را حفظ می‌کند. به گفته آمار، اندازه عملیات آنها با سطح نقدینگی نقدینگی و میزان نگهداری ارز دیجیتال مطابقت دارد. علاوه بر این، او خاطرنشان کرد که Digihost به حفظ رکورد بدون بدهی ادامه خواهد داد.

مدیر عامل شرکت همچنین گفت که این شرکت نقدینگی خود را حفظ می کند و در عین حال سرمایه گذاری داخلی توسعه زیرساخت خود را تامین می کند. او همچنین گفت که آنها اوراق قرضه خدمات برق را تضمین کرده اند.

علاوه بر این، مدیر عامل Digihost گفت که آنها انتظار دارند با وجود شرایط فعلی بازار، مشکل هش و هزینه های بالای انرژی، جریان نقدی مثبت را حفظ کنند. Digihost به دنبال ادامه تأمین مالی طرح‌های توسعه موجود خود است و به سیاست بدون بدهی خود بدون توجه به شرایط نزولی پایبند است.

عمار گفت که خوشحال است که به سهامداران Digihost اطلاع دهد که در ماه اکتبر به عنوان مدیرعامل سهامی را در بازار آزاد به دست آورده است. ضمن مقایسه عملکرد سال شرکت، استخراج آن 32.74 بیت کوین در اکتبر 2022 اضافه کرد. Digihost همچنین اعلام کرد که اطلاعیه ای در مورد لیست سهام خود در بازار سهام نزدک دریافت کرده است.

featured Image From Pixabay, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا