ارزهای دیجیتال

شبکه Solana پس از 4 ساعت و نیم قطعی دوباره راه اندازی می شود – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

شبکه Solana پس از 4 ساعت و نیم قطعی دوباره راه اندازی می شود - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

نکات کلیدی:

  • سولانا برای سومین بار از آوریل در روز چهارشنبه تاریک شد، پس از یک باگ که باعث شد گره های شبکه نتایج متفاوتی تولید کنند
  • این شبکه در ژانویه متحمل یک سری قطعی جزئی شد که منجر به آپتایم تنها 96.4٪ در طول ماه شد.
  • در پاسخ به آخرین مشکلات شبکه، قیمت SOL ضربه خورد و تقریباً 10 درصد کاهش یافت.

اپراتورهای اعتبارسنجی Solana شبکه اصلی Solana را در روز چهارشنبه در ساعت 9 عصر UTC راه اندازی مجدد کردند

بلاک چین سولانا (SOL) روز چهارشنبه دچار قطعی دیگری در شبکه شد و تولید بلاک برای حدود 4 ساعت و نیم متوقف شد.

بر اساس یک SolanaStatus، گره‌های Solana “نتایج متفاوتی را برای یک بلوک ایجاد کردند” به دلیل یک اشکال. این روند افزودن بلوک های جدید به بلاک چین سولانا را متوقف کرد. وجوه کاربران در بلاک چین Solana تحت تأثیر این قطعی قرار نگرفت.

اپراتورهای اعتبارسنجی Solana، شبکه اصلی Solana را در ساعت 9 عصر UTC مجددا راه اندازی کردند. در زمان نگارش این مقاله، به نظر می رسد بلاک چین سولانا به طور عادی کار می کند.

Solana یکی از سریع‌ترین پلتفرم‌های قرارداد هوشمند موجود امروزی است و همچنین کارمزد تراکنش‌های بسیار پایینی را به کاربران خود ارائه می‌کند (فقط 0.000005 SOL در هر تراکنش). با این حال، سولانا با مشکلات فنی و قطعی مواجه شده است که باعث ناراحتی برخی از سرمایه گذاران و کاربران در شبکه شده است.

به گفته وب سایت Solana Status، این شبکه در ژانویه 2022 دچار یک سری قطعی شد که منجر به آپتایم تنها 96.4٪ در طول ماه شد. این شبکه همچنین در 30 آوریل و 1 می قطعی داشت.

SOL، دارایی اصلی بلاک چین سولانا، در روز قطع تقریباً 10 درصد از دست داد. در مقایسه، کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال 4.7 درصد کاهش یافت. SOL با سرمایه 13.7 میلیارد دلاری در حال حاضر رتبه 9 را داردهفتم بزرگترین دارایی کریپتو بر اساس ارزش بازار

مشکلات فنی ممکن است به عملکرد ضعیف SOL در سال 2022 کمک کند. قیمت SOL از 1 ژانویه 76.9 درصد کاهش یافته است—88 سکه در 100 ارز دیجیتال برتر در همان دوره زمانی عملکرد بهتری داشته اند.

اگر بخواهیم منصفانه باشیم، بسیاری از دارایی‌های بومی دیگر پلتفرم‌های بلاک چین زیان‌های مشابهی را از سال تا امروز متحمل شده‌اند. به عنوان مثال، AVAX 77٪ کاهش یافته است، و MATIC و ALGO هر دو حدود 76٪ از اول ژانویه کاهش یافته اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا