ارزهای دیجیتال

سیگنال نزولی بیت کوین: NVT Golden Cross وارد منطقه فروش می شود

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهند که صلیب طلایی بیت‌کوین NVT اکنون وارد منطقه «فروش» شده است، چیزی که می‌تواند برای قیمت ارز دیجیتال نزولی باشد.

بیت کوین NVT Golden Cross Surges، اکنون دارای ارزش 2.44 است

همانطور که یک تحلیلگر در یک پست CryptoQuant اشاره کرد، این سیگنال فروش ممکن است منجر به کاهش قیمت بیت کوین در ده روز آینده شود.

«نسبت ارزش شبکه به تراکنش‌ها» (نسبت NVT) شاخصی است که به عنوان ارزش بازار تقسیم بر حجم معاملات در یک دوره خاص تعریف می‌شود.

آنچه این معیار به ما می گوید این است که ارزش بیت کوین در حال حاضر چگونه با توانایی سرمایه گذاران برای تراکنش سکه ها مقایسه می شود، و بنابراین آیا ارز دیجیتال در حال حاضر کمتر از ارزش یا بیش از ارزش گذاری شده است.

یکی از کاربردهای این نسبت از طریق صلیب طلایی NVT است که روندهای کوتاه مدت (میانگین متحرک 10 روزه) و بلندمدت (متوسط ​​متحرک 30 روزه) در NVT را برای نشان دادن بالا و پایین قیمت کریپتو مقایسه می کند.

از نظر تاریخی، ارزش متریک بالاتر از 2.2 معمولاً سیگنالی برای فروش بوده است، در حالی که کمتر از 1.6- یک علامت صعودی بوده است.

اکنون نموداری وجود دارد که روند صلیب طلایی بیت کوین NVT را در سال گذشته نشان می دهد:

The value of the metric seems to have sharply gone up in recent days | Source: CryptoQuant

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می کنید، صلیب طلایی بیت کوین NVT اخیراً روند صعودی شدیدی را مشاهده کرده است.

این اندیکاتور اکنون دارای ارزش 2.44 است، به این معنی که از سطح 2.20 که در طول تاریخ سیگنال های فروش ضمنی را نشان می دهد، فراتر رفته است.

در اواخر ماه مه، این متریک افزایش مشابهی داشت و به حداکثر ارزش 2.77 رسید. زمانی که ماه بعد شروع شد، بیت کوین با یک سقوط بزرگ از 30 هزار دلار به 20 هزار دلار روبرو شد.

از آنجایی که کریپتو بار دیگر بر اساس صلیب طلایی NVT گران شده است، این امکان وجود دارد که سکه در روزهای آینده با کاهش بیشتری روبرو شود.

با این حال، از آنجایی که ارزش این معیار هنوز پایین‌تر از مقداری است که در اوج قبل از سقوط ژوئن بود، ممکن است پیش از ورود سیگنال فروش واقعی، احتمال افزایش بیشتر آن وجود داشته باشد.

قیمت بیت کوین

در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین در حدود 16.8 هزار دلار شناور است که در هفت روز گذشته 2 درصد افزایش یافته است. طی ماه گذشته، ارزش این ارز دیجیتال 19 درصد کاهش یافته است.

در زیر نموداری وجود دارد که روند قیمت سکه در پنج روز گذشته را نشان می دهد.

نمودار قیمت بیت کوین

Looks like the value of the crypto has shot up during the last couple of days | Source: BTCUSD on TradingView
Featured image from Mark Basarab on Unsplash.com, charts from TradingView.com, CryptoQuant.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا