ارزهای دیجیتال

شرکای 1 اینچی با دامنه های غیرقابل توقف – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

شرکای 1 اینچی با دامنه های غیرقابل توقف - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

این مشارکت به کاربران کیف پول 1 اینچی اجازه می‌دهد تا با جایگزین کردن آدرس‌های پیچیده با نام‌های دامنه، تراکنش‌ها را به روشی کاربرپسندتر انجام دهند.

شبکه 1 اینچی با هدف تشویق پذیرش انبوه محصولات DeFi از طریق بهبود تجربه کاربر، از اعلام همکاری با Unstoppable Domains، ارائه‌دهنده نام دامنه NFT و پلتفرم هویت دیجیتال هیجان‌زده است. به لطف این همکاری، کاربران کیف پول ۱ اینچی از ویژگی جدیدی که به آنها امکان می‌دهد هنگام خرید یا ارسال دارایی‌های رمزنگاری، نام دامنه‌های قابل خواندن توسط انسان را وارد کنند، قدردانی خواهند کرد تا بتوانند تراکنش‌ها را راحت‌تر انجام دهند.

پیش از این، کاربران مجبور بودند با آدرس های طولانی کیف پول کریپتو الفامری تعامل داشته باشند. از این پس، آنها از گزینه جدید جایگزینی آن آدرس های پیچیده با نام های ساده لذت خواهند برد.

این اسامی از کجا آمده اند؟ پس از خرید، نام آدرس کیف پول کریپتو که توسط Unstoppable Domains ارائه شده است، برای همیشه به دارنده آن تعلق دارد، زیرا به عنوان یک NFT در زنجیره بلوکی بدون ضرب و هزینه تمدید ضرب می شود. یک دامنه NFT می تواند چیزی بیش از یک آدرس پرداخت برای کیف پول ها باشد، که یک هویت دیجیتال غیرمتمرکز جهانی ارائه می دهد و به عنوان یک نام کاربری منحصر به فرد در بین برنامه ها و پلتفرم ها عمل می کند. هنگام ایجاد نام کاربری برای کریپتو، کاربران یک انتخاب عالی بین پایان های مختلف مانند NFT، Wallet، Crypto، X، DAO و غیره دارند.

بنابراین، برای انجام تراکنش با رمزارز، کاربران کیف پول 1 اینچی اکنون نام آدرسی مانند Andy.wallet یا Money.crypto یا هر ترکیب کلمه خلاقانه و در عین حال ساده دیگری را که به عنوان دامنه کاربری انتخاب شده است، وارد می کنند. چنین دامنه هایی همچنین با بررسی دقیق آدرس و جلوگیری از خطاهای ارسال، امنیت تراکنش را افزایش می دهند.

1inch همیشه در تلاش است تا تجربه تراکنش کاربر را از جمله با همکاری با پروژه های پیشرفته DeFi بهبود بخشد. در راستای این استراتژی، قابلیت استفاده از ارسال یا دریافت کریپتو در کیف پول 1 اینچی با استفاده از وضوح دامنه دو برابر می شود.

می‌گوید: «مسائل مربوط به تجربه کاربر، امنیت و هویت همچنان مانع پذیرش جریان اصلی Web3 است سرگئی کونز، یکی از بنیانگذاران شبکه 1inch. او می‌افزاید: «همکاری با Unstoppable فرصت‌هایی را برای غلبه بر این موانع با سرگرم‌کننده‌تر و جذاب‌تر کردن Web3 onboard باز می‌کند، در حالی که کاربران از روشی کاربرپسندتر برای تراکنش نیز بهره خواهند برد».

سندی کارتر، SVP و رئیس کانال در Unstoppable Domains گفت: “کیف پول 1 اینچی رویای عاشقان DeFi است و Unstoppable به علاقه مندان به DeFi کمک می کند تا مدیریت مالی خود را آسان تر کنند و هویت خود را در Web3 داشته باشند.” ما از شراکت با 1inch هیجان زده هستیم تا تراکنش با ارزهای دیجیتال، دسترسی و خرید آن را ساده‌تر و شهودی‌تر از همیشه کنیم.»

به گفته فوربس، Unstoppable Domains که در سال 2018 تأسیس شد و در سال 2022 در میان بهترین کارفرمایان استارت‌آپ آمریکا در نظر گرفته شد، ارائه‌دهنده شماره یک دامنه‌های NFT است. با مأموریت تسهیل ناوبری Web3، مدیریت هویت های دیجیتالی را فراهم می کند و نام های دامنه رمزنگاری قابل درک را ایجاد می کند.

منتظر اخبار بیشتر در مورد همکاری ها و ادغام های امیدوار کننده از 1inch باشید!


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا