ارزهای دیجیتال

شرکای AllianceBlock با اکوسیستم مشاوره ای INATBA برای شکل دادن به مقررات ارزهای دیجیتال – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

شرکای AllianceBlock با اکوسیستم مشاوره ای INATBA برای شکل دادن به مقررات ارزهای دیجیتال - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

نکات کلیدی:

  • AllianceBlock زیرساخت های نوآورانه ای ایجاد می کند تا قابلیت همکاری بین صنایع TradFi و DeFi را فراهم کند.
  • INATBA انجمنی است که روی ایجاد قوانین بلاک چین و ارزهای دیجیتال از طریق نهاد مشاور دولتی کار می کند.
  • عضویت AllianceBlock در INATBA به این معنی است که این شرکت در تعیین مقررات قانونی مربوط به DeFi نظر خواهد داشت.

AllianceBlock به انجمن بین المللی برنامه های کاربردی بلاک چین مورد اعتماد (INATBA) پیوسته است تا از طریق تعامل با سیاست گذاران و تنظیم کننده ها، از قانون پیروی کند. این پیشرفت نقطه عطف جدیدی برای چشم انداز AllianceBlock برای ارتقای فناوری بلاک چین به سطح بعدی است.

INATBA چیست؟

INATBA در سال 2019 با مشارکت کمیسیون اروپا راه اندازی شد و بزرگترین انجمن در رده خود در اروپا است. انجمن 140 شرکت کوچک و متوسط، سازمان‌های بین‌المللی، تنظیم‌کننده‌ها و سیاست‌گذاران، به نمایندگی از بخش گسترده‌ای از صنعت ارزهای دیجیتال و بلاک چین، نقش مهمی در ارائه صدای جمعی به بازیگران صنعت دارند.

گفت‌وگو با سازمان‌های بین‌المللی و قانون‌گذاران از طریق هیئت مشورتی دولت، که شامل اعضایی مانند دولت کانادا، کمیسیون اروپا، بانک سرمایه‌گذاری اروپا و آژانس دیجیتال ملی اسرائیل است، این انجمن در حال کار بر روی موضوعاتی مانند شفاف‌سازی بیشتر در مورد کلید است. شرایط موجود در مقررات بازار دارایی های رمزنگاری شده، که اتحادیه اروپا به تهیه آن ادامه می دهد.

کار ایناتبا بسیار بیشتر از مسائل نظارتی است. این انجمن همچنین در بسیاری از حوزه‌های کلیدی تحقیق و توسعه در صنعت، مانند CBDCها، هویت‌های دیجیتال مستقل و پایداری بلاک چین فعال است. در میان این مطالعات، مطالعاتی مانند افزایش کارایی با استفاده از بلاک چین در کشاورزی و زنجیره تامین وجود دارد. INATBA همچنین میزبان انواع رویدادهای یادگیری و شبکه است.

اعضای INATBA بر اساس اندازه خود به چهار دسته تجاری تقسیم می شوند و موسسات غیرانتفاعی به دسته پنجم اختصاص می یابند. در هر بخش، دو شرکت کننده برای عضویت در هیئت مدیره انتخاب می شوند. اعضا شامل شرکت‌های خانگی مانند فوجیتسو و L’Oréal، پیشگامان صنعت بلاک چین مانند Coinbase، Binance، و Aave و موسسات TradFi مانند Deutsche Börse هستند.

اهمیت این همکاری برای AllianceBlock چیست؟

هدف AllianceBlock با پیوستن به اکوسیستم حامیان کریپتو این است که اطمینان حاصل کند که سایر پروژه های رمزنگاری و بلاک چین می توانند با خیال راحت از بسته راه حل های DeFi AllianceBlock بهره مند شوند. AllianceBlock با هدف برقراری ارتباط با تمام شرکت هایی که قصد استفاده از فناوری و برنامه های بلاک چین را دارند، در تلاش جمعی برای شکل دادن به سیاست ها و قانون گذاری در مورد دارایی های رمزنگاری به عنوان بخشی از INATBA نقش ایفا خواهد کرد.

مقررات برای بازار کریپتو اجتناب‌ناپذیر است، بنابراین عضویت در INATBA که در حوزه مقررات قانونی با توجه به انطباق با رمزنگاری فعالیت می‌کند، به این معنی است که AllianceBlock در زمینه DeFi سازگار با مقررات، حرفی برای گفتن دارد.

Matthijs De Vries، CTO و یکی از بنیانگذاران AllianceBlock، گفت:

AllianceBlock همیشه تلاش کرده است تا به بهبود صنعت به عنوان یک کل کمک کند و ترجیح می دهد با افراد و سیاست گذاران همفکر کار کند تا مخالف، اما همیشه مصالحه ها را برای حفظ ایدئولوژی های غیرمتمرکز به حداقل برساند. این مشارکت فرصتی واقعی برای حل مسائل معنادار و تاثیرگذار در صنعت و ارتباط با شبکه ای قوی از کارشناسان است که اهداف مشابهی دارند.”

Ricardo Simões، مدیر اجرایی INATBA، گفت: “INATBA از داشتن AllianceBlock به عنوان عضو هیجان زده است و به دنبال حمایت از ماموریت آنها برای ایجاد یک کانال پایدار و سازگار برای بازیگران مالی سنتی برای دسترسی به بازارهای غیرمتمرکز، به ویژه در حوزه DeFi است، همانطور که ما داریم. تسریع پذیرش مثبت راه‌حل‌های بلاک چین، حکمرانی شفاف و فراگیر و گفت‌وگوی سازنده مداوم با مقامات و قانون‌گذاران.»

درباره اکوسیستم AllianceBlock

AllianceBlock راه حل هایی را برای مشکلات در این دو زمینه برای ایجاد دروازه های یکپارچه بین DeFi و TradFi ارائه می دهد. این پروژه با تلاش برای افزایش جریان سرمایه، آینده امور مالی و نوآوری های فناوری، سیستم یکپارچه ای را ایجاد کرده است که در آن بهترین های هر دو صنعت می توانند با هم کار کنند.

AllianceBlock با هدف افزایش قابلیت همکاری از طریق ایجاد پل های مالی سنتی به پروژه های مالی غیرمتمرکز با دسترسی سازگار و مبتنی بر داده به ابزارهای اکوسیستم، در حال ساخت سیستم های مالی آینده است که توسط توکن بومی ALBT این پلتفرم پشتیبانی می شود.

AllianceBlock در حال ساخت یک زیرساخت مالی نسل بعدی است که ابزارهای مورد نیاز برای دسترسی یکپارچه به فضای DeFi را در اختیار مؤسسات مالی تنظیم شده در سراسر جهان قرار می دهد. می‌توانید به‌روزرسانی‌ها و اخبار AllianceBlock را دنبال کنید توییتر و سایر کانال های رسانه های اجتماعی


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا