ارزهای دیجیتال

سکه BNB در میان ارزهای رمزپایه برتر سود می کند: آیا بایننس ادامه خواهد داشت

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

BNB در حال حاضر با قیمت 300.082 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 1,059,515,334 دلار معامله می شود. با وجود رکود عمومی بازار، سکه یکی از بهترین عملکردها بوده است. در حال حاضر در رتبه چهارم قرار دارد CoinMarketCap.

این سکه دارای کمترین قیمت 24 ساعته 289.76 و بالاترین قیمت 24 ساعته 304.82 دلار است. تغییر قیمت در 24 ساعت 2.36 درصد افزایش یافته است. با این حال، این تغییر قیمت واقعاً قدرت توکن در بازار را نشان نمی دهد.

حجم معاملات BNB در 24 ساعت گذشته 3.51 درصد افزایش یافت. خوش بینی فزاینده ای در میان سرمایه گذاران در کوتاه مدت وجود دارد. و ارزش بلند مدت سکه تسلط آن بر بازار در حال حاضر 5.755 است.

بالا و پایین های اخیر؛ و باز و بسته شدن نشان می دهد که نشانه احتمالاً در مسیر صعودی قرار دارد. سکه بایننس با قیمت 307.16 دلار (پایین) و 316.22 دلار (بالا) معامله شد. این تغییر جزئی توسط بسیاری به عنوان یک شکست نزولی کاذب در نظر گرفته می شود.

احساسات بازار برای BNB خوش بینانه است و سطح ترس کاهش یافته است.

فشار دادن رالی BNB چیست؟

تجمع فعلی BNB؛ توسط ترکیبی از عوامل اقتصادی مختلف پشتیبانی می شود. در سطح اقتصاد کلان، فدرال رزرو در جلسه 1 تا 2 نوامبر 2022 در مورد نرخ ها تصمیم گرفت.

آنها به این نتیجه رسیدند که افزایش نرخ بهره در نهایت در گزارش اخیر کاهش خواهد یافت دقایق از رویداد.

همچنین در پی حوادث فاجعه باری مانند سقوط درجه سانتیگراد و FTX، تعهد بایننس به شفافیت نتیجه می دهد. بر اساس گزارش رویترز: Changpeng Zhao، مدیر عامل Binance، اظهار داشت که به جای مبارزه با کریپتو: باید تنظیم شود.

پس از زیان هایی که سرمایه گذاران FTX متحمل شدند، بایننس به کاربران اطمینان از قابلیت اطمینان آنها ارائه کرد. برخی از کارشناسان نیز این موضوع را به این باور فزاینده نسبت می دهند که زمستان کریپتو به نقطه پایانی خود رسیده است.

قیمت BNB در حال حاضر 291 دلار معامله می شود. | منبع: نمودار قیمت BNBUSD از TradingView.com

گاوها کنترل BNB را به دست می آورند

قیمت BNB در حال حاضر احساسات صعودی را نشان می دهد زیرا سرمایه گذاران کریپتو برای احیای بالقوه آماده می شوند. قیمت در این هفته در مسیر بهبودی قرار گرفته است و فشار صعودی تا 14 درصد افزایش یافته است. 50 روزه SMA اکنون بالاتر از SMA 200 روزه است.

گاوها احتمالا مقاومت 320 دلاری را قبل از اینکه خرس به طور قابل توجهی روی قیمت عمل کند، هدف قرار خواهند داد. به طور کلی، بازار ارزهای دیجیتال به آرامی در حال بازگشت به زندگی است. علاقه بازار نیز برای BNB زیاد است، به این معنی که تقاضا بیشتر از عرضه است و قیمت ها افزایش می یابد.

این MACD در حال حاضر نشانه هایی از تلاش برای واگرایی صعودی را نشان می دهد. هم MACD و هم خط سیگنال آن به سمت بالا هستند. BNB باید تا چند روز آینده بالای 300 دلار بماند تا از اصلاح قیمت احتمالی جلوگیری شود.

BNB به احتمال زیاد به روند صعودی خود ادامه خواهد داد، زیرا مورد استقبال گسترده کاربران قرار گرفته است. همچنین، این احتمال وجود دارد که نهنگ ها یا معامله گران فردی سکه را ذخیره کنند. کارشناسان پیش بینی می کنند که قیمت BNB تا قبل از پایان سال همچنان در حال افزایش باشد.

سطوح کلیدی برای تماشا 304.78، 308.78،313.85 برای مقاومت و 286.64، 290.64 و 295.71 به عنوان نقاط پشتیبانی محوری. BNB احتمالاً به روند صعودی خود در کوتاه مدت و پس از آن ادامه خواهد داد – بسته به تعاملش با سایر نیروهای بازار.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا