ارزهای دیجیتال

شبکه Casper (CSPR) به پشتیبانی کلیدی 0.041 دلار بازگشت، آیا گاوها هنوز در کنترل هستند؟

  • قیمت CSPR در تلاش است تا بالاتر از سطح حمایت کلیدی باقی بماند، زیرا برای حفظ روند صعودی خود، باید قیمت بالای 0.041 دلار باقی بماند.
  • CSPR همچنان به مبارزه ادامه می دهد زیرا یک واگرایی نزولی پنهان در بازه زمانی چهار ساعته ظاهر می شود که نشان می دهد تغییر در روند ممکن است قریب الوقوع باشد.
  • قیمت CSPR همچنان صعودی به نظر می رسد زیرا قیمت در بازه زمانی روزانه بالاتر از 50 میانگین متحرک نمایی (EMA) معامله می شود.

شبکه Casper (CSPR) در هفته‌های اخیر با افزایش قیمت از پایین‌ترین سطح هفتگی خود به 0.055 دلار، جایی که در تلاش برای روند صعودی با مخالفت روبرو شد، جذابیت بیشتری پیدا کرده است. با وجود بلاتکلیفی که در هفته‌های اخیر بر بازار ارزهای دیجیتال حاکم شده است، زیرا قیمت بیت‌کوین (BTC) و سایر دارایی‌های رمزنگاری مانند اتریوم (ETH) با کاهش جزئی در حرکت قیمت خود مواجه شده‌اند، قیمت شبکه Casper (CSPR) قدرت نشان داده و لحظات سبز را برای معامله گرانی که در این دارایی سرمایه گذاری کرده اند ایجاد می کند. (داده ها از OKX)

تحلیل قیمت شبکه Casper (CSPR) در نمودار هفتگی.

بازار خرسی برای برخی از پروژه‌ها خوب و مطلوب بوده است، با توجه به اینکه در اوج رویداد وارد بازار شدند. این بر قیمت آن‌ها در مقایسه با سایر دارایی‌های کریپتو تأثیر منفی گذاشته است که از یک رالی لذت می‌برند و مجموعه‌ای از بالاترین قیمت‌ها را ایجاد می‌کنند.

شبکه Casper (CSPR) به دلیل بازار نزولی از قیمت خود لذت نبرده است، اما در هفته‌های اخیر حرکت قیمتی بسیار خوبی را نشان داده است، به طوری که بسیاری از معامله‌گران و سرمایه‌گذاران پس از افزایش بیش از 90 درصدی از چرخه پایین خود، به پروژه‌های آن علاقه مند شدند.

قیمت CSPR از حداکثر 27 دلار در بازه زمانی هفتگی به 0.05 دلار کاهش یافت. قیمت CSPR از این منطقه به بالای 0.2 دلار افزایش یافت، جایی که قیمت رد شد زیرا نتوانست از این منطقه عبور کند.

قیمت CSPR با رد شدن قیمت به پایین ترین سطح چرخه خود یعنی 0.02 دلار مواجه شد، اما قیمت سفارشات خرید بیشتری پیدا کرد زیرا این منطقه مانند یک منطقه تقاضا برای CSPR به نظر می رسید زیرا از پایین ترین زمان خود 0.02 دلار به بالاترین سطح 0.055 دلار رسید.

مقاومت هفتگی برای قیمت CSPR – 0.055 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت CSPR – 0.036 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت CSPR در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه CSPR | منبع: CSPRUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت CSPR همچنان صعودی به نظر می‌رسد، زیرا قیمت رد شد زیرا قیمت تلاش می‌کرد تا از 0.055 دلار عبور کند. قیمت CSPR پشتیبانی خود را از 0.046 دلار از دست داد که مطابق با 200 EMA است، زیرا قیمت می تواند به سمت حمایت اصلی آن در 0.041 دلار حرکت کند.

قیمت CSPR باید قیمت خود را بالای 0.041 دلار نگه دارد و به عنوان پشتیبانی از قیمت عمل کند. اگر قیمت CSPR نتواند این حمایت را حفظ کند، می توانیم شاهد کاهش قیمت باشیم.

قیمت CSPR در بازه زمانی چهار ساعته یک واگرایی نزولی پنهان را تشکیل داد که نشان‌دهنده بازگشت احتمالی به پشتیبانی کلیدی است، که برای افزایش روند قیمت مناسب است.

مقاومت روزانه برای قیمت CSPR – 0.55 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت CSPR – 0.44-0.38 دلار.

Featured Image From Financialwatch, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا