ارزهای دیجیتال

سیگنال صعودی اتریوم: نهنگ ها و کوسه ها همچنان به ذخایر خود اضافه می کنند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

داده‌ها نشان می‌دهد که نهنگ‌ها و کوسه‌های اتریوم اخیراً به پر کردن کیسه‌های خود ادامه داده‌اند، نشانه‌ای که ممکن است برای قیمت ارز دیجیتال صعودی باشد.

نهنگ ها و کوسه های اتریوم 561 هزار ETH در یک روز خریداری کردند

طبق داده های شرکت تحلیلی Santimentآدرس‌های نهنگ و کوسه ETH به سمت سطوح قبل از ادغام جمع می‌شوند.

شاخص مربوطه در اینجا «توزیع عرضه ETH» است که به ما می گوید در حال حاضر کدام گروه کیف پول چند درصد از کل عرضه اتریوم را در اختیار دارند.

آدرس های کیف پول بر اساس تعداد کل سکه هایی که در حال حاضر دارند به این گروه ها تقسیم می شوند.

به عنوان مثال، گروه 1-10 سکه شامل تمام آدرس هایی است که در حال حاضر بین 1 تا 10 ETH دارند.

در بحث کنونی، دارندگان علاقه کسانی هستند که دارای حداقل 100 ETH و حداکثر 1 میلیون ETH در موجودی خود هستند. در اینجا نموداری وجود دارد که روند توزیع ترکیبی عرضه اتریوم را برای همه گروه‌های کیف پولی که در این محدوده قرار دارند نشان می‌دهد:

The value of the metric seems to have shown some sharp uptrend in recent days | Source: Santiment

همانطور که در نمودار بالا می بینید، درصد عرضه اتریوم توسط کیف پول ها در محدوده 100-1 میلیون سکه اخیراً رشد سریعی داشته است.

تنها بین روزهای 5 و 6 این ماه، این اندیکاتور شاهد افزایش 561 هزار ETH بود.

گروه های دارنده با موجودی کیف پول در محدوده کوسه ها و نهنگ ها هستند. تحرکات این سرمایه گذاران (به ویژه نهنگ ها) می تواند تأثیرات قابل توجهی بر بازار داشته باشد.

آخرین روند صعودی نشان می دهد که این گروه ها اخیراً کیف های خود را با اتریوم بیشتری پر کرده اند. چنین تجمعی نشان می‌دهد که نهنگ‌ها و کوسه‌های ETH در حال حاضر نسبت به کریپتو خوش‌بین هستند.

در اوایل سال، این سرمایه‌گذاران هنگفت در طول هیپ ادغام جمع شدند و متعاقباً به محض اینکه انتقال واقعی PoS انجام شد، ارز دیجیتال را در یک رویداد فروش اخبار رها کردند (که با افت شدید نمودار قابل مشاهده است).

پس از انباشت اخیر، ذخایر نهنگ و کوسه اکنون نزدیک به سطوح قبل از ادغام بازگشته اند.

قیمت ETH

در زمان نگارش این مقاله، قیمت اتریوم در حدود 1.2 هزار دلار شناور است که در هفته گذشته 1 درصد کاهش یافته است. در ماه گذشته، ارزش این ارز دیجیتال 21 درصد کاهش یافته است.

نمودار زیر روند قیمت سکه را در پنج روز گذشته نشان می دهد.

نمودار قیمت اتریوم

Looks like the value of the crypto has struggled in the last few days | Source: ETHUSD on TradingView
Featured image from Todd Cravens on Unsplash.com, charts from TradingView.com, Santiment.net


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا