ارزهای دیجیتال

شبکه Volare مبتنی بر تعادل، IEO را برای توکن بلاک چین تجاری در ProBit Global راه اندازی کرد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

شبکه Volare مبتنی بر تعادل، IEO را برای توکن بلاک چین تجاری در ProBit Global راه اندازی کرد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 4

توکن اولین پلتفرم که به سه‌گانه بلاک چین پرداخته و یک شبکه اصلی تجاری قابل دوام است، IEO خود را در ProBit Global راه‌اندازی کرده است.

VOLR یک توکن ابزاری با استفاده محدود فقط در شبکه Volare است که بر روی آن کار می‌کند و هدف آن اثبات سودمندی تجاری فناوری جدید «تعادل» است. موتور بلاک چین Equilibrium که توسط EQBR Holdings توسعه یافته است، برای کاهش ایرادات اساسی سیستمیک پلتفرم های بلاک چین موجود مانند سرعت پایین تر و مقیاس پذیری پایین طراحی شده است.

VOLR برای رزرو و اندازه‌گیری ارزش خدمات ارائه‌شده در شبکه و ایجاد انگیزه در عملکرد گره‌های اعتبارسنجی استفاده می‌شود. ارزش آن به طور مداوم توسط اکوسیستم مولد ایجاد شده در شبکه Volare که در آن به توسعه دهندگان خدمات مختلفی از جمله Airdrop و Launchpad برای تسهیل تبلیغات و سرمایه گذاری های تجاری ارائه می شود، افزایش می یابد.

این شبکه همچنین مرکز بازی را به عنوان یک فضای توزیع (به عنوان مثال فروشگاه برنامه)، یک تبادل دارایی مجازی مبتنی بر داده های زنجیره ای غیرمتمرکز و یک بازار NFT برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا محصولات یا شبکه های خود را تجاری کرده و کسب و کار خود را گسترش دهند.

ارائه دهندگان خدمات در شبکه Volare VOLR را برای برآورده کردن تعهدات سپرده، رزرو یا شرط بندی بازپرداخت می کنند. این توکن برای پرداخت هزینه خدمات ارائه شده توسط اپراتورهای شبکه Volare و به عنوان یک راه حل پرداخت توسط شرکت های بازی در شبکه استفاده می شود. VOLR همچنین برای جمع‌آوری سرمایه از طریق Launchpad که ویژگی‌های فروش عمومی و airdrop را ارائه می‌کند، استفاده خواهد شد

درباره VOLR

VOLR ارز اصلی اکوسیستم Volare است. نقش «توکن اصلی onramp» را به‌عنوان اولین سکه‌های مبتنی بر تعادل بازی می‌کند که بعداً می‌تواند با سایر دارایی‌های مجازی در شبکه اصلی EQBR مبادله شود.

درباره پروبیت گلوبال

ProBit Global یک 20 صرافی برتر در سراسر جهان است که در حال خدمات رسانی با دسترسی نامحدود به تجارت و خرید بیت کوین، اتریوم و بیش از 800 آلت کوین در بیش از 1000 بازار است.

PROBIT GLOBAL یک نام تجاری است که میلیون ها کاربر به آن اعتماد دارند

  • بیش از 200000 عضو انجمن
  • بیش از 1,000,000 کاربر فعال ماهانه
  • 3,000,000 بازدید کننده ماهانه وب
  • 50,000,000 کاربر در جمع آوری کننده ها و کیف پول های شریک

رابط کاربری وب سایت چند زبانه از 46 زبان مختلف پشتیبانی می کند. بازاریابی و پشتیبانی جامعه به 12 زبان کلیدی.

به برنامه های فعال ما بپیوندید و از مزایای بزرگی بهره مند شوید!

1. Crypto را به راحتی با کارت اعتباری و حواله بانکی خریداری کنید

2. ProBit Exclusive: با 50% تخفیف در 200 توکن برتر مشترک شوید

3. تخفیف کارمزد معامله: PROB را بخرید، کارمزد معاملات را با PROB بپردازید و تا 0.03% کارمزد معاملاتی دریافت کنید.

4. برنامه ارجاع: 10-30٪ از هزینه های معاملاتی را برای معرفی دوستان به ProBit دریافت کنید

5. با تماشای ویدیوها و آزمون‌ها، رمز ارزهای رایگان را بیاموزید و به دست آورید

ProBit Global: www.probit.com

تلگرام پروبیت: https://t.me/ProBitGlobalOfficial

جایزه Volare 5٪
شبکه Volare مبتنی بر تعادل، IEO را برای توکن بلاک چین تجاری در ProBit Global راه اندازی کرد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 5

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا