ارزهای دیجیتال

سکه چشم بزرگ پنجمین مرحله پیش فروش خود را شکست. آیا می تواند در حد کریپتو پانکس به عظمت برسد؟ – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

حداقل بگوییم، بازار NFT در حال عبور از وصله سختی است. از زمانی که در سال 2021 به اوج خود رسید، یکی از پرسودترین سوله‌های ارزهای دیجیتال بدون هیچ نشانه‌ای از بهبودی سریع در حال خونریزی بوده است. برخی از تحلیلگران وضعیت کنونی را به عوامل خارجی متعددی از جمله رکود شدید، مهم ترین درگیری ها در اروپا از زمان جنگ جهانی دوم، و اثرات نامطلوب همه گیری کووید نسبت می دهند. در همین حال، دیگران مشتاق هستند که بر این باورند که مشکل فلاپ JPEG را باید در جای دیگری جستجو کرد.

یعنی، در وضعیت از بین رفته صنعت، بیان هنری و روایت زیبایی‌شناختی تحت الشعاع پروژه‌های کپی‌برداری متعددی قرار می‌گیرد که تقریباً هیچ چیز را به میز خلاقانه نمی‌آورند. با توجه به این بحث، روز گذشته جامعه در توییتر درباره موفقیت CryptoPunk و اینکه کدام پروژه، در صورت وجود، می‌تواند جای پای آن را دنبال کند، فکر کردند. در سرمقاله امروز به من بپیوندید تا ببینید آیا Big Eyes Coin، بچه جدید در پروژه کریپتو، می‌تواند چیز بزرگ بعدی باشد که جامعه رمزارز مدتی است منتظر آن بوده است. بیایید حفاری کنیم.

1665923405 878 سکه چشم بزرگ پنجمین مرحله پیش فروش خود را شکست

CryptoPunks: Ethereum NFT Sensation

1665923406 430 سکه چشم بزرگ پنجمین مرحله پیش فروش خود را شکست

اگرچه این ممکن است مضحک به نظر برسد، با توجه به اینکه در زمان نگارش، مجموعه CryptoPunk از نظر ارزش بازار در صدر NFT ها قرار دارد، در سال 2017، بیشتر آواتارهای پیکسل به صورت رایگان منتشر شدند. مجموعه ای از 10000 کاراکتر منحصر به فرد که در بلاک چین اتریوم ذخیره شده است، توسط استودیو Larva Labs ایجاد شده است و به سرعت راهی برای تبدیل شدن نه تنها یک شبه برای گله رمزنگاری بلکه برای مخاطبان عمومی پیدا کرد. ورزشکاران حرفه ای، سیاستمداران، موسیقیدانان و سایر افراد با نفوذ صاحب این آواتارهای کامپیوتری هستند.

و در حالی که موفقیت اولیه آن ممکن است قابل تفسیر باشد، زمانی که در سال 2020، مفهوم NFT ها با پیشنهاد اصلی خود جهان را فرا گرفت، اولین مجموعه ای بود که در مقیاس انبوه با جمعیت توییتر طنین انداز شد. از زمانی که چندین پروژه از Pudgy Pinguins گرفته تا Invisible Friends سعی در بازسازی جادوی اصلی داشته اند، هیچ کس واقعاً نمی تواند به چالش کشیدن وضعیت OG CryptoPunks نزدیک شود. با این وجود، این سوال باقی می‌ماند که کلکسیون باید چه ویژگی‌ها و ویژگی‌هایی داشته باشد تا به احساس بعدی توییتر تبدیل شود؟

سکه چشمان بزرگ: زیبایی شناسی رمان، جامعه و موارد دیگر

1665923406 886 سکه چشم بزرگ پنجمین مرحله پیش فروش خود را شکست

اگرچه Big Eyes Coin به تازگی وارد عجله طلایی NFT شده است، به نظر می رسد که جامعه از این پروژه جدید سیر نمی شود. یکی از دلایلی که ممکن است این اتفاق بیفتد در زیبایی شناسی رمان این پروژه نهفته است، که بر خلاف اکثر رقابت های بسته، تم سگی و مشتق از میمون نیست.

یک حرکت طاس انتخاب برای رندر کردن یک گربه با ظاهر انیمه زیبا به جای روایت بازیافتی که به طور گسترده در سایر مجموعه‌های NFT استفاده می‌شود، نتیجه خوبی داشت. ناگفته نماند که در زمان نگارش این مقاله، این پروژه بیش از 7 میلیون دلار جمع آوری کرده است و در انتظار اتمام این ماه با 10 میلیون دلار در بانک است.

با این حال، مالیات NFT که برای توسعه آینده پروژه اجرا می‌شود، گله کریپتو را بیش از هر چیز دیگری جذب می‌کند. طبق کتاب Big Eyes White Paper، هر فروش بعدی NFT به دارنده اصلی 4 درصد تعلق می گیرد در حالی که 5 درصد بین دارندگان توکن اصلی پلتفرم BIG توزیع می شود. چنین مدل مالی جریان نقدی توسعه پروژه را امکان پذیر می کند، به جامعه درآمد غیرفعال می دهد و نقدینگی توکن BIG را حفظ می کند.

چه چیزی را از آن

اگرچه هنوز برای انجام هر گونه پیش بینی نهایی زود است، با قضاوت بر اساس آنچه روی میز داریم، Big Eyes Coin تمام اجزای لازم برای موفقیت را دارد. زیبایی شناسی جدید، حمایت جامعه و یک مدل مالی قابل دوام از جمله مواردی است که این پروژه جدید ارائه می دهد. اگر مجذوب آنچه این پروژه می‌تواند ارائه دهد، هستید، پیشنهاد می‌کنیم کد تبلیغاتی BIG1140 را امتحان کنید تا برخی از توکن‌های BIG رایگان را به دست آورید.

1665923407 427 سکه چشم بزرگ پنجمین مرحله پیش فروش خود را شکست

سکه چشم بزرگ (BIG)

سلب مسئولیت: این یک مقاله حمایت شده است. دیدگاه ها و نظرات ارائه شده در این مقاله لزوماً منعکس کننده دیدگاه های CoinChecup نیستند. محتوای این مقاله نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. همیشه قبل از تصمیم به خرید، فروش یا انتقال هر گونه دارایی رمزنگاری شده، تحقیق خود را انجام دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا