ارزهای دیجیتال

شرکای 1 اینچی با کیف پول KuCoin – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

شرکای 1 اینچی با کیف پول KuCoin - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

API 1 اینچی در فضای DeFi به گسترش خود ادامه می‌دهد و اکنون قابلیت تعویض کیف پول KuCoin را تقویت می‌کند که بر روی باز کردن دروازه به دنیای Web3 برای کاربران خود متمرکز است.

شبکه 1 اینچی خوشحال است که به اشتراک می گذارد که API 1inch در کیف پول KuCoin ادغام شده است تا ویژگی مبادله بومی آن را راه اندازی کند. این الگوریتم به کاربران امکان می‌دهد تا توکن‌ها را در چندین بلاک چین با بهترین نرخ ممکن مبادله کنند.

کیف پول KuCoin به عنوان یک محصول کاملاً جدید DeFi صرافی ارز دیجیتال KuCoin، با مشارکت با شبکه 1inch که الگوریتم پیشرفته Pathfinder به معرفی مبادله بومی در سطح بالایی کمک می‌کند، حرکت بزرگی در افزایش عملکرد خود انجام داد. بر اساس تجمیع بیش از 250 منبع نقدینگی که شامل هر دو AMM و PMM می شود، فورا جذاب ترین نرخ ها را ارائه می دهد. بهترین مسیر با تقسیم خودکار مبادله بین پروتکل ها تضمین می شود، تا زمانی که تبادل را مطلوب کند. این الگوریتم حتی می‌تواند در هنگام تقسیم، اعماق بازارهای مختلف را در یک پروتکل درگیر کند.

کاربران کیف پول KuCoin اکنون از تجربه جدید مبادله که شامل موارد زیر است قدردانی خواهند کرد:

  • بهترین نرخ معاوضه ممکن؛
  • دسترسی به منابع نقدینگی متعدد در 9 شبکه محبوب
  • تعداد زیادی جفت دارایی قابل معامله؛
  • امنیت سطح بالا که توسط چندین تیم حسابرسی قابل اعتماد ارائه می شود.
  • از لغزش کمتر و کمیسیون کمتر گاز سود می برد.

کاربران کیف پول KuCoin علاوه بر مجموعه چشمگیر منابع نقدینگی، نرخ های سوآپ جذاب و یکی از کوتاه ترین زمان پاسخگویی، به عملکرد پروتکل سفارش محدود 1 اینچی نیز دسترسی خواهند داشت. این نوع سفارش پس از رسیدن به قیمت از پیش تعیین شده پر می شود. دارای سفارشات محدودیت بدون گاز برای ETH، RFQ و پشتیبانی از توکن هایی است که به جای تایید تراکنش، فقط به مجوز نیاز دارند.

سرپرست می گوید: «Swap یک ویژگی با فرکانس بالا در کیف پول است و 1 اینچی یکی از محبوب ترین DEX ها در صنعت Web3 است، بنابراین ما از طریق یکپارچه سازی بومی با هم کار می کنیم تا یک تجربه تجارت روان و مقرون به صرفه را برای کاربران خود فراهم کنیم». جف هاول کیف پول KuCoin.

کیف پول KuCoin در ارائه محصولات نوآورانه به کاربران اکوسیستم KuCoin و پذیرش وب 3.0 یک گام فراتر برداشته است. برای تجارت آسان DeFi طراحی شده است و تلاش می کند تا فوراً تمام مزایای تجارت پیشرفته مبتنی بر API 1 اینچی را به مشتریان ارائه دهد.

یکی از بنیانگذاران شبکه 1inch می گوید: «ادغام API 1inch شروعی قوی برای کیف پول ایجاد می کند. سرگئی کونز. او می افزاید: «ایده ایجاد یک آینده مشترک در Web3 زیبا است، به خصوص زمانی که فرصتی برای ارائه یک ابزار چند منظوره و آماده برای استفاده وجود داشته باشد که غوطه وری کامل در تجارت DeFi را برای مشتریان تضمین می کند».

در اینجا می توانید اطلاعاتی را که از طریق ادغام API های 1 اینچی به سرویس های مختلف راهنمایی می کند، بیابید.

منتظر دسته ای دیگر از همکاری ها و ادغام های امیدوارکننده از 1 اینچ باشید!


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا