ارزهای دیجیتال

سکه BNB بایننس زمانی که اکثریت کریپتوها کاهش می‌یابد، افزایش می‌یابد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

توکن BNB بایننس در بحبوحه بازار کریپتو با ظاهری نزولی برای حفظ دستاوردها تلاش کرده است. چهارمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، بیش از 15 درصد سود در 7 روز گذشته حفظ کرده است. این زمانی اتفاق می‌افتد که دیگر توکن‌های برتر، از جمله بیت‌کوین، برای تجارت در منطقه سبز تلاش می‌کنند.

در زمان نگارش، BNB نیز نسبت به بیت کوین و اتریوم سود بسیار خوبی را ثبت کرده است. به طور خاص، این توکن حدود 5.02 درصد نسبت به BTC و 5.71 درصد نسبت به اتریوم به دست آورده است. این سکه همچنین در راه روتوش کردن قیمت 340 دلاری خود در 24 ساعت است. 3 دلار معامله می شود36، زمان مطبوعات.

BNB همه عناصر لازم را برای شروع یک روند صعودی در نوامبر امسال دارد. افزایش 7 روزه ناشی از مشارکت بایننس در خرید توییتر توسط ایلان ماسک بود. CZ، بنیانگذار بایننس، اکنون به BNB به عنوان یک روش پرداخت در پلت فرم رسانه های اجتماعی اشاره کرده است.

بایننس شاخص پرنده آبی را راه‌اندازی می‌کند که به طور بالقوه به گزینه‌های پرداخت توییتر اشاره می‌کند

در 2 نوامبر، یک پست وبلاگ اعلام کرد که بایننس فیوچر معاملات قراردادهای دائمی بایننس Bluebird Index USDS-M (قراردادهای دائمی BLUEBIRDUSDT) را آغاز خواهد کرد. بایننس در نظر دارد اهرمی تا 25 برابر در قراردادهای دائمی ارائه دهد. شاخص قیمت جدید BNB، DOGE و MASK را نظارت می کند. بایننس این شاخص را با استفاده از میانگین‌های وزنی مقادیر بی‌درنگ توکن‌های مؤلفه در بایننس اسپات، به USDT تولید می‌کند.

مایلز دویچریک متخصص رمزارز، نمی‌داند که آیا مدیر عامل بایننس “CZ” به دارایی‌های رمزنگاری که می‌توان برای پرداخت در توییتر استفاده کرد اشاره کرد. اگر ایلان ماسک Dogecoin را به عنوان یک گزینه پرداخت در توییتر پیاده سازی کند، بایننس ممکن است به دنبال اضافه کردن پشتیبانی BNB در آنجا باشد. او گفت،

CZ 500 میلیون دلار برای کمک به ایلان ماسک برای خرید توییتر سرمایه گذاری می کند. سپس بایننس یک “شاخص آبی پرنده” متشکل از BNB، DOGE و MASK راه اندازی می کند. آیا CZ به استفاده از این دارایی ها برای پرداخت های توییتر (پرنده آبی) اشاره می کند؟

وقتی از مدیر عامل بایننس “CZ” در مورد حمایت از یک ارز دیجیتال در توییتر سؤال شد، گفت که این ایده خوبی نیست. AMA دیروز. علاوه بر DOGE و BNB، CZ معتقد است که ایلان ماسک می‌تواند ارزهای دیجیتال دیگری را در توییتر تأیید کند. بیشتر از این، او فکر می کند که ماسک در حال مطالعه توییتر پس از خرید است. همچنین این امکان وجود دارد که پشتیبانی توییتر از ارزهای رمزپایه به عنوان پرداخت به تدریج گسترش یابد.

سکه BNB بایننس در حال حاضر با قیمت 336 دلار معامله می شود. | منبع: نمودار قیمت BNBUSD از TradingView.com

BNB انجام حرکات صعودی

قیمت BNB از ژوئن صعودی باقی مانده است. با این حال، در سپتامبر پس از رد شدن توسط سطح مقاومت مهم 332 دلار، شکست خورد. در شش ماه گذشته، این آستانه قیمت شکست ناپذیر باقی مانده است – تا اکتبر امسال.

افزایش لحظه آخری بازار کریپتو در هفته گذشته، توکن را از مقاومت گذشته و به قیمت امروز 325 دلار رسید. سرمایه گذاران می توانند سهام خود را در صورتی که قیمت مجدداً از 332 دلار فراتر رود، بفروشند، زیرا این پیشرفت چند ماهه، یک شرکت برتر محلی جدید را تشکیل می دهد.

اگر BNB پیشرفت کند، ممکن است آن را چالش برانگیز بداند با مقاومت مواجه می شود در منطقه 335 تا 357 دلاری. اگر ارز جایگزین شکست بخورد، احتمالاً به سطح حمایتی یعنی حدود 299 دلار کاهش می یابد. و با هر کاهش اضافی، BNB مجبور می شود ۲۵۹ دلار را مجدداً آزمایش کند که سطح حمایتی حیاتی است. اسکالپرها می توانند در اینجا چند دلار درآمد داشته باشند. با این حال، سرمایه گذاران بلندمدت باید تا زمانی که سطح مقاومت شکسته شود، محکم بنشینند.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا