ارزهای دیجیتال

شبکه Metacryp برای حذف Sandbox و Axie Infinity به عنوان توکن پیشرو Metaverse در بازار ارزهای دیجیتال – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع Cryptocurrency تنظیم شد

امروزه، Sandbox (SAND) و Axie Infinity (AXS) موقعیت خود را به عنوان توکن‌های متاورس پیشرو در بازار ارزهای دیجیتال محصور کرده‌اند. با این حال، تحولات اخیر نشان می دهد که این ممکن است برای مدت زیادی ادامه نداشته باشد. در حال حاضر، شبکه متاکریپ (MTCR) که تازه وارد بازار شده است، جمعیت‌شناسی رمزنگاری جدید و موجود را به موارد استفاده فوق‌العاده و ابزارهای استثنایی خود جذب می‌کند، و ممکن است در سال‌های آینده Sandbox (SAND) و Axie Infinity (AXS) را از بین ببرد.

Sandbox (SAND) – پروژه Metaverse

Sandbox (SAND) یک پروژه Metaverse است که بازیکنان را از تمام نقاط جهان گرد هم می‌آورد تا اکوسیستم Sandbox را کشف کنند و با خودشان تعامل و شبکه کنند. کاربران Sandbox Metaverse می‌توانند شخصیت‌های خود را بسازند و سپس از این شخصیت‌های شخصی‌شده برای رقابت در بازی پلتفرم برای کسب بازی‌ها استفاده کنند.

هنگامی که یک کار مورد نیاز را به عنوان کاربر انجام می دهید، می توانید ارز درون بازی شبکه – SAND را به دست آورید. Sandbox همچنین دارای تعداد زیادی NFT است و همچنان از موارد استفاده گسترده آنها برای ایجاد سر و صدا و مرتبط نگه داشتن محصولات خود در بازارهای ارزهای دیجیتال استفاده می کند.

شبکه Metacryp برای حذف Sandbox و Axie Infinity به عنوان توکن پیشرو Metaverse در بازار ارزهای دیجیتال - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع Cryptocurrency تنظیم شد 4

اگرچه مانند هر ارز دیجیتال دیگر، SAND به طور کلی نزولی بوده است، اما همچنان به دلیل ثبات نسبی قیمت ارزهای دیجیتال خود در مقایسه با سایر توکن ها برجسته است. با توجه به کافه تریدر، در زمان نگارش این مقاله، SAND با قیمت 0.91 دلار به فروش می رسد.

Axie Infinity (AXS) – پیشروترین شبکه بازی‌های بلاک چین

Axie Infinity (AXS) یک شبکه بازی پیشرو در بلاک چین است که کاربران را قادر می‌سازد «بازی برای کسب درآمد» داشته باشند. Axie Infinity دارای بازی‌های جنگی خارق‌العاده و یک شبکه تجارت بلاک چین است که توسط کاربرانش اداره می‌شود. در Axie Infinity (AXS)، بازیکنان می‌توانند انواع مختلف و بیش از 500 عضو بدن را معامله، جمع‌آوری و خرید کنند. با این کار، Axie Infinity می‌تواند به گیمرهای خود با توکن‌های AXS پاداش دهد و ارزش بازار آن را به بیش از 1.9 میلیارد دلار افزایش دهد. طبق کافه تریدر، AXS در حال حاضر با قیمت 13.72 دلار به فروش می رسد.

توسعه دهندگان Axie Infinity ادعا می کنند که Axie Infinity (AXS) بیش از 2.2 میلیون بازیکن ماهانه دارد و این آن را به محبوب ترین بازی NFT در بازار ارزهای دیجیتال تبدیل می کند. همچنین، Axie Infinity با موفقیت به جمعیت‌های مختلف نفوذ کرده است که بیش از 25 درصد آن‌ها بدون بانک هستند، که شامل کارمندان کم‌درآمدی است که تا حدودی برای کسب درآمد به ارزهای دیجیتال وابسته هستند.

تحلیلگران استدلال می کنند که ارزهای رمزنگاری شده اکنون به اندازه بانکداری معمولی قابل دسترسی هستند، زیرا اولی نیازی به ایجاد حساب بانکی ندارد. با اتصال به اینترنت، راه خود را به اکوسیستم Axie Infinity پیدا کرده اید.

ارز دیجیتال گیم پلی بازی مانند Axie Infinity برای جمعیت گسترده تری قابل دسترسی است و به گیمرهای کم درآمد کمک می کند تا درآمد بیشتری کسب کنند. این ویژگی‌های دوست‌داشتنی به Axie Infinity کمک می‌کند تا به رقابت بپردازد و علاقه بازیکنان را به این پروژه حفظ کند و قیمت ارز دیجیتال آن را افزایش دهد.

شبکه متاکریپ (MTCR) – پروتکل بلاک چین

شبکه MetaCryp (MTCR) یک پروتکل بلاک چین است که به ارتقاء تجارب متاورز مختلف مانند بازی، داشتن کلکسیون‌ها و شرکت در رویدادها کمک می‌کند. هدف این شبکه استفاده از یک اکوسیستم بلاک چین غیرمتمرکز برای تحریک اقتصاد کاربران در جایی است که در آن بازی می‌کنند، زندگی‌ای را که همیشه آرزویش را داشتند طراحی می‌کنند، اجتماعی می‌شوند و جوایزی کسب می‌کنند.

شبکه MetaCryp دارای توکن های بومی، NFT ها و دارایی های درون بازی و ویژگی های مسابقات است. MetaCryp (MTCR) با چشم اندازی هدایت می شود تا خطوط بین واقعیت و فضای مجازی را محو کند و برای همه در بازار ارزهای دیجیتال بهشتی ایجاد کند. این راه حل بلاک چین طراحی شده توسط شبکه MetaCryp بر توزیع گسترده و گسترده توکن های MTCR برای تقویت پذیرش و به حداقل رساندن ریسک بازار تأکید دارد.

1662638483 222 شبکه Metacryp برای حذف Sandbox و Axie Infinity به عنوان
شبکه Metacryp برای حذف Sandbox و Axie Infinity به عنوان توکن پیشرو Metaverse در بازار ارزهای دیجیتال - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع Cryptocurrency تنظیم شد 5

شبکه MetaCryp دارای زمان تسویه حساب سریع است زیرا دارای یک کیف پول پلت فرم بومی است و به کاربران امکان می دهد فورا وجوه را به کیف پول عمومی خود منتقل کنند. کارمزدهای شبکه MetaCryp بسیار پایین است و این پلتفرم دارای سیاست هزینه کیف پول صفر است که در آن پرداخت‌های همتا به همتا از طریق کیف پول‌های رمزنگاری انجام می‌شود.

تمرکز اصلی توسعه شبکه (MTCR) برای جامعه محوری، رشد ویروسی، ترکیب الگوهای رفتاری و بازی های 2 بعدی/3 بعدی، امکان به اشتراک گذاری دستاوردهای بازیکنان و به حداکثر رساندن دستاوردهای خود در حین یادگیری و کسب درآمد است. MTCR به عنوان توکن کاربردی شبکه MetaCryp، به کاربران این فرصت را می دهد تا از ویژگی های متعدد ارائه شده توسط متاورس لذت ببرند و آنها را به سود تبدیل کنند که به آنها کمک می کند سهم خود را از بازار ارزهای دیجیتال افزایش دهند. به عنوان دارنده توکن، شما حق شرکت در DAO را دارید که تصمیم گیری را بر حسب مالکیت شرکت کننده بر توکن MTCR اختصاص می دهد. پیش فروش متاکریپ به شما این فرصت را می دهد که از قیمت ارزهای دیجیتال خود صرف نظر کنید.

شبکه MetaCryp هنگامی که در مرحله دوم پیش فروش آن که در حال حاضر در حال انجام است، سرمایه گذاری کنید، 7٪ پاداش به شما می دهد. همچنین در صورت خرید با اتریوم (ETH) 10 درصد اضافی دریافت خواهید کرد.

MetaCryp (MTCR)

پیش فروش: http://presale.metacryptoken.io/

وب سایت: http://metacryptoken.io/

تلگرام: https://t.me/MetaCrypOfficial

لطفا برای دانستن بیشتر این لینک را کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا