ارزهای دیجیتال

شرکای بنیاد Web3 با edX برای مجموعه آموزشی Web3 و Polkadot – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

شرکای بنیاد Web3 با edX برای مجموعه آموزشی Web3 و Polkadot - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • Web3 Foundation، شرکت سازنده Polkadot و Kusama، یک سری آموزشی در edX به نام Web3x راه اندازی کرده است.
  • این مجموعه چهار قسمتی همه چیز را از آغاز بلاک چین و بیت کوین گرفته تا رمزنگاری، اجماع، شبکه‌سازی و شبکه پولکادات را پوشش می‌دهد.
  • در حالی که دو قسمت اول این مجموعه برای زبان آموزان از همه زمینه ها طراحی شده است، دو قسمت آخر دارای مطالب پیشرفته تری است، از جمله مروری بر محیط های برنامه نویسی Substrate و Rust.

این مجموعه اصول بلاک چین، Polkadot، Substrate SDK و زبان برنامه نویسی Rust را پوشش می دهد.

بنیاد Web3 مستقر در سوئیس و پلتفرم جهانی یادگیری آنلاین edX مجموعه ای چهار قسمتی را با تمرکز بر فناوری بلاک چین و پلتفرم Polkadot (DOT) به نام Web3x راه اندازی کرده اند.

نیمه اول دوره با پوشش دادن اصول اولیه فناوری دفتر کل توزیع شده شروع می شود و با مطالب آموزشی خاص پولکادوت ادامه می یابد. در نیمه دوم، با هدف کاربرانی که به دنبال دانش فنی پیشرفته تر هستند، این دوره به بررسی کیت توسعه نرم افزار Substrate (SDK) و پیچیدگی های زبان برنامه نویسی Rust می پردازد.

قسمت اول سریال به نام معرفیجبه بلاک چین و وب 3، کاربران را با دانش اساسی در مورد بلاک چین مسلح می کند و مهارت های کلیدی را که برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده نرم افزار در این فضا لازم است، تشریح می کند. علاوه بر این، این دوره تاریخچه رمزارزها و اصطلاحات کلیدی مانند بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و Web3 را پوشش می دهد.

قسمت دوم، آشنایی با پولکادوت، نمای کلی جامعی از شبکه Polkadot، از جمله مفاهیم قابلیت همکاری، رمزنگاری، اجماع و سایر جنبه های شبکه را نشان می دهد. دوره Polkadot توسط تیم آموزش فنی در بنیاد Web3 گردآوری شده است.

edX که در می 2012 تأسیس شد، مطالب آموزشی سطح بالایی را که توسط برخی از دانشگاه‌ها و مؤسسات معتبر جهان تهیه شده است، به ده‌ها میلیون کاربر در سراسر جهان ارائه کرده است. حضور بزرگ edX به بنیاد Web3 کمک خواهد کرد که توسط بنیانگذار اتریوم گاوین وود تأسیس شده است تا به مخاطبان جهانی برسد.

برتراند پرز، مدیر عامل بنیاد Web3 در مورد اهمیت آموزش در Web3 اظهار داشت:

آموزش یکی از مهمترین ارکان پایه وب 3 است. بسیار مهم است که ما همچنان به ارائه دانش کلیدی پیرامون مبانی فناوری Web3 و شبکه Polkadot ادامه دهیم تا به راهنمایی نسل بعدی سازندگان، توسعه دهندگان و کارآفرینان با استعداد در بخش بلاک چین کمک کنیم.

بنیانگذار edX و مدیر ارشد پلتفرم 2U آنانت آگاروال گفت که این شرکت از استقبال از edX به عنوان یکی از شرکای پلتفرم آموزشی هیجان زده است.

آگاروال گفت: edX و Web3 Foundation هر دو به افزایش دسترسی به فرصت‌های آموزشی اختصاص داده شده‌اند که به یادگیرندگان کمک می‌کند پتانسیل خود را در زمینه‌های مورد تقاضا مانند بلاک چین باز کنند، و افزود که آنها به دنبال راه‌اندازی دوره‌های مشابه بیشتری در آینده هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا