ارزهای دیجیتال

سکه های کریپتو با سقف متوسط ​​در ماه جولای پیشروی می کنند، بهترین راه برای آب و هوای زمستان؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

در حالی که بازار کریپتو تسلیم زمستان شده بود، برخی از دارایی های دیجیتالی وجود دارند که حاضر نشده اند با آن به پایین کشیده شوند. این ارزهای رمزپایه که حتی نسبت به همتایان بزرگ‌ترشان نیز مبارزه سخت‌تری دارند، توانسته‌اند سر خود را بالاتر از آب نگه دارند. دو هفته از ماه جدید می گذرد و بیشتر دارایی ها در این فضا در حال حاضر در قرمز هستند. با این حال، ارزهای دیجیتال Mid Cap در جهت مخالف کاهش یافته اند.

شاخص سرمایه متوسط ​​حرف اول را می زند

بازار جولای بازار مطلوبی برای سرمایه گذاران نبوده است. این در شکل‌های قرمز رنگی که در سراسر نمودارها گچ شده‌اند، مشهود است. بیت کوین که اخیراً بیشترین حمایت را داشته است نیز نتوانسته است از این هجوم فرار کند، اما گروهی از سکه ها هستند که توانسته اند آن را برای همیشه برگردانند.

مطالب مرتبط | جریان های خالص مبادلات روزانه بیت کوین نشان می دهد که میزان فروش کاهش نیافته است

شاخص Mid Cap یکی از سکه هایی است که در رتبه های 11 تا 50 در بازار قرار دارند. این سکه ها آنهایی هستند که در طول زمان خود را ثابت کرده اند و در نتیجه جامعه چشمگیری را پشت سر خود ساخته اند. با توجه به این موضوع، آنها بهتر از هر ارز دیجیتال دیگری توانسته اند بازار نزولی را به عهده بگیرند. در حالی که سایر شاخص‌ها بازدهی منفی داشتند، شاخص متوسط ​​سرمایه در دو هفته اول جولای 1.9 درصد افزایش یافت.

Mid Cap Index is in the green | Source: Arcane Research

برای مقایسه، بیت کوین از آغاز جولای – 0.2٪ کاهش یافته است. شاخص کوچک در این زمینه بهتر از بیت کوین عمل کرده است، اما هنوز با -0.1٪ تا کنون در قرمز باقی مانده است. در مورد شاخص Large Cap، آنها بیشترین ضربه را در بازار داشته اند. این 10 توکن برتر مجموعاً 0.9-% بیشترین ضرر را در بازار داشته اند.

رهبران بازار کریپتو

علیرغم اینکه شاخص Mid Cap بیشترین بهبود را در طول بازار نزولی حفظ کرد، رهبران بازار کریپتو همچنان قدرت خود را در بازار حفظ کرده اند. تسلط بیت کوین بر بازار همچنان بالاست و استیبل کوین ها نیز هیچ یک از سهم بازار خود را رها نکرده اند.

نمودار تسلط بیت کوین از TradingView.com

BTC dominance on the rise | Source: Market Cap BTC Dominance on TradingView.com

کاهش قیمت بیت کوین به هیچ وجه بر تسلط آن تأثیری نداشت. در واقع، بیت کوین 0.43 درصد دیگر به تسلط خود در بازار اضافه کرده بود، که عمدتاً این تسلط را از سایر شرکت های بزرگ مانند اتریوم و BNB ربوده بود. تسلط آن بر بازار اکنون در زمان نگارش این مقاله به 43.78 درصد رسیده است.

مطالب مرتبط | قیمت Cardano (ADA) با وجود هجوم در اطراف هارد فورک Vasil پایین است

در همین راستا، استیبل کوین ها تسلط خود را بر بازار حفظ می کنند. آنها به عنوان یک پناهگاه امن برای سرمایه‌گذارانی عمل می‌کنند که سعی می‌کنند از نوسانات شدید بازار کریپتو فرار کنند و در عین حال سرمایه‌های خود را به طور کامل خارج نمی‌کنند. USDT، USDC و BUSD همگی با 0.16٪، 0.19٪ و 0.06٪ در دوره زمانی مشابه، به تسلط بر بازار خود در هفته گذشته افزودند.

با نزدیک شدن به پایان هفته، تعیین اینکه کدام شاخص برای این هفته برنده خواهد شد، دشوار است. با این حال، یک چیز مسلم این است که با نزدیک شدن به آخر هفته، ضررهای بیشتری نسبت به سود وجود خواهد داشت.

Featured image from Inc. Magazine, charts from Arcane Research and TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا