ارزهای دیجیتال

شبکه Boba BobaBeam، اولین لایه 2 را در بلاک چین Moonbeam راه اندازی کرد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

شبکه Boba BobaBeam، اولین لایه 2 را در بلاک چین Moonbeam راه اندازی کرد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

نکات کلیدی:

  • BobaBeam BobaNetwork به اولین راه حل زنده مقیاس لایه 2 در Moonbeam تبدیل می شود.
  • Hybrid Compute قابلیتی است که توسعه دهندگان را قادر می سازد از داده های خارج از زنجیره و قدرت محاسباتی استفاده کنند.
  • Firefly، یک DEX مشتق منحصر به فرد Moonbeam، در طول دوره آزمایشی 4 روزه خود، به طور میانگین بیش از 142 تراکنش در دقیقه انجام داد.

Boba Network، اولین بلاک چین چند زنجیره ای Hybrid Compute و Layer-2 در بازار، لایه اجرایی را در Moonbeam مستقر کرد تا به اولین لایه زنده 2 در اکوسیستم Moonbeam تبدیل شود. استقرار Moonbeam که شامل Firefly است، پلتفرمی که به عنوان شریک راه اندازی dApp مبادلات دائمی را نیز ارائه می دهد، محیط فعال Boba-Moonbeam را BobaBeam نامگذاری کرده است.

محاسبات ترکیبی چیست؟

Moonbeam، یک پاراچین پولکادوت، پلتفرمی برای توسعه dAppهای قابل همکاری در Polkadot، Ethereum، Cosmos و پلتفرم‌های قرارداد هوشمند اضافی است. Hybrid Compute به عنوان یکی از ویژگی های شاخص Boba توسعه یافته است. پلتفرم با ایجاد پل ارتباطی با توسعه دهندگان اصلی Web2 که می توانند به Web3 مهاجرت کنند، برای بهبود عملکرد قراردادهای هوشمند طراحی شده است.

توسعه‌دهندگان می‌توانند از قدرت محاسبات خارج از زنجیره و داده‌های دنیای واقعی استفاده کنند و به مجموعه‌ای از APIهای Web3 که قبلاً در دسترس نبودند دسترسی پیدا کنند تا لایه‌های محاسباتی قابل همکاری ایجاد کنند. همه dApp و سایر پروژه‌های توسعه‌یافته در BobaBeam می‌توانند از شبکه محاسباتی Hybrid Compute اختصاصی Boba Network بهره ببرند.

BobaBeam همچنین میزبان Firefly، مشتق DEX انحصاری Moonbeam خواهد بود. Firefly در شبکه بسیار مقیاس پذیر BobaBeam Layer-2 راه اندازی شد تا کارایی تراکنش را بهبود بخشد و تقاضای عظیم خود را برای فضای بلوک برآورده کند. Firefly 818,031 تراکنش را توسط 86,635 کیف پول منحصر به فرد از 121 کشور مختلف در طول دوره آزمایشی 4 روزه پردازش کرد. این بدان معناست که به طور متوسط ​​بیش از 142 تراکنش در دقیقه در طول دوره آزمایش پردازش شده است.

آلن چیو، مدیر عامل و بنیانگذار Enya Labs (Enya.ai سابق) و مشارکت کننده اصلی شبکه Boba، گفت:

ما برای پرتاب در Moonbeam و رسیدن به این نقطه عطف کلیدی گسترش بسیار هیجان‌زده هستیم. به دلیل این ادغام، ما معتقدیم که Moonbeam اکنون قدرت شلیک بیشتری دارد تا یکی از مقیاس‌پذیرترین و سازگارترین محیط‌های قرارداد هوشمند در صنعت را به توسعه دهندگان ارائه دهد. ما واقعاً مفتخریم که با dApp های شروع کننده خود کار کنیم تا پذیرش را در شبکه های ترکیبی خود افزایش دهیم.

درک یو، بنیانگذار Moonbeam احساسات Chiu را تکرار کرد و افزود که چشم انداز Moonbeam این است که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا ویژگی های بلاک چین مختلف را ترکیب کنند تا به تیم ها کمک کند “تجارب کاربران را مقیاس و بهبود بخشند.” یو در ادامه گفت:

با ادغام Boba و Moonbeam، توسعه دهندگان اکنون به مقیاس پذیری و توان عملیاتی که Boba ارائه می دهد، همراه با قابلیت همکاری که Moonbeam به طور بومی پشتیبانی می کند، دسترسی دارند.

اطلاعات بیشتر در مورد Moonbeam

Moonbeam یک پلت‌فرم قرارداد هوشمند است که ساخت dApps با اتصال همگام‌سازی زنجیره‌ای را امکان‌پذیر می‌کند و دسترسی کامل به دارایی‌ها، کاربران و خدمات را در تمامی بلاک‌چین‌ها فراهم می‌کند. Moonbeam با ترکیب عملکردهای مفید اتریوم، پولکادوت، کاسموس و سایر بلاک چین ها در یک پلتفرم واحد، با توسعه راه حلی برای مشکل فعلی بلاک چین، قابلیت همکاری را ارائه کرده است.

Moonbeam با مدیریت یکپارچه پیام‌رسانی زنجیره‌ای متقابل، به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا قراردادهای هوشمندی ایجاد کنند که می‌توانند به خدمات روی بلاک‌چین‌های مختلف دسترسی داشته باشند. پشتیبانی ابزار گسترده Moonbeam برای توسعه دهندگان، پلتفرم EVM مناسب برای توسعه‌دهندگان و معماری مدرن Substrate، محیط خوبی را برای توسعه برنامه‌های متصل ایجاد می‌کند.

اطلاعات بیشتر در مورد شبکه بوبا

شبکه Boba به عنوان یک راه حل مقیاس‌پذیری لایه 2 با بلاک چین و پلت‌فرم محاسبه ترکیبی، تا 60 برابر کارمزد تراکنش‌ها و پردازش آنی تراکنش‌ها را نسبت به اتریوم ارائه می‌کند.

Hybrid Compute با قراردادهای هوشمند بصری غنی شده است تا سازندگان و توسعه دهندگان را قادر می سازد تا از قدرت Web2 در زنجیره استفاده کنند. استفاده از داده های دنیای واقعی و داشتن قابلیت محاسبات خارج از زنجیره به توسعه دهندگان یک تجربه توسعه می دهد که در هیچ پلت فرم دیگری در بازار یافت نمی شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا