ارزهای دیجیتال

شبکه Cere از Vision 2.0 پرده برداری کرد که محرک اصلی پذیرش زیرساخت Web3 در سال 2023 خواهد بود – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع رمز ارزها

برلین، آلمان، 20 اکتبر 2022، Chainwire

شبکه سریکی از رهبران پلتفرم‌های غیرمتمرکز داده ابری (DDC)، امروز از راه‌اندازی Vision 2.0 برای به‌روزرسانی حامیان در مأموریت خود برای Web3 واقعاً غیرمتمرکز خبر داد. انتشار Vision 2.0 به دنبال راه‌اندازی وب‌سایت جدید Cere Network است که مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌های فن‌آوری هیجان‌انگیز را همراه با مشارکت‌ها و برنامه‌های کاربردی در خط لوله نمایش می‌دهد.

Vision 2.0 نگاهی انتقادی به dApps و زیرساخت داده آنها ارائه می دهد. علیرغم آنچه برخی ممکن است فکر کنند، اکثر dApp های امروزی غیرمتمرکز نیستند، به ویژه داده های آنها – که معمولاً در سرورهای متمرکز ذخیره می شوند. این امر پتانسیل غیرمتمرکز و بدون سرور dApps را به شدت محدود می‌کند و مشکلات حریم خصوصی و امنیتی را که برنامه‌های متمرکز کنونی Web2 را که میزبان هویت و داده‌های کلیدی کاربر در حالت‌های در خطر هستند، حل نمی‌کند.

“DApps و Web3، به طور کلی، بدون یک پروتکل داده واقعا غیرمتمرکز نمی توانند به آینده ای واقعا باز و امن پیشرفت کنند.” فرد جین، بنیانگذار و مدیر عامل Cere گفت. “داده های برنامه همچنان در سرورهای متمرکز ذخیره می شود. ما به دنبال تغییر آن هستیم.»

شبکه و پروتکل داده غیرمتمرکز Cere، همراه با مجموعه ابزار و خدمات Cere، به هر برنامه‌ای اجازه می‌دهد تا داده‌ها را به طور کارآمد در ابر داده غیرمتمرکز (DDC) خود، به صورت جداگانه رمزگذاری و برای هر مصرف‌کننده تقسیم‌بندی کند، ارائه و ذخیره کند. این استراتژی داده و اخلاقی که در حال تغییر جهان است، به هر مصرف‌کننده‌ای این امکان را می‌دهد که واقعاً مالک داده‌های خود باشد و آن را در همه برنامه‌ها و سرویس‌های داده ابری قابل اجرا کند. DDC آماده است تا موارد استفاده آینده مانند پزشکی را تامین کند، که در آن بیماران نه تنها می توانند به تمام سوابق پزشکی خود از جیب خود دسترسی داشته باشند، بلکه می توانند فوراً به هر پزشک/کلینیک یا دستگاه آنالیز پیش بینی کننده اجازه دسترسی به آن را بدهند. یا در آموزش، جایی که یادگیرندگان/والدین/معلمانان می توانند به تمام مسیرها/بینش های کلیدی یادگیری خود دسترسی داشته باشند و یادگیری بیش از حد شخصی را برای هر یادگیرنده تسهیل کنند. Cere قبلاً یک کیف پول جهانی برای پل زدن دارایی های داده های کاربر و حقوق دسترسی بین برنامه ها پیشگام بوده است.

چگونه DaaS (غیرمتمرکز) Data-as-a-A-Service dApps را به سطح بعدی می برد

در حال حاضر، اکثر dAppها عمدتاً به عنوان کیف پول‌هایی عمل می‌کنند که با قراردادهای هوشمند در زنجیره‌های بلوکی تعامل دارند، اما همچنان به داده‌ها و زیرساخت‌های متمرکز متکی هستند. Cere DDC اولین جایگزین مناسب برای این وضعیت موجود را به نفع مصرف کنندگان و کسب و کارها فراهم می کند. Cere در حال حاضر با شرکا و توسعه دهندگان برای خواندن چندین برنامه کاربردی در عمودی مانند رسانه های دیجیتال، بازی و مارک های مصرف کننده کار می کند.

“هدف ما تسهیل توسعه برنامه های کاربردی بدون سرور و بدون اعتماد جدید و اصلاح برنامه های Web3 است.” جین گفت. آوردن DaaS به برنامه‌های کاربردی Web2 که قبلاً پایگاه‌های کاربری بزرگی دارند، کلید پذیرش انبوه ابزارهای غیرمتمرکز است.

Cere Network اولین پلتفرم غیرمتمرکز داده ابری (DDC) است که از ادغام plug-and-play با هر بلاک چین سازگار با EVM مانند اتریوم، Polygon، BSC، Solana، Polkadot، Cosmos و غیره پشتیبانی می‌کند. DDC ذخیره و ارائه محتوا و داده ها را مستقیماً به کیف پول کاربران و حتی برای دارندگان NFT های مجاز ساده می کند. DDC همچنین با ابزارهای مهمی مانند Cere Freeport ارائه می‌شود که با فعال کردن جریان مستقیم محتوا به کیف پول صاحبان NFT، توسعه برنامه را به طور قابل توجهی ساده می‌کند. با معرفی غیرمتمرکز داده به‌عنوان سرویس (DaaS)، داده‌ها را می‌توان با درجات غیرمتمرکز بالاتری ذخیره و ارائه کرد که منجر به بهبود قابلیت اطمینان، امنیت، مقاومت در برابر سانسور و هزینه‌های آینده کمتر می‌شود. برنامه‌ها همچنین می‌توانند در بسیاری از موارد استفاده‌ای که DDC می‌تواند از آن‌ها پشتیبانی کند، بدون سرور شوند و توسعه‌دهندگان را از هزینه‌ها و دردسرهای زیرساخت رها کنند. به عبارت دیگر، نیازی به تکیه بر فناوری های بزرگ مانند Amazon AWS، Apple، Alphabet، Microsoft و Meta برای محتوای کلیدی و خدمات داده نیست.

موارد استفاده آتی به زودی اعلام می شود

بسیاری از ادغام های معلق با شرکا در رسانه ها، بازی ها و مارک ها به زودی منتشر می شوند. در اینجا یک پیش نمایش سریع است:

  • ناشران محتوا: تقویت انتشار مستقیم محتوای برای همه شرکت های رسانه ای و هنرمندان از طریق پخش مستقیم موسیقی و ویدیو برای صاحبان NFT. پلتفرم Cere به محتوای رسانه ای اجازه می دهد تا با بازار و کیف پول دارای برچسب سفید و SDK آن با ادغام تجارت الکترونیک، به عنوان NFT های کلکسیونی تولید و منتشر شود. این امر به پلتفرم‌ها و هنرمندان به طور یکسان این امکان را می‌دهد تا مخاطبان را بهتر جذب کنند و فراتر از محدودیت‌های پلتفرم‌هایی مانند YouTube و Patreon کسب درآمد کنند.
  • توسعه دهندگان بازی: جذب کاربر و کسب درآمد برای هر بازی را با تقویت پیاده‌سازی‌های بازی برای کسب درآمد مبتنی بر مرورگر که کاربران می‌توانند بلافاصله در گیم‌پلی بدون فروشگاه‌های برنامه غوطه‌ور شوند و به سرعت دستاوردها و دارایی‌هایی مانند NFT را به دست آورند که می‌توان مستقیماً از آنها استفاده کرد، ارتقا داد و خریداری کرد. هر بازی که از SDK بازی Cere استفاده می کند و همچنین قابل معامله در بازارهای ثانویه است.
  • برندهای مصرف کننده: پیاده سازی عضویت و وفاداری که در آن محصولات و دستاوردهای مبتنی بر NFT می توانند درگیری و وفاداری مشتری را به نسل بعدی بیاورند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Cere’s Vision 2.0، از اینجا شروع کنید.

درباره شبکه سر

Cere Network اولین پلت فرم غیرمتمرکز داده ابری (DDC) در جهان است که یکپارچه سازی و همکاری داده های ابری بدون سرور و بدون اعتماد را تسهیل می کند. Cere Network ماموریتی برای رفع مشکل داده های متمرکز Web3 است که توسط کهنه سربازان باتجربه Silicon Valley و نوآوران برتر Web3 رهبری می شود. Cere توسط سازمان های Web3 پیشرو در جهان، از جمله Binance Labs، Republic Labs و Polygon پشتیبانی می شود.

سایت اینترنتی | تلگرام | توییتر | لینکدین | اختلاف نظر | | Reddit | تماس رسانه ای

مخاطب

مارتین برورسما
شبکه سر
[email protected]


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا